Як виконати веб-вхід у WeChat без телефону

WeChat — популярний китайський додаток для обміну миттєвими повідомленнями та соціальних мереж. Він був створений в Китаї, щоб замінити інші глобальні платформи обміну повідомленнями, такі як WhatsApp, Facebook Messanger тощо, щоб підвищити конфіденційність даних і заходи спостереження. Крім того, більше мільярда активних користувачів користуються цим додатком у світі. WeChat також надає опцію веб-входу в WeChat для всіх цих користувачів, крім звичайного методу входу в мобільний додаток, який допомагає користувачам залишатися на зв’язку з людьми в WeChat весь час. Отже, у цій статті ви побачите кроки, які пояснюють, як увійти в веб-сайт WeChat без телефону. Прочитайте статтю до кінця, щоб дізнатися все повністю.

Як виконати веб-вхід у WeChat без телефону

Давайте спочатку подивимося на деякі з особливостей методу веб-входу в WeChat, що робить його одним із найпопулярніших додатків для обміну миттєвими повідомленнями:

  • Функція веб-входу в WeChat надає користувачам можливість увійти в будь-який час на робочому столі, не використовуючи свій номер телефону.
  • Вам не потрібно вводити код підтвердження, який надсилається на ваш номер телефону, щоразу перед входом в систему.
  • Він простий у використанні, оскільки для миттєвого входу у свій обліковий запис потрібно лише відсканувати QR-код зі свого мобільного додатка WeChat.
  • Завдяки цьому ви можете використовувати платформу WeChat у будь-якому настільному браузері за вашим бажанням, оскільки вона сумісна з усіма браузерами.
  • Ця програма доступна для завантаження та використання для Windows, Android, iOS та macOS.
  Як розділити клітинку по діагоналі в MS Word

Тепер давайте перейдемо до кроків, які навчать вас увійти в веб-сайт WeChat без номера телефону та коду підтвердження.

Примітка. Ви не можете ввійти в обліковий запис WeChat без використання телефону. Вам потрібно принаймні для сканування QR-коду замість введення номера телефону та коду підтвердження.

Варіант I: через веб-сайт WeChat

Якщо ви хочете увійти та використовувати свій обліковий запис WeChat на своєму робочому столі без зайвої метушні для встановлення програми, виконайте наведені нижче дії, щоб зробити це легко у своєму браузері.

1. Відвідайте веб-сторінку входу в WeChat у веб-переглядачі комп’ютера. З’явиться QR-код для веб-входу в WeChat.

2. Відкрийте додаток WeChat на телефоні та торкніться значка плюс (+) у верхньому правому куті.

  Як вимкнути завантаження вкладок у Firefox

3. Торкніться опції Scan QR Code. Камера сканера QR-коду відкриється на вашому телефоні.

4. Наведіть камеру телефону на QR-код на екрані робочого столу.

5. Ви одразу ввійдете у свій обліковий запис WeChat у браузері на комп’ютері.

Варіант ІІ: через настільний додаток

Якщо під час входу у свій обліковий запис WeChat у вас виникли проблеми з браузером, ви можете використовувати додаток WeChat для Windows, щоб зробити це та продовжувати використовувати цю платформу. Виконайте наступні кроки, щоб зрозуміти, як завантажити та виконати веб-вхід у WeChat у Windows.

1. Відкрийте Microsoft Store на робочому столі та знайдіть WeChat For Windows у рядку пошуку.

2. Натисніть Отримати, щоб почати процес завантаження.

3. Після завершення процесу завантаження натисніть Відкрити.

4. Відкриється спливаюче вікно WeChat Log In з QR-кодом. Відскануйте QR-код своїм телефоном, як описано у вищезгаданих кроках із варіанта I.

5. Після сканування QR-коду ви ввійдете у свій обліковий запис WeChat у настільному додатку.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому я не можу увійти до свого облікового запису WeChat у браузері комп’ютера?

  Виправте, що Vizio Remote не працює

Відповідь: браузер, який ви використовуєте для входу в WeChat, можливо, не оновлено до останньої версії. Якщо ви використовуєте старішу версію свого браузера, яка може мати деякі помилки або збої, ви зіткнетеся з технічними проблемами і в кінцевому підсумку не зможете увійти у свій обліковий запис WeChat у браузері. Ви можете виправити це, регулярно оновлюючи браузер, щоб миттєво вирішити цю проблему.

Q2. Чи можу я використовувати свій обліковий запис WeChat у браузері в Індії?

Відповідь: Ні, через прикордонні суперечки та інші проблеми між Індією та Китаєм уряд Індії заборонив 59 додатків у 2020 році, включаючи додаток WeChat. Таким чином, ви не можете використовувати додаток WeChat в Індії на своєму телефоні та комп’ютері. Однак ви можете налаштувати VPN на своєму пристрої та спробувати отримати доступ до платформи WeChat, щоб продовжити її використання.

***

Сподіваємося, ви зрозуміли кроки, згадані в цій статті щодо входу в веб-сайт WeChat без телефону. Згадайте будь-які ваші сумніви щодо цієї статті або пропозиції щодо інших тем у полі для коментарів нижче.