Як використовувати моди в грі Google Snake

| | 0 Comments| 10:08 AM
Categories:

Є кілька прихованих ігор Google, до яких можна отримати доступ за допомогою швидкого пошуку, але гра «Змійка» є однією з найпопулярніших серед усіх. Це класична гра, у яку більшість із нас, мабуть, грали на своїх телефонах Nokia, коли росли. Тепер, завдяки спільноті, гра отримала масу вдосконалень, включаючи нові карти та теми, у вигляді модів. Отже, якщо вам подобається грати в гру Snake у пошуках і ви хочете отримати новий виклик, ми пропонуємо вам короткий посібник із використання модів у грі Google Snake Game. Ми додали детальні кроки щодо того, як додати модифікації гри Google Snake і грати в гру у своєму браузері. На цій ноті давайте відразу приступимо.

Використовуйте моди в грі Google Snake (2022)

1. По-перше, вам потрібно завантажити мод меню для Google Snake Game. Відкрийте це GitHub і натисніть «MoreMenu.html». Це завантажить мод Snake Game на ваш комп’ютер.

  Як вимкнути приватні MAC-адреси Wi-Fi на iPhone та iPad

2. Далі відкрийте браузер Chrome і скористайтеся комбінацією клавіш Chrome «Ctrl + Shift + O», щоб відкрити диспетчер закладок.

3. Тут натисніть меню з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть «Імпортувати закладки».

4. Тепер виберіть файл «MoreMenu.html», який ви завантажили на першому кроці.

5. Це додасть меню мода Google Snake Game до браузера Chrome на вашому комп’ютері. Він з’явиться в папці «Імпортовані» в диспетчері закладок.

6. Тепер знайдіть у Google «гра змія» та натисніть кнопку «Грати». Після цього клацніть по значку «шестерня».

7. Перейшовши на сторінку налаштувань, натисніть меню з трьома крапками у верхньому правому куті браузера та виберіть «Закладки». Тепер прокрутіть вниз і знайдіть папку «Імпортовані». Нарешті натисніть «Додаткові речі меню».

  Фотошоп чи ні? Три способи визначити, справжнє зображення чи підробка

8. Він негайно додасть моди Snake Game до цієї пошукової гри. Нові карти, темний режим, анімовані кольори та багато іншого з’являться одразу.

9. Якщо ви хочете видалити моди в Google Snake Game, просто не натискайте «More Menu Stuff», і ви можете почати грати з налаштуваннями за замовчуванням.

Завантажуйте моди гри Google Snake і отримуйте задоволення

Ось як ви можете завантажувати та використовувати моди у веселій грі Google Snake. У цьому посібнику ми продемонстрували кроки для популярного мода, доступного на GitHub, але ці інструкції працюватимуть і з іншими модами. Тож спробуйте деякі з найкращих модів Google Snake Game за допомогою статті, посилання на яку є тут. А в ігри Google Assistant, у які можна грати на телефоні, дотримуйтеся нашого посібника та знаходьте нові та цікаві ігри, щоб убити час. Крім того, ви можете знайти цікаві ігри Google Doodle. І якщо у вас виникли запитання, повідомте нам про це в розділі коментарів нижче.

  Vintage Atari – чудовий погодний термінал у 2020 році