Як використовувати опцію подальших дій у Outlook

Categories:

Однією з найкорисніших і найменш зрозумілих опцій Outlook є Follow Up, інструмент нагадування електронною поштою програми. Якщо вам важко не згадати відповідати на електронні листи після того, як їх більше немає на першій сторінці вашої скриньки вхідних, цей інструмент для вас.

Наступне нагадує вам про електронні листи на вибрану вами дату та додає їх до списку завдань Outlook. Коли ви розберетеся з нагадуванням і позначите їх як виконані, вони зникнуть з вашого списку завдань. Це просто, швидко, ефективно та легко у використанні.

Щоб розпочати, виберіть електронну пошту в Outlook, а потім натисніть «Домашня сторінка» > «Подальші дії» (вона знаходиться в групі «Теги»).

У спадному меню виберіть дату, на яку ви хочете отримати продовження електронного листа. Microsoft пропонує кілька швидких дій, зокрема «Сьогодні», «Завтра» або «Наступного тижня». Однак ви також можете натиснути «Власні», щоб вибрати дату.

Електронна пошта виділяється жовтим кольором, щоб ви могли відразу зрозуміти, які повідомлення позначено для подальшої дії. Він також додає електронну пошту до вашого списку завдань Outlook.

Це називається «додавання прапора» до електронного листа. Зробивши це, ви можете перемістити електронний лист у будь-яку іншу папку, як-от ваш архів, і воно залишиться видимим у вашому списку завдань — просто двічі клацніть його, щоб відкрити його.

  Як додати друзів у "Меч і щит покемонів"

За замовчуванням Outlook нагадує вам про електронний лист у вибраний день. Однак, якщо ви хочете вибрати точну дату та час нагадування, знову перейдіть до розділу «Домашня сторінка» > «Подальші дії», а потім виберіть «Додати нагадування».

Натисніть

Відкриється панель «Спеціальна», де ви можете змінити назву прапорця, дати початку та терміну, а також дату й час нагадування.

The

Ви також можете натиснути «Головна» > «Подальші дії», а потім вибрати «Власні», щоб отримати доступ до панелі.

Натисніть

Перший варіант «Позначити до» — це назва прапора, який ви надсилаєте електронному листу. Це з’являється у верхній частині повідомлення як інформаційна підказка. У цьому випадку він відображає «Подальше виконання», яке є назвою за замовчуванням, початковим і терміном виконання.

Ви можете вибрати іншу назву прапора зі спадного меню або ввести власну.

The

Ми змінили назву прапорця на «Огляд», відповідно змінилася інформаційна підказка.

Якщо ви хочете змінити дату, на яку ви надсилатимете повідомлення електронною поштою, ви можете змінити значення «Дата початку» та «Дата виконання».

The

За замовчуванням завдання Outlook працюють на основі «Дата виконання», тому, якщо ви встановите його, це визначає, коли електронна пошта відображатиметься у вашому списку завдань.

  Як створити брошуру в Microsoft Word

Ви також можете встановити дату та час, коли ви хочете отримати спливаюче нагадування. За замовчуванням Outlook використовує шум сповіщення про нагадування за замовчуванням, але ви також можете змінити його, якщо хочете.

Установіть прапорець біля

Коли ви закінчите, натисніть «ОК», щоб закрити панель Custom.

Якщо ви часто користуєтеся подальшою активністю, вам також може сподобатися параметр Quick Click. Це дозволяє один раз клацнути електронний лист і додати прапор за замовчуванням. Якщо ви ще не змінили параметри за замовчуванням в Outlook, наведіть курсор на повідомлення електронної пошти, доки не побачите кнопки швидкої дії праворуч — однією з них буде прапорець «Подальші дії».

The

Якщо ви не бачите цієї опції, перегляньте наш посібник із швидких дій, щоб додати її. Коли ви натискаєте кнопку швидкої дії, вона позначає електронний лист для наступного повідомлення «Сьогодні» за замовчуванням.

Щоб змінити це налаштування, ви можете перейти на «Додому» > «Подальші дії», а потім вибрати «Налаштувати швидкий клік».

Натисніть

У спадному меню виберіть дату за замовчуванням, яку потрібно використовувати кнопкою швидкої дії, а потім натисніть «ОК».

  5 найкращих класичних кооперативних ігор із сучасними рімейками

The

Тепер, коли ви наведете курсор на електронний лист і клацнете прапорець «Подальші дії» у швидких діях, він автоматично використовуватиме вибрану вами дату. Це справді корисно, якщо в кінці дня ви переглядаєте електронні листи, щоб нагадати собі, що потрібно розібратися з ними пізніше.

Коли ви закінчите надсилати електронний лист, натисніть Домашня сторінка > Наступні дії, а потім виберіть «Позначити як виконане» або «Очистити позначку».

Натисніть

«Позначити як виконане» позначає завдання як виконане та видаляє його з видимого списку завдань, а «Очистити прапорець» видаляє завдання. Будь-який з них працює, але нам подобається «Позначити як завершено», тому що це як відмітити щось у списку справ.

Тепер ви готові до використання прапорця Follow Up!