Як використовувати нічне бачення камери безпеки через вікно

| | 0 Comments| 8:17 PM
Categories:

Камери Wi-Fi використовують інфрачервоний (ІЧ) для нічного бачення. Але ІЧ відбивається від скла, тому, якщо ви використовуєте камеру за вікном, ви побачите лише розмиті відблиски вночі. Ось як отримати чітке зображення.

Нічне бачення та вікно не поєднуються

Нічне бачення на більшості Wi-Fi камер використовує відносно простий трюк фізики. Один або кілька ІЧ світлодіодів випромінюють якомога більше світла, діючи як прожектор. Оскільки інфрачервоне опромінення не видно людському оку, ви навіть не помічаєте, і ваша камера може використовувати це ІЧ-світло для запису відео вночі.

Якщо ви коли-небудь намагалися направити камеру Wi-Fi у вікно, ви, напевно, виявили, що вона ідеально працює протягом дня. Але вночі це розмита безладна відео, яка демонструє переважно лише відображення вашої камери та плями світла.

Це камера Wyze з увімкненим режимом NightVision і вимкненим зовнішнім освітленням.

Це повністю позбавляє сенсу навіть камери безпеки. Якби ваша камера побачила когось надворі, ви б ніколи не дізналися, як вони виглядали чи що робили.

Якщо ви хочете, щоб нічне бачення вашої камери працювало через скло, вам потрібно забезпечити зовнішнє освітлення. Ви можете використовувати як традиційне зовнішнє освітлення, так і ІЧ-підсвічування. Ви також повинні або вимкнути, або прикрити вбудоване інфрачервоне підсвічування камери. Нарешті, вам доведеться або перемістити камеру якомога ближче до вікна, або трохи нахилити її замість того, щоб використовувати напрямний кут.

Найкраще, звичайно, використовувати вуличну камеру. Зовнішня камера обійде проблеми зі склом і все одно виграє від більшості цих пропозицій. Але якщо ви не можете використовувати вуличну камеру з будь-якої причини, розгляньте ці параметри, щоб покращити відео, яке ви отримуєте з внутрішньої камери.

  Що означає сертифікація Apple MFi?

Не забудьте увімкнути світло на веранді

Першою метою отримання кращого зображення є виключення вбудованого ІЧ-підсвічування з рівняння. Традиційне освітлення є найпростішим способом досягнення цієї мети. Якщо у вас є світло на ганку, залиште його включеним. Після цього на камері можна вимкнути нічний режим.

Тут параметри відрізняються від камери до камери. Деякі камери, як Wyze Cam, тільки дозволить вам вимкнути все. Коли нічний режим вимкнено, інфрачервоне підсвічування не вмикається. Залежно від камери ваше відео може бути кольоровим. Як ви бачите вище, картина досить чітка, щоб ви могли побачити обличчя будь-якого, хто підійшов до ваших дверей вночі.

Але це має очевидний мінус: ви використовуєте електроенергію всю ніч і потенційно дратуєте своїх сусідів. Кращим рішенням є ліхтарі, що активуються рухом. Ви можете знайти батарейні світильники, які легко прикріпити до дверей або стіни, наприклад Overlight. Або ви можете розглянути енергетичне рішення з прожекторами. Сам по собі прожектор може бути ефективнішим, ніж світильник під’їзду. У поєднанні вони можуть створити кришталево чисте відео.

Вимкніть або закрийте ІЧ-світлодіоди

У наведеному вище прикладі відео камери все ще кольорове, що забезпечує менше деталей. Якщо вам потрібно менше шуму та більше чіткості, ви захочете, щоб відео було монохромним. Деякі камери дозволить вам вимкнути ІЧ-підсвічування, залишаючись у монохромному режимі, але інші, як Wyze Cam, це все або нічого. Якщо це так, трохи ізоляційної стрічки зробить свою справу.

Ваше зовнішнє освітлення все ще корисне з закритими ІЧ-ліхтарями, але ви отримаєте трохи кращі деталі в монохромному відео, особливо якщо ви використовуєте кілька зовнішніх світильників. Надлишок світла також заглушить відображення вашої камери.

Тут увімкнено світло під’їзду та прожектор для виявлення руху над гаражем.

  Як налаштувати щогодинні повторювані нагадування на iPhone та iPad

Злегка поверніть камеру або перемістіть її ближче

Відображення вашої камери у вікні – це проблема, з якою ви все ще зіткнетеся. Темніші камери, як Камера SimplifSafe, краще ніж яскраво-білий Wyze Cam. Вимкнення світла в кімнаті допоможе, але ви повинні перемістити камеру якомога ближче до вікна для найбільшого покращення.

На зображенні вище показано найгірший сценарій, коли інфрачервоне підсвічування все ще активне, навіть якщо світло на веранді увімкнено, але ви можете побачити достатньо деталей, щоб обійтися. Вимкнення ІЧ-підсвічування покращує зображення ще більше.

Якщо ви не можете натиснути камеру на скло, спробуйте нахилити її, щоб компенсувати відображення. Допоможе навіть кут в п’ять градусів. Переміщення відображення за межі прямої видимості достатньо прояснить зображення, щоб ви могли обійтися.

Замість традиційного освітлення використовуйте ІЧ-просвітлювач

Традиційні світильники не завжди є найкращим варіантом. Залежно від того, де ви хочете, щоб ваша камера знімала, ваші сусіди можуть не оцінити прожектори, які спалахують світлом у їхній будинок вночі, або вони можуть навіть увімкнути світло у ваш будинок.

І, поки традиційні прожектори працюватимуть, an ІЧ-просвітлювач є ще ефективнішим рішенням. Подумайте про це як про прожектор, але замість того, щоб використовувати світло видимого спектру, він випромінює інфрачервоне світло. На малюнку вище показано, як увімкнено ІЧ-просвітлювач. Але, якщо ви подивитеся на пристрій особисто, ви побачите лише тьмяне фіолетове світло.

Єдине світло на цій картинці від ІЧ-освітлювача.

Ідея полягає в тому, щоб замінити вбудовані інфрачервоні лампи вашої камери безпеки. Вимкніть їх або закрийте їх (ви хочете бути в монохромному режимі) і встановіть освітлювач зовні вашого будинку. Що стосується вашої камери, ви ефективно встановили надзвичайно потужний прожектор. Людському оку може з’явитися цікавий набір тьмяних фіолетових вогнів. Помітно, але легко ігнорувати.

На зображенні вище ІЧ-просвітлювач спрямований на тротуар, що робить це найяскравішою точкою. Ви повинні перевірити точне розміщення та позиціонування, перш ніж остаточно встановити пристрій у вашому будинку.

  4 програми, які дають повний пакет для редагування фотографій

На цьому зображенні увімкнені ІЧ-прожектор і гаражний прожектор.

ІЧ-просвітлювачі можуть працювати в тандемі з традиційними ліхтарями, і якщо ви хочете отримати абсолютну чітку картинку, цей шлях буде йти. На фото вище використовуються всі методи, розглянуті вище. Wyze Cam розташований якомога ближче до скла, закритий ІЧ-світлодіодами. ІЧ-просвітлювач спрямований на тротуар, і щось спрацювало над гаражем із виявленням руху.

Перевірте свою камеру на виявлення руху на основі пікселів

Вдень чи вночі не всі камери Wi-Fi підтримують сповіщення про виявлення руху через вікна. Wi-Fi-камери використовують один із двох методів виявлення руху: вони або використовують свої ІЧ-датчики для визначення змін тепла, як людина поблизу, або вони вимірюють зміни в пікселях у відео.

Якщо ваша камера використовує ІЧ-датчики для виявлення руху, ви не отримуватимете сповіщень за склом. Так само, як і у вашому нічному відео, ІЧ-проектор відбивається від вашого вікна, перш ніж він зможе досягти потенційної людини. Ваша камера не може виявити рух.

Розпізнавання руху на основі пікселів не має цієї проблеми і може працювати через вікна. Вам знадобиться камера, яка використовує цей метод виявлення руху, якщо ви плануєте тримати камеру в приміщенні та спрямовувати її на зовнішній світ.

Основне практичне правило полягає в тому, що більшість камер, які працюють від батарейок (наприклад, Арло Ультра) використовують ІЧ-виявлення, а більшість камер, що підключаються, використовують виявлення на основі пікселів. Але є винятки. Наприклад, Simplisafe камера — це вбудована камера, яка використовує ІЧ-розпізнавання руху і не є хорошим вибором для захисту вікон.

Не кожен варіант може підійти для вашого сценарію, але якщо ви поекспериментуєте, ви знайдете правильний набір умов, завдяки яким ваша камера добре працює за склом вночі.