Як видалити Popsocket, нічого не зламавши

PopSocket може зламатися під час видалення з різних причин, але їх недостатньо, щоб виправдати його використання. Оскільки екрани телефонів стають все більшими, розетки — це найпростіший спосіб використовувати їх поодинці. Усі ми ставали жертвами того, що зламали його, видаляючи їх. Люди зазвичай намагаються видалити за допомогою, просто потягнувши його або використовуючи гострий предмет, щоб роз’єднати його. У цій статті ми дізнаємося, як видалити PopSocket, нічого не зламавши, і як повторно приєднати PopSocket до бази.

Як видалити Popsocket, нічого не зламавши

Продовжуйте читати, щоб дізнатися про способи видалення Popsocket, не порушуючи нічого детально.

Що таке PopSocket?

Поп-розетка – це свого роду аксесуар для телефону, який кріпиться до телефони мати зчеплення. Він доступний у різних типах. Одним із широко використовуваних є липкий. Клей дозволяє наклеювати його на телефони. Його можна використовувати для багатьох цілей, наприклад для надсилання текстових повідомлень, перегляду відео та створення селфі. Окрім цього, його також можна використовувати для обмотування шнура, відеочату, захисту камери та як підставку. Його можна закріпити на різних рівнях залежно від їх використання. Наприклад, ви можете прикріпити його в центрі, щоб використовувати його як ручку, нижню частину для відеочату, а два роз’єми над і під центром допоможуть вам захистити дротові навушники.

Як зняти PopSocket

Незважаючи на те, що видалення виглядає легким, це вимагає багато терпіння та спритності. До наступного разу ви можете ознайомитися з різними методами того, як зняти PopSocket.

Спосіб 1: Використання цвяхів

Якщо у вас довгі нігті, ви можете легко скористатися цим методом, щоб видалити розетку, виконавши наведені нижче дії:

1. Згорніть верхню частину PopSocket.

Зображення Тора Дейхмана з Pixabay

2. Обережно перемістіть нігті навколо застряглої частини PopSocket, щоб демонтувати її.

3. Повільно витягніть із телефону та вставте його, куди потрібно.

Спосіб 2: використання зубної нитки

Зубна нитка — це один із інструментів, який може творити чудеса, коли ви думаєте, як видалити PopSocket, нічого не зламавши. Ви можете виконати наведені нижче кроки, щоб навчитися користуватися зубною ниткою під час видалення PopSocket, прикріпленого до пристрою.

  Як усунути проблеми з друком у Microsoft Word

1. Згорніть PopSocket, якщо він розгорнутий.

2. Використовуйте пальці, щоб добре схопити PopSocket.

3. Просуньте зубну нитку якнайглибше.

Фото Бретта Джордана на Unsplash

4. Ваш PopSocket видаляється без руйнування.

Спосіб 3: Використання картки

Ще один ефективний спосіб видалити PopSocket, не зламавши нічого, – це видалення карти. Карткою може бути будь-яка візитна картка, кредитна або дебетова картка, ідентифікаційна картка або подарункова картка. Давайте розглянемо, як зняти PopSocket за допомогою картки.

1. Зберігайте його в скороченій формі.

2. Точне вклинювання основи за допомогою будь-якої карти.

Фото Giorgio Trovato на Unsplash

3. Повільно підніміть картку, щоб вийняти її з пристрою.

Спосіб 4: Використання фена

Щоб позбутися телефону, можна скористатися феном, нагрівши клей. Нижче наведено кроки щодо того, як зняти PopSocket з телефону за допомогою фена.

1. Тримайте фен на найнижчому нагріванні.

Зображення OpenClipart-Vectors з Pixabay

2. Тримайте його на відстані 4-8 дюймів від телефону.

3. Перемістіть фен туди-сюди навколо основи.

4. Повторюйте процес, якщо він не відірветься.

Спосіб 5: Використання ізопропілового спирту

Використання ізопропілового спирту може бути одним із найпростіших методів позбутися PopSocket, не зламавши його. Ви можете виконати наведені нижче дії.

1. Зберігайте в підрядному вигляді.

2. Розпиліть ізопропіловий спирт уздовж основи та залиште на одну-дві хвилини.

Зображення cromaconceptovisual з Pixabay

3. Будь-яким гострим інструментом звільніть простір між PopSocket і телефоном.

4. Обережно вийміть PopSocket з телефону.

Примітка: Не забудьте вимити руки після використання ізопропілового спирту.

Після видалення PopSocket переконайтеся, що він безпечний, приклеївши його на масляний папір. Це важливо зробити, оскільки після того, як основа потрапить у бруд і пил, ви не зможете повторно використовувати PopSocket у майбутньому.

Як очистити клей PopSocket

Після безпечного видалення PopSocket настає нудна частина очищення клею PopSocket. Клей залишає липкий слід після видалення PopSocket з телефону або корпусу телефону. Тому ми пропонуємо вам способи очищення клею PopSocket.

  • Ізопропіловий спирт: за допомогою ізопропілового спирту ви можете легко очистити клей PopSocket, просто розпиливши його на липку частину та протерши цигарковим папером або бавовняною тканиною.

  • Клейкі стрічки: використання клейкої стрічки – це найпростіший спосіб видалити залишки клею. Вам просто потрібно міцно приклеїти клейку стрічку на клей і зірвати її. Він поглинає всю липкість, що очищає поверхню від будь-яких залишків. Ви можете повторити це, якщо тут і там залишиться трохи залишків.

  • Харчова сода: використання харчової соди є одним із зручних способів позбутися клею PopSocket. Все, що вам потрібно зробити, це посипати трохи харчової соди на липке місце і потерти його зубною щіткою. Протріть поверхню вологою тканиною, щоб поверхня телефону була чистою.

  • Рідина для зняття лаку: Рідина для зняття лаку також добре очищає залишки клею PopSocket. Вам просто потрібно налити кілька крапель рідини для зняття лаку на липку ділянку і протерти її ваткою.

Примітка: не забудьте вимити руки після використання ізопропілового спирту та рідини для зняття лаку.

Як повторно приєднати PopSocket до бази

Існує ряд процедур, яких необхідно виконати, коли ви хочете повторно приєднати його до основи. Прочитайте та виконайте наведені нижче дії, щоб повторно використовувати PopSocket.

1. Тримайте основу PopSocket у холодній воді на 5-10 секунд.

2. Дайте розетці висохнути приблизно 10 хвилин, тримаючи липку сторону догори.

Примітка: не дозволяйте йому сохнути дуже довго, воно може втратити свою липкість. Якщо воно не висохне протягом 10 хвилин, обережно протріть його паперовою серветкою або рушником.

3. Поставте розетку на будь-яку чисту поверхню. Обов’язково дайте PopSocket відпочити принаймні годину, щоб він міг працювати довше.

Окрім телефонів, PopSockets також можна використовувати на столах, вікнах і стінах. Однак є певні поверхні, на яких ви не можете використовувати його, наприклад силікон, шкіра або водонепроникні матеріали.

Як зробити PopSocket довшим

Він може прослужити дуже довго, залежно від того, наскільки акуратно ви його використовуєте. Ви можете забезпечити деякі бали, щоб вони тривали ще довше.

  • Намагайтеся не часто виймати PopSocket, оскільки вплив бруду та пилу зменшить його липкість.
  • Акуратно поводьтеся з розширенням і звуженням PopSocket. Жорстке використання розсувної частини може призвести до поломки.

Альтернатива для Sticky PopSocket

Деякі з них можуть тривати довше, інші – ні. Тому ви можете використовувати інші альтернативи, які можуть допомогти вам подолати проблему, щоб видалити їх, нічого не порушуючи.

  • Magnetic PopSocket: Ці PopSockets автоматично застряють на ваших пристроях. Зняти та полагодити це всього за кілька секунд. Ви можете придбати його в Інтернеті або в найближчих магазинах. Єдина проблема з цим PopSocket полягає в тому, що ви не можете отримати міцну ручку, як липкий.

  • Чохол для телефону з утримувачем або підставкою: це може бути хорошою альтернативою, оскільки вони служать довше та служать для всіх цілей PopSocket. Їх легко придбати на ринках та в інтернет-магазинах.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можна повторно використовувати PopSocket?

Відповідь Так, це аксесуар, призначений для повторного використання. Виробники стверджують, що поп-розетку можна використовувати 100 разів і розширювати та стискати 12000 разів. Таким чином, ви можете легко використовувати його повторно, якщо ви дотримуєтеся правильних кроків щодо видалення та повторного прикріплення.

Q2. PopSocket псує чохол вашого телефону?

Відповідь Так, це може зіпсувати корпус телефону, якщо він тонкий. Він може розтягнути корпус під час зняття. Однак, якщо ви використовуєте жорсткий чохол для телефону, не виникне жодних проблем, окрім залишків липкого залишку PopSocket. Ви можете легко очистити його методами, зазначеними вище в статті.

Q3. Як видалити білу стрічку з PopSocket?

Відповідь Це поширена проблема, яка виникає під час видалення PopSocket. Біла стрічка – це 3-метрова стрічка, яка тримає його та телефон разом. Ви можете зняти цю стрічку за допомогою фена або теплового пістолета, щоб розчинити клей, а потім повільно відклеїти її. Залишки можна видалити за допомогою описаних вище методів.

Q4. Як довго PopSocket може залишатися під впливом повітря?

Відповідь Його не можна витримувати більше ніж на 15 хвилин, якщо плануєте використовувати його знову, оскільки під впливом бруду та пилу клей висихає. Або ви можете накрити його масляним папером і використати пізніше, або використати протягом 15 хвилин після вилучення.

***

Вище згадано способи, як зняти PopSocket і як знову приєднати PopSocket до основи. Можливо, ви зрозуміли, що видалення PopSocket — це зовсім не завдання. Все, що вам потрібно, це трохи терпіння та поради та підказки, щоб легко видалити та виправити PopSockets. Сподіваємося, цей посібник допоміг вам дізнатися, як видалити PopSocket, нічого не зламавши. Поділіться своїми запитами чи пропозиціями в розділі коментарів нижче.