Як визначити, які у вас Apple Watch

Якщо ви намагаєтеся вирішити проблему зі своїм Apple Watch або намагаєтеся продати його, вам потрібно знати, якою версією пристрою для носіння ви володієте. Ось як ідентифікувати пристрій із програми Watch або з самого Apple Watch.

Знайдіть модель Apple Watch у Case

Кожен Apple Watch має гравіювання на тильній стороні корпусу. Це говорить вам, яку серію годинників Apple Watch ви використовуєте, матеріал корпусу та розмір корпусу (у міліметрах).

Щоб переглянути гравіювання, зніміть Apple Watch із зап’ястя та подивіться на задню частину корпусу.

  Tunity — це програма, подібна до Shazam, яка надсилає аудіо телеканалу на ваш пристрій

Наприклад, гравірування на моєму Apple Watch: «Серія 3, алюмінієвий корпус 42 мм, GPS».

Щоб дізнатися, чи підтримує ваш Apple Watch Cellular чи ні, подивіться на Digital Crown. Якщо на ньому є червоне коло або червона точка, ви використовуєте модель Cellular.

Знайдіть модель Apple Watch у додатку Watch

Ви також можете дізнатися про Apple Watch за номером моделі. Apple має a сторінка підтримки де перелічено всі номери моделі всіх годинників Apple.

Щоб знайти номер моделі годинника Apple Watch, який під’єднано до вашого iPhone, спочатку відкрийте програму Watch. На вкладці «Мій годинник» торкніться опції «Загальні».

  Що таке Usenet? Чи законно це? Як розпочати роботу

Тут перейдіть до розділу «Про мене».

Прокрутіть вниз і знайдіть розділ «Модель». На ньому буде показано число, яке починається на «М». Торкніться списку.

Тепер список зміниться на номер, що починається на «А». Це номер моделі вашого Apple Watch. Візьміть це на замітку.

Тепер відкрийте службу підтримки Apple Ідентифікація Apple Watch веб-сайт.

Тут натисніть «Command+F» на вашому Mac, «Ctrl+F» на Windows або скористайтеся функцією пошуку на своєму iPhone або iPad, щоб відкрити інструмент пошуку, а потім введіть номер моделі Apple Watch. Завершіть пошук, щоб знайти деталі свого Apple Watch.

Якщо у вас немає доступу до Apple Watch, але ви можете знайти номер моделі, скористайтеся сторінкою Apple Watch Identification, щоб дізнатися більше про свою модель.

  Як встановити GIF як живі шпалери на вашому iPhone

Якщо ви новачок у Apple Watch, ознайомтеся з нашими найкращими порадами, щоб отримати більше від свого розумного годинника.