Як використовувати режим трекпада на iPhone та iPad для вибору тексту

Незалежно від того, чи використовуєте ви iPad Pro як заміну ноутбуку, чи ви воїн на дорозі, який живе на своєму iPhone, важлива можливість навігації по тексту та вибору, якщо потрібно. Це також простіше, ніж ви думаєте.

На даний момент зрозуміло, що Apple дуже погано виконала роботу, щоб зробити навігацію та вибір тексту на пристроях iOS тим, що природно можна знайти. Якщо ви досить глибоко вникнете в онлайн-базу знань Apple, ви можете зіткнутися з деякими методами, якими роками користуються так звані досвідчені користувачі. Але якщо у вас немає на це часу чи бажання, ми вам допоможемо. Нижче ви знайдете деякі з найкращих і найпростіших способів переміщення (і вибору) тексту як на iPhone, так і на iPad.

На жаль, Apple не забезпечує паритет функцій iPhone і iPad, коли справа доходить до обробки тексту, що не тільки допомагає заплутати речі, але й означає, що людям потрібно пам’ятати кілька способів робити те саме. Оскільки iPhone і iPad працюють під керуванням iOS, це особливо дратує.

Відкидаючи дивацтва дизайнерських рішень Apple, ось як ви збираєтеся сперечатися з текстом на iPhone та iPad.

Як використовувати режим трекпада на iPhone або iPad

Незалежно від того, скільки ми просимо про це, Apple навряд чи найближчим часом надасть iPhone, а точніше iPad, підтримку трекпадів. На щастя, є спосіб отримати програмний трекпад прямо з коробки. Для цього методу потрібно використовувати віртуальну клавіатуру, але, якщо ви це використовуєте, натисніть і утримуйте пробіл, щоб увімкнути рухомий вказівник. Проведіть пальцем по клавіатурі, щоб перемістити вказівник куди завгодно.

Якщо ви використовуєте iPad з фізичною клавіатурою, ви можете натиснути й утримувати в будь-якому місці екрана, щоб перемістити курсор, а проведіть пальцем по екрану, щоб перемістити його.

Якщо ви використовуєте iPhone з 3D Touch, у вас є другий варіант; сильно натисніть будь-де на клавіатурі, щоб досягти того ж результату.

Як вибрати текст на iPad

Це функція, про яку багато людей, які постійно користуються iPad, можуть не знати, але це може змінити гру, якщо ви пишете або редагуєте багато тексту.

Коли курсор блимає, торкніться двома пальцями один раз, щоб вибрати слово. Двічі торкніться двома пальцями, щоб вибрати речення, або тричі двома пальцями, щоб вибрати абзац. Одне лише це може бути одним із найкраще збережених секретів Apple.

Як вибрати текст на iPhone

На жаль, підхід двома пальцями не працює на iPhone, і спосіб взаємодії натискань з текстом також відрізняється. На iPhone, коли курсор блимає, двічі торкніться слова, щоб вибрати його. Якщо ви хочете вибрати кілька слів або речень, єдиним рішенням буде перетягнути ручки захоплення на початку і в кінці вибору.

Якщо ви використовуєте iPhone з 3D Touch, міцно натисніть будь-де на клавіатурі, щоб увійти в режим трекпада, а потім натисніть ще сильніше, щоб розширити виділення тексту.