Як використовувати боти «My GPT» ChatGPT, щоб вивчати настільні ігри, створювати зображення та багато іншого

| | 0 Comments| 10:50 AM
Categories:

Ключові висновки

  • OpenAI випустив кілька режимів «My GPT» для ChatGPT-4, включаючи такі функції, як DALL-E для створення зображень і аналіз даних для результатів документів.
  • ChatGPT Classic доступний для тих, хто віддає перевагу простішій версії без додаткових функцій.
  • Інші нові режими включають радника з технічної підтримки, су-шефа та наставника з математики, які надають допомогу в різних завданнях і інтересах.

OpenAI щойно випустив список нових режимів ChatGPT під назвою «Мій GPT». які, по суті, додають смаку ChatGPT-4 і DALL-E, спеціально адаптуючи їх для виконання певних завдань.

Ви знайдете «Мої GPT» на вкладці «Огляд» у бічному меню ChatGPT. Тут повно користувацьких режимів GPT, починаючи від веселого перекладача мемів і закінчуючи консультантом технічної підтримки, і саме так працює кожен із попередньо створених параметрів OpenAI.

1. DALL-E

DALL-E дає змогу створювати зображення, повністю віддані вашій уяві. І ви можете покращити зображення за допомогою наступних підказок.

2. Аналіз даних

Від документів до електронних таблиць завантажуйте свої дані в режим аналізу даних ChatGPT, щоб швидко отримати результати з ваших документів. Однак будьте обережні, оскільки результати ШІ можуть бути неточними.

  Як виправити зламаний Xbox Series X|S і відправити його на ремонт

3. ChatGPT Classic

ChatGPT-4 тепер має DALL-E 3, перегляд і завантаження файлів. Однак, якщо ви хочете повернутися до простішого ChatGPT без усіх цих функцій, ChatGPT Classic саме для цього.

4. Час гри

У вас десь вдома є настільна гра, в яку ви не знаєте, як грати? Game Time з’являється відразу і може пояснити вам карти та настільні ігри. Ви також можете завантажити зображення, якщо не знаєте, як називається гра, але маєте інструкції або уявлення про те, що це таке.

5. Учасник переговорів

Використовуйте The Negotiator для підготовки до переговорів. Якщо вам потрібна допомога, щоб укласти вигідну угоду, ви можете завітати до ChatGPT і використати це, щоб дати вам ідеї щодо того, з чого почати.

6. Тренер з творчого письма

ChatGPT завжди був чудовим для творчого письма, але Creative Writing Coach бере його на вищий рівень. Ви можете звернутися до нього, щоб провести для вас деякі дослідження або вставити свої уривки, щоб це могло допомогти покращити ваш стиль і подачу.

7. Космічний сон

Cosmic Dream пропонує художнє натхнення та переконливі художні теми на основі ваших підказок. Він може вийти з одного слова або набору вказівок щодо того, який стиль ви хочете. Однак намагається не переробляти роботи художників, створені після 1912 року.

8. Радник технічної підтримки

Як правило, використовувати ШІ для технічної підтримки не дуже гарна ідея. Однак OpenAI додав консультанта з технічної підтримки як засіб отримання порад щодо ваших технологій. Радимо обмежити свої запитання загальними, неспецифічними технічними порадами, оскільки інформація, яку вони надають, може бути застарілою.

  Графічні процесори NVIDIA серії RTX 3000: ось що нового

9. Герой книжки-розмальовки

Дітям сподобаються нескінченні можливості розмальовки, які надає Coloring Book Hero. Це робить чорно-біле мистецтво для друку в несерйозному, химерному та зручному для дітей стилі. Будьте креативні у своїх підказках і попросіть більше деталей, якщо хочете більше викликів.

10. Пральний друг

Laundry Buddy — це напрочуд корисний помічник у пранні, який допоможе вам підтримувати ваш одяг у хорошому стані. Однак його видатною особливістю є його здатність читати та розуміти етикетки одягу та розшифровувати знаки прання на бірках.

11. Су-шеф

Готуйте альтернативні рецепти та обдумуйте варіанти меню за допомогою Sous Chef від ChatGPT. Він ідеально підходить для використання контексту для створення ідей їжі та списків покупок. OpenAI також надав йому можливості генерувати зображення, які дозволять вам побачити, як мають виглядати ваші потенційні страви.

12. Наклейка Whiz

Коли ви думаєте «наклейка», ваш розум може перейти до цифрових — і в цьому випадку ви помиляєтеся. Sticker Whiz призначений для створення власних наклейок реальних додатків, які можна купити та замовити на Sticker Mule. Після того, як ви завершите свій дизайн, Sticker Whiz згенерує посилання, за яким ви можете перейти, щоб купити ваше замовлення.

13. Наставник з математики

Math Mentor розширює навички вирішення математики ChatGPT, інтегруючи можливості обробки зображень і більш точний математичний механізм. Він може розуміти математичні задачі, написані від руки, і виявляти проблеми, направляючи запитувачів до правильної відповіді.

  Як вирівняти текст по вертикалі або горизонталі в Microsoft Word

14. Гарячі моди

Чесно кажучи, Hot Mods здається найменш корисним з усіх варіантів ChatGPT. Він рекламує себе як ШІ, який модифікує фотографії вашого автомобіля. Однак там сказано, що зміна зображень призначена лише для програмного забезпечення для редагування зображень. Це здебільшого друкує результати, які лише трохи навіяні вашою фотографією.

15. Mocktail Mixologist

Mocktail Mixologist — це версія безалкогольного напою Sous Chef. Скажіть йому, які інгредієнти та контексти у вас є, і він дасть вам інструкції щодо приготування безалкогольного коктейлю. Він розроблений, щоб мати шикарну індивідуальність (можливо, щоб відповідати напоям), і він також може створювати зображення напоїв.

15. Мем Genz 4

Ми не впевнені, чому OpenAI вважає, що Boomers може знадобитися перекладач мемів, але вони все ж дали його нам. Завантажуйте свої меми в meme genz 4 і дивіться, як він розбирає їх. Як не дивно, він робить це дуже «поколінням Z», майже перешкоджаючи тому, що він перекладач.

«Моїх GPT» ще немає на мобільному пристрої…

На жаль, нові режими ChatGPT ще не доступні в офіційному мобільному додатку ChatGPT. Хоча ви можете продовжити розмову, яку розпочали на робочому столі, ви не можете почати новий чат з будь-яким іншим GPT, окрім DALL-E. Хоча доступ до них на мобільному пристрої робить їх зручнішими, нам, можливо, доведеться почекати трохи довше.

Наразі вам доведеться використовувати ряд нових інструментів і чат-ботів OpenAI, і, можливо, ви вивчите нову настільну гру або дві в процесі.