Як використовувати мишу MMO або MOBA для продуктивності

Миші MMO або MOBA створені для ігор, у яких використовується багато кнопок. Ці миші практично дають вам додаткову клавіатуру. І ви можете повторно прив’язати ці клавіші до будь-чого, включаючи гарячі клавіші та макроси.

Ми будемо використовувати Корсар Ятаган як приклад у цьому посібнику, оскільки він недорогий ($59,99) і має чудове програмне забезпечення. Ми теж любимо NAGA Trinity від Razer ($74,92), назвавши його одним із наших найкращі ігрові миші. Ті самі загальні інструкції повинні працювати для будь-якої миші, якщо ви можете перев’язати її кнопки.

Як ці кнопки миші можуть допомогти

З коробки не так багато додаткових кнопок робить для вас відразу; ви повинні самі прив’язати макроси відповідно до ваших потреб. Намагайтеся думати про все, що витрачає ваш час, навіть про дрібниці. Це не повинно бути величезним — секунда-дві, заощаджені на тому, що ви робите сотні разів на день, з часом збільшуються і зроблять вашу роботу набагато швидшою.

Наприклад, я працюю на MacBook і вважаю за краще використовувати мишу на додаток до вбудованого трекпада. Перемикатися між робочими столами на macOS легко за допомогою трекпада, але щоб зробити це під час використання миші, мені потрібно було б утримувати клавішу Ctrl і натискати клавішу зі стрілкою, яка в будь-якому випадку використовувала б мою праву руку. Тож я зв’язав перемикач робочого столу ліворуч і праворуч на 4 та 5 на цифровій панелі миші, що позбавляє мене так сильно рухати рукою. У меншому масштабі я роблю те ж саме для перемикання між вкладками Chrome (і будь-яким іншим додатком, у якому є вкладки), використовуючи 1 і 2 для лівого і правого, замість того, щоб використовувати комбінації гарячих клавіш або клацати верхню панель мишею.

  90Night керує циклами сну, встановлює час сну та будить

До речі, Windows має такий самий тип перемикання віртуальних робочих столів, як і macOS, але ви, можливо, навіть не помітили, якщо ви не знаєте гарячих клавіш (Windows+Control+Клавіші зі стрілками). Прив’язування їх до кнопок миші значно полегшує використання віртуальних робочих столів Windows і допоможе очистити безлад у вікнах.

Прихильники комбінацій клавіш все одно будуть клятися своїми методами. Для деяких програм тримати обидві руки на клавіатурі набагато швидше, ніж використовувати мишу, що може підтвердити кожен користувач vim. Але в сучасній системі в якийсь момент ви збираєтеся використовувати мишу. Найкраще використовувати це по максимуму і не дозволяти йому сповільнювати вас, особливо якщо у вас все одно є миша з купою кнопок.

  3 способи використовувати Google Chrome як музичний плеєр для локальних файлів

Налаштування миші

Налаштування буде залежати від вашої миші та її програмного забезпечення, але утиліти більшості виробників миші дозволяють робити подібні дії. Утиліта Corsair дуже потужна, пропонує повну підтримку макросів і кілька профілів. Ви можете налаштувати одну кнопку, щоб натискати низку комбінацій клавіш, тому можливості, які у вас є, досить безмежні.

Перемикання профілів є надзвичайно корисною функцією, оскільки вона, по суті, дозволяє розміщувати макроси за іншими кнопками. У мене налаштовано 10, 11 і 12 для перемикання на різні профілі, а потім перемикання назад після натискання іншої кнопки. Це дає мені 45 різних слотів для розміщення макросів, хоча я, звичайно, їх ще не заповнив. Ви можете налаштувати різні профілі для різних програм і окремий для ігор, що не вплине на цифрові клавіші.

Corsair iCUE зберігає профіль у миші, щоб однакове розташування кнопок зберігалося на різних комп’ютерах або в різних операційних системах, що корисно для систем з подвійним завантаженням.

Хоча мати масу макросів — це круто, навіть таке просте, як використання кнопок 1 і 2 як клавіш зі стрілками вліво і вправо, заощадить вам масу часу щодня. Знайдіть те, що працює для вас, і побудуйте свій робочий процес навколо цього.

  3 різні типи підроблених програм у магазині Google Play

Додаткові утиліти

Ви дуже швидко досягнете межі того, скільки ви можете зробити, просто перев’язавши комбінації клавіш. На щастя, установка кількох додаткових утиліт для усунення проблеми може значно покращити ваш робочий процес.

AutoHotkey (Windows) – Якщо ви думали, що 45 вкладених макросів є зайвим, спробуйте зробити ваші макроси повними за Тьюрингом. AutoHotkey — це чудова мова сценаріїв, зосереджена на ярликах і макросах, але з роками ця мова була розширена, щоб більше нагадувати повноцінну мову програмування. Він має цикли, структури керування, можливість читання та запису у файли, переміщення миші та можливість запуску виконуваних файлів. Ви можете налаштувати кнопки миші для безпосереднього запуску сценаріїв або дій AHK, що робить його значним оновленням порівняно з наявною функціональністю.
BetterTouchTool (Mac) – ексклюзивно для macOS, BetterTouchTool намагається бути AHK для Mac. Однак він набагато простіше у використанні і пропонує підтримку повторного прив’язування жестів мультисенсорної панелі, налаштування сенсорної панелі і навіть пульта Siri Remote. Хоча він не зовсім на рівні потужності AHK, він дуже добре працює для macOS.