Як використовувати Нотатки Instagram для публікації статусу

Хочете опублікувати статус в Instagram, щоб ваші друзі та спільні підписники могли бачити? Instagram Notes дозволяє опублікувати оновлення, яке з’явиться в папці «Повідомлення». Ось як користуватися цією функцією.

Що таке нотатки Instagram?

Нотатки – це короткі оновлення, які з’являються у верхній частині папки вхідних повідомлень користувача Instagram у мобільному додатку. Як і історії, вони зникають через 24 години. Коли Notes вперше запустили, вони могли містити до 60 символів і могли містити лише текст і емодзі.

Однак тепер ви можете опублікувати відеонотатку в Instagram, а також додати музику до своїх Instagram Notes.

  Як заробити гроші в Instagram? 10 найпопулярніших способів обговорення –

Найбільша різниця між Stories і Notes полягає в тому, що Notes мають коротші відео, і вони не відображаються в одному розділі програми. Вони також доступні лише для спільних підписників або людей у ​​вашому списку близьких друзів.

Як отримати нотатки Instagram

Якщо у вас ще немає функції Notes, переконайтеся, що ваш додаток оновлено. Ця функція була запущена в 2022 році, тож ви вже повинні мати її.

Однак важливо знати, що ця функція доступна лише в мобільному додатку Instagram. Ви не можете отримати доступ до Instagram Notes на веб-сайті Instagram.

Оновлення: Instagram для Android | iOS (безкоштовно)

Як створити замітку в Instagram

Тепер, коли ви знаєте, що ця функція робить, ось як нею користуватися. Щоб розпочати свою першу нотатку, виконайте такі дії…

  Як позначити людей у ​​своїй історії в Instagram після того, як ви її опублікували
 • Відкрийте Instagram і виберіть піктограму паперового літака, щоб перейти до папки вхідних повідомлень.
 • Ви побачите поле підпису на зображенні свого профілю у верхній частині папки «Вхідні» з текстом «Примітка…». Торкніться текстового поля.
 • На наступній сторінці введіть у текстове поле те, чим ви хочете поділитися.
 • Якщо ви хочете поділитися відеонотаткою, натисніть значок камери на зображенні свого профілю. Якщо ви хочете додати музику до своєї нотатки, виберіть значок музичної ноти.
 • Виберіть аудиторію: послідовники, за якими ви підписалися, або близькі друзі. Потім торкніться Готово.
 • Коли ви закінчите, торкніться «Поділитися» у верхній частині екрана. Тепер статус відображатиметься разом із зображенням вашого профілю разом із примітками інших спільних підписників.
 •   Як змінити ім'я в Instagram

  Процес досить простий. Просто переконайтеся, що ви ділитеся з потрібною аудиторією. Щойно ви опублікуєте примітку, люди зможуть відповісти на неї за допомогою DM, які надходитимуть у вашу папку “Вхідні”, подібно до відповідей у ​​Story.

  Як видалити або змінити примітку в Instagram

  Якщо ви зробили помилку під час створення нотатки, ви можете легко її видалити. Просто торкніться зображення профілю в папці “Вхідні” та виберіть “Видалити примітку”.

  Ви також можете додати нову примітку, вибравши опцію Залишити нову примітку та просто опублікувавши щось інше. Ця нова нотатка замінює стару та закінчується через 24 години.

  Тепер ви знаєте, як опублікувати примітку в Instagram. Переконайтеся, що ви ділитеся ним лише з людьми, яким довіряєте, якщо використовуєте його як оновлення особистого статусу. Крім того, пам’ятайте, що ваші спільні підписники чи друзі побачать це, лише якщо відвідають свою поштову скриньку в Instagram.