Як використовувати кнопку дії на вашому iPhone 15 Pro

| | 0 Comments| 11:59 AM
Categories:

Моделі iPhone 15 Pro прийшли з великою кількістю реакцій щодо використання титану в конструкції та порту USB-C, але зміна, яка, як ми побачили, привернула таку ж увагу, це заміна перемикача Ring/Silent на кнопку «Дія».

Кнопка «Дія» надає багато можливостей налаштування, які раніше були недоступні за допомогою перемикача «Дзвінок/Без звуку». Отже, давайте розглянемо, як кнопка «Дія» працює на iPhone, і кроки для налаштування її функцій.

Що робить кнопка дії за замовчуванням?

За замовчуванням кнопка «Дія» на iPhone 15 Pro або iPhone 15 Pro Max функціонуватиме як перемикач «Дзвінок/Без звуку», який вона замінює. Вам потрібно буде натиснути й утримувати кнопку дії, щоб увійти в беззвучний режим, і повторити, щоб вийти — кожну дію легко ідентифікувати за унікальним шаблоном вібрації.

  Створіть сімейне дерево за допомогою цих 8 найкращих інструментів

Ви також побачите анімацію режиму «Дзвінок/Без звуку» на динамічному острові на вашому iPhone, щоб знати, чи ви ввійшли в режим «Без звуку» чи «Дзвінок».

Як налаштувати кнопку дії на вашому iPhone 15 Pro

Тепер, незважаючи на те, що стандартною функцією кнопки «Дія» є перемикач «Дзвінок/Без звуку», Apple дозволяє вам налаштувати її на свій смак. Ви можете вибрати між вісьмома функціями та дев’ятою опцією, яка вимкне цю кнопку.

Ось що вам потрібно зробити, щоб налаштувати кнопку дії на вашому iPhone:

 • Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone і торкніться опції «Кнопка дії».
 • На наступному екрані проведіть пальцем між доступними функціями.
 •   10 найкращих методів захисту та посилення веб-сервера Apache

  Наразі ви можете вибрати між тихим режимом, фокусом, камерою, ліхтариком, голосовими нагадуваннями, лупою, ярликом, доступністю або без дій.

  Для функцій «Фокус», «Камера», «Ярлик» і «Спеціальні можливості» ви також можете налаштувати, який режим «Фокус», «Режим камери», «ярлик» або функцію доступності буде активовано, коли ви утримуєте кнопку «Дія».

  На відміну від бічної кнопки, Apple не дозволяє користувачам налаштовувати дію одноразового, подвійного або потрійного натискання для кнопки дії, але це може змінитися з майбутнім оновленням. Тим часом ви можете використовувати програму «Ярлики» на iOS, щоб робити більше за допомогою кнопки «Дія».

  Кнопка дії є чудовим доповненням

  Кнопка Action на iPhone 15 Pro виділяє можливості налаштування на перший план, і ми впевнені, що більшість користувачів будуть задоволені нею. Для тих, хто використовує свої пристрої в традиційному розумінні, він і надалі діятиме як простий перемикач — із додатковими функціями, якщо це необхідно, — тоді як для інших, хто любить досліджувати всі функції, які надає iPhone, його можливість налаштування відкриває нові двері.

    Як навчити чат-бота зі штучним інтелектом за допомогою спеціальної бази знань за допомогою ChatGPT API

  Це доповнення, яке нас захоплює, і ми не можемо дочекатися, щоб побачити, як Apple покращить його в найближчі роки за допомогою оновлень програмного забезпечення та змін апаратного забезпечення.