Як використовувати новий додаток Compass на Apple Watch

З watchOS 9 Apple додала багато нового в Apple Watch. Є новий режим низького енергоспоживання для подовження терміну служби акумулятора, покращена функція відстеження сну в watchOS і новий потужний додаток для компаса. Отже, якщо ви збираєтеся в похід або досліджуєте дорогу, якою ви не їздите, ви повинні знати, що новий додаток для компаса може значно допомогти вам знайти шлях і навіть відстежити ваші кроки. Якщо вам це здається цікавим, читайте далі, поки ми розглянемо, як використовувати нову програму компаса на Apple Watch.

Навчіться користуватися додатком WatchOS 9 Compass

Нова програма компас у watchOS 9 надає багато корисних функцій. Ви, очевидно, можете виконувати такі основні дії, як визначення пеленгу, висоти та координат; однак ви також можете зробити більше, додаючи шляхові точки або записуючи свої кроки, щоб пізніше їх відстежити. Ми розглянемо всі ці речі в цій статті. Як завжди, ви можете використовувати зміст, щоб перейти до будь-якого розділу, про який ви хочете дізнатися більше.

Перевірте пеленги, висоту, нахил і координати

Нова програма «Компас» показує набагато більше інформації, зокрема ваш азимут (який також був доступний у старій програмі), висоту, нахил і навіть ваші поточні координати. Перевірити всю цю інформацію також досить легко.

  Знаменитості на вимогу: що таке камея?

Просто відкрийте програму «Компас» на Apple Watch, і ви зможете побачити таку інформацію, як напрямок, який ви бачите. Якщо ви обертатимете Digital Crown, ви зможете бачити додаткову інформацію, таку як висота, нахил і навіть координати (широта та довгота) вашого місцезнаходження.

Зображення: Apple

Крім того, ви можете торкнутися піктограми меню у верхньому лівому куті. Тут ви зможете побачити висоту, нахил та іншу інформацію.

Додати новий підшипник

Ось що вам потрібно зробити, щоб додати новий напрямок у програмі компаса.

 • Торкніться значка меню у верхньому лівому куті.

 • Прокрутіть униз і натисніть «Пеленг».

 • Поверніть коронку Digital Crown, щоб встановити пеленг, і натисніть «Готово».

Прозорий підшипник

 • Торкніться значка меню у верхньому лівому куті.

 • Прокрутіть униз і натисніть «Очистити пеленг».

Додайте інформацію про висоту до циферблата

Додаток «Компас» у watchOS 9 також підтримує кілька справді крутих ускладнень для ваших улюблених циферблатів Apple Watch. Отже, якщо ви хочете, ви можете легко додати інформацію про висоту прямо на екрані годинника. Ось як:

 • Натисніть і утримуйте циферблат, а потім натисніть «Редагувати».

 • Тут проведіть пальцем до екрана «Ускладнення», а потім торкніться ускладнення, до якого потрібно додати інформацію про висоту.

 • Перейдіть до категорії «Компас» і виберіть «Висота» як ускладнення для свого циферблата.

Примітка. Ви також можете вибрати ускладнення для нахилу серед інших ускладнень компаса.

Шляхові точки в watchOS 9

Однією з найкрутіших нових функцій у програмі Compass є можливість створювати маршрутні точки. Маршрутні точки – чудовий спосіб орієнтуватися на природі, якщо ви подорожуєте в похід або досліджуєте протоптані шляхи. Завдяки маршрутним точкам ваш Apple Watch запам’ятає координати місця, і ви зможете повернутися до нього за допомогою програми компаса. Ось як ви можете створювати маршрутні точки в додатку Compass на watchOS 9.

  Все, що ви хотіли знати

Створюйте маршрутні точки в додатку Compass

 • У програмі Компас торкніться піктограми «стрілка розташування».

 • Введіть мітку для маршрутної точки.

 • Ви навіть можете вибрати колір, а також символ для маршрутної точки, якщо хочете.

 • Після завершення просто натисніть «Готово», і все. Маршрутна точка тепер відображатиметься в додатку компаса.

Перегляд/навігація до маршрутних точок

 • Торкніться будь-якої маршрутної точки в програмі компаса, щоб отримати доступ до списку всіх ваших маршрутних точок.

 • Виберіть потрібний і натисніть «Вибрати».

 • Програма компаса тепер покаже вам напрямок, у якому вам потрібно рухатися, разом із відстанню, щоб досягти маршрутної точки.

Видалити маршрутні точки

 • Торкніться будь-якої маршрутної точки в програмі компаса, щоб отримати доступ до списку всіх ваших маршрутних точок.

 • Виберіть потрібний і натисніть «Вибрати».

 • Торкніться піктограми «олівця», щоб відредагувати маршрутну точку.

 • Прокрутіть вниз і торкніться «Видалити маршрутну точку».

Додавання маршрутних точок до циферблата (Apple Watch SE, Series 6 і пізніші моделі)

Цікава річ про маршрутні точки полягає в тому, що ви навіть можете додати їх на циферблат свого Apple Watch як ускладнення, щоб мати легкий доступ до них, коли вони вам знадобляться. Ось як це зробити.

 • Натисніть і утримуйте циферблат, а потім натисніть «Редагувати».

 • Тут проведіть пальцем до екрана «Ускладнення», а потім торкніться ускладнення, до якого потрібно додати інформацію про висоту.

 • Перейдіть до категорії «Компас» і виберіть будь-яке ускладнення з «Конкурсних точок компаса» для свого циферблата.

Запис і відстеження кроків

Якщо ви в поході або в місці, де хочете переконатися, що можете повернутися до початкової точки, нова функція запису та повторного проходу кроків у watchOS 9 буде для вас просто божественним подарунком. Ось як записувати та відстежувати кроки за допомогою Apple Watch.

 • У програмі Compass торкніться піктограми «нога» в нижньому правому куті екрана програми.
  Чому ви не повинні використовувати диспетчер паролів вашого веб-переглядача

 • Програма почне записувати ваші кроки. Ви побачите значок паузи замість значка кроків унизу праворуч. Якщо ви хочете повторити свої кроки, просто торкніться значка паузи.

 • Тепер ви можете натиснути «Відновити кроки», щоб відстежити свій шлях, або «Видалити кроки», щоб видалити записаний шлях.

Перегляньте новий і вдосконалений компас Apple Watch

Ну, це майже все, що ви можете робити з новим додатком Compass у watchOS 9. Як ви бачите, зараз у додатку є багато можливостей. Він може відслідковувати ваші кроки, записувати маршрутні точки для легшого дослідження невідомого, і, звичайно, він може показувати вам висоту, азимут, кут нахилу та іншу інформацію. Крім того, тепер ви можете додати ускладнення Compass, щоб отримати важливу інформацію з першого погляду. Отже, що ви думаєте про нову програму компаса в watchOS 9? Дайте нам знати в коментарях.