Як використовувати власний колір для меж таблиці в Microsoft Word

| | 0 Comments| 9:51 AM
Categories:

У Microsoft Word є кольорові теми. Колірна тема в Word означає, що все, від заголовків до таблиць і графіків, використовуватиме один набір кольорів. Вони встановлюються автоматично, так що вам потрібно лише вибрати тему, а кольори будуть застосовані до різних елементів документа, коли ви їх додасте. Кольорові теми чудові, але вони можуть не підходити для кожного елемента, або вам може знадобитися використовувати інший колір для окремого елемента, який не є частиною теми. Якщо вам потрібно використовувати власний колір для меж таблиці в Word, ви можете.

Колір для меж столу

Відкрийте Microsoft Word і вставте таблицю. Бажано додати дані до таблиці, перш ніж налаштовувати кольори. Таким чином, ви зможете побачити, добре виглядає колір чи ні.

  Як використовувати розумні відповіді в Gmail

Після того, як ви відредагуєте таблицю, скільки вам потрібно, клацніть у будь-якому місці її, щоб вкладки редагування таблиці з’явилися на стрічці. Перейдіть на вкладку Дизайн і натисніть інструмент Колір пера. Відкриється звичайне кольорове вікно, яке показує різні відтінки та кольори поточної колірної схеми.

Натисніть опцію Більше кольорів.

Відкриється нове вікно з іншими кольорами, але вони все одно будуть обмежені. У цьому вікні є дві вкладки; Стандартні та індивідуальні. Перейдіть на вкладку «Спеціальні» та виберіть інший колір із інструменту повного спектру кольорів. Ви можете використовувати поля RGB, щоб встановити певний колір, якщо у вас є його значення RGB.

  Як увімкнути виявлення миття рук на Apple Watch

Коли ви отримаєте колір, натисніть «Ок». Це встановить колір для інструмента «Перо». Інструмент «Перо» дозволяє вручну малювати межі. Клацніть межу клітинки, яку ви хочете пофарбувати, і вона зміниться на колір, який ви вибрали. Щоб швидше застосувати межу, скористайтеся кнопкою Межі. Це дозволить вам розфарбувати цілі межі клітинок, а не по одній стороні за раз.

Ви можете зробити те ж саме для кольору Shading. Якщо вам потрібна товстіша або тонша межа, скористайтеся параметрами товщини лінії над інструментом кольору пера.

Вибраний колір з’явиться в списку Останні кольори. Застосовувати межі таким чином нудно, і вам доведеться повторювати це для кожної таблиці, яку ви вставляєте. Немає швидкого способу застосування стилів таблиці до кількох таблиць, як для застосування стилів тексту та форматування.

  Як навчити Face ID бути більш точним

Ви можете зробити це для кожного елемента кольору в документі Microsoft Word, але застосування користувацьких кольорів таким чином завжди займе більше часу.