Як використовувати «Згадки GPT», щоб викликати власні GPT у будь-якій бесіді ChatGPT

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • ChatGPT Plus від OpenAI пропонує нову функцію під назвою GPT Mentions, що дозволяє користувачам поєднувати кілька власних GPT в одній розмові.
  • Користувачі можуть згадувати спеціальні GPT у розмові, використовуючи символ «@», подібно до згадування людей у ​​соціальних мережах.
  • Функція GPT Mentions дозволяє користувачам отримувати доступ до різних GPT для виконання певних завдань, таких як збір даних, створення графіки або пошук інформації про подорожі, і все це в рамках одного сеансу чату.

Преміум-версія OpenAI ChatGPT, відома як ChatGPT Plus, пропонує користувачам ряд додаткових функцій в обмін на щомісячну абонентську плату. Найновіша функція ChatGPT Plus, виклики або згадки GPT, може виявитися дуже корисною для вас, якщо ви використовуєте різні GPT в інтерфейсі ChatGPT. Отже, як працює ця функція та чим вона може вам допомогти?

Що таке функція згадок GPT у ChatGPT?

Як учасник ChatGPT Plus ви можете насолоджуватися спеціальними GPT із Custom GPT Store. Це версії ChatGPT, розроблені для вирішення конкретних завдань. Деякі популярні спеціальні GPT включають…

  • KAYAK: використовує туристичний веб-сайт KAYAK, щоб надати вам відповідну інформацію про рейси, готелі та транспорт.
  • Canva: отримує текстові підказки та використовує Canva для створення цифрової графіки.
  • Консенсус: використовує пошукову систему Consensus для надання даних досліджень із підказок.

Ви можете використовувати будь-які користувацькі GPT, доступні окремо, але що, якщо ви хочете об’єднати два або більше користувацьких GPT в одній бесіді?

Увійдіть у нову спеціальну функцію згадок GPT ChatGPT. Наприкінці січня 2023 року OpenAI почав розгортати функцію GPT Mentions для користувачів ChatGPT Plus.

Ця функція, яка наразі перебуває в бета-версії (тобто прототип функції тимчасово використовується), дозволяє згадувати один або кілька користувальницьких GPT в одній розмові за допомогою символу «@» (як ви б згадували людей в Instagram або X). За допомогою згадок GPT ви можете додавати лише власні GPT, які ви вже використовували до розмови (тобто власні GPT, з якими ви спілкувалися).

Отже, як ви можете використовувати це?

Як використовувати функцію згадок GPT

Якщо ви використовуєте кілька користувацьких GPT в окремих бесідах, тепер ви побачите спливаюче вікно, яке відображається над текстовим полем чату.

Використовувати GPT Mentions надзвичайно просто, тож давайте розглянемо приклад, коли це може бути корисним.

Припустімо, ви хочете зібрати деякі ключові дані, а потім створити інфографіку, щоб представити те, що ви знайшли. Щоб знайти дані, ви починаєте чат із Consensus GPT. Коли Consensus надасть вам відповідну інформацію, ви згадаєте Canva у своєму чаті та натиснете опцію Canva GPT.

Тепер ви спілкуєтесь із Canva, доки не клацнете «X» на вкладці «Розмова з Canva», яка з’явиться над текстовим полем чату.

Ви можете поговорити з Canva GPT, згадавши вищезазначену розмову, яку ви вже мали з Consensus. Просто попросіть Canva створити графіку, що представляє наданий консенсус дослідження, і GPT візьметься за роботу, надаючи вам щось корисне.

Звичайно, якщо ви не задоволені початковою відповіддю Canva, ви можете зробити більш конкретні запити, щоб підкреслити те, що ви шукаєте. Можливо, вам потрібен певний шрифт або певна фраза, використана в тексті графіки. Просто запитайте, і спеціальний GPT зможе відповідати вимогам.

Зауважте, що перш ніж спеціальний GPT з’єднається з будь-якою іншою платформою для отримання даних, він запитає ваш дозвіл на це. Просто натисніть «Дозволити», якщо ви згодні продовжувати.

Ви також можете використовувати цю функцію, щоб знаходити нові місця для дослідження. Наприклад, ви можете поєднати KAYAK і AllTrails GPT, якщо хочете відправитися у відпустку в похід або на велосипеді.

Щоб продемонструвати це, ми попросили KAYAK GPT знайти нам найкращі місця для проживання в Німеччині, а також майбутні рейси.

Отримавши результати, ми додали до чату All Trails GPT за допомогою функції GPT Mentions і попросили його знайти маршрути поблизу готелів, які KAYAK раніше рекомендував.

Тепер у нас є готелі, рейси та маршрути для нашої подорожі в одному чаті!

З цією новою функцією згадок GPT немає кінця, будь то для роботи чи розваг. Якщо ви користуєтеся ChatGPT Plus, спробуйте цю зручну функцію сьогодні, щоб дізнатися, що ви можете робити, спілкуючись із двома чи більше GPT одночасно.