Як використовувати нотатки доповідача в PowerPoint

Додавання нотаток доповідача до презентації PowerPoint забезпечує довідковий матеріал для доповідача, коли вони презентують слайд-шоу, дозволяючи їм залишатися в курсі, не забуваючи про основні моменти повідомлення. Ось як додати та використовувати нотатки доповідача.

Додайте нотатки доповідача в PowerPoint

Щоб додати нотатки доповідача в PowerPoint, спершу потрібно перебувати у звичайному поданні. Якщо ви ще не там, ви можете перейти до звичайного перегляду, перейшовши на вкладку «Перегляд», а потім вибравши «Звичайний» у групі «Перегляди презентації».

Далі на панелі ліворуч виберіть слайд, до якого потрібно додати нотатки доповідача.

Далі натисніть кнопку «Примітки» в нижній частині вікна.

  Як виправити помилку Xbox 0x97e107df

Під слайдом з’явиться невелике поле з написом «Торкніться, щоб додати примітки». Для користувачів Mac буде написано «Натисніть, щоб додати примітки».

Тепер просто введіть нотатки доповідача для цього слайда. Повторіть цей процес для кожного слайда, до якого ви хочете додати примітки.

Використовуйте нотатки доповідача під час презентації PowerPoint

Існує два способи використання нотаток доповідача під час презентації: презентація на додатковому моніторі або роздрукування нотаток доповідача.

Використання додаткового монітора

Можна з упевненістю припустити, що більшість презентацій буде представлено на додатковому моніторі. Якщо це стосується вас, вам насправді не потрібно робити багато чого.

Перше, що вам потрібно зробити, це змінити режим перегляду на слайд-шоу. Ви можете зробити це, вибравши піктограму Показ слайдів у нижньому правому куті вікна.

  12 порад щодо відеоконференцій під час роботи з дому

У цьому режимі перегляду аудиторія бачитиме лише слайди, коли ви переглядаєте презентацію. Однак на основному моніторі ви побачите поточний слайд, попередній перегляд майбутнього слайда та нотатки доповідача для поточного слайда.

Це зручний спосіб мати віртуальну копію нотаток доповідача під час презентації, але ніколи не завадить мати друковану копію.

Друк нотаток доповідача

Щоб надрукувати нотатки доповідача своєї презентації, спочатку виберіть вкладку «Файл» на стрічці.

На панелі ліворуч виберіть кнопку «Друк».

У групі «Налаштування» виберіть параметр «Слайди на всю сторінку».

З’явиться спадне меню. Тут виберіть «Сторінки нотаток» у групі «Макет друку».

Нарешті, натисніть «Друк».

  Як змінити домашню сторінку в Microsoft Edge

Тепер у вас буде фізична копія нотаток доповідача.