Як видалити фон із зображення та зробити його прозорим

JPG/JPEG і PNG є двома найпопулярнішими форматами зображень. JPEG є кращим через його невеликий розмір та універсальну підтримку та зображення PNG, тоді як більш важкий підтримує прозорість. Перетворення JPEG у PNG не додає прозорості зображенню. Немає жодного конвертера зображень, який автоматично видаляє білий колір із зображення та робить його прозорим. Щоб видалити фон із зображення та зробити його прозорим, вам потрібен відповідний редактор зображень.

Додавання прозорості до зображення виходить за рамки загального редактора зображень. Для цього вам знадобиться трохи складніший додаток. Чим краще програма, тим легше буде видалити фон із зображення та зробити його прозорим. У вас є багато варіантів, і всі вони безкоштовні. Ви також можете додати прозорість у Photoshop, але якщо у вас вже є програма, швидше за все, вам не знадобиться, щоб ми розповідали, як додати прозорість.

  Як транслювати «Frasier» без кабелю

Перш ніж ми перейдемо до цього, ви повинні знати, що зображення з одноколірним фоном буде легше зробити прозорим, ніж зображення з більш насиченим фоном. Якщо у вас є логотип у форматі JPEG, ви можете легко зробити його прозорим, але якщо у вас є фотографії з відпустки, вам доведеться витратити багато часу на видалення пляжу або виверження вулкана з фону.

Фотофільтр

PhotoFiltre — це редактор зображень, який досі застряг у епосі Windows 7 у своєму інтерфейсі. Це добре працює для нашої мети, тому нехай це вас не зупиняє. Встановіть програму та відкрийте зображення, фон якого потрібно видалити. Ми збираємося показати вам, як це зробити, якщо у вас простий заповнений кольоровий фон.

Клацніть інструмент «Чарівна паличка» на панелі інструментів. Цей інструмент може вибрати всі екземпляри кольору на зображенні, якщо вони не розділені іншим кольором. Наприклад. якщо ваше зображення має візерунок із трьох кольорових смуг, червоного, жовтого та синього, клацання всередині синьої смуги виділяє всю синю смугу, але не всі сині смуги. Вам доведеться клацнути всередині кожної синьої смуги окремо.

  15 найкращих інструментів моніторингу мережі, протестовані в 2020 році

Після вибору кольору натисніть клавішу видалення, щоб видалити його. Після видалення всього фону збережіть зображення у форматі PNG. Якщо ви збережете його як файл JPEG, прозорість не збережеться.

Інструмент «Чарівна паличка» дуже чутливий і точний при виборі кольорів. Низька якість зображень вплине на те, наскільки важко видалити фон із зображення та зробити його прозорим. Якщо ваш фон має відтінки одного кольору, інструмент «Паличка» вибере лише той відтінок, на який ви клацнете.

Завантажте PhotoFiltre

Paint.Net

Paint.Net — популярний редактор зображень із відкритим вихідним кодом, який має функції, яких немає у програмі Paint за замовчуванням у Windows. Програма Paint за замовчуванням у Windows не може видалити фон із зображення та зробити його прозорим, але Paint.Net може. Якщо порівнювати результати Paint.Net з PhotoFiltre, Paint.Net краще.

  Як додати друзів у WeChat

Встановіть програму та відкрийте зображення, якому потрібно додати прозорість. Знову натисніть інструмент «Чарівна паличка» та виберіть колір, який потрібно видалити.

Торкніться «Видалити», а потім збережіть зображення у форматі PNG.

Завантажте Paint.Net

Як згадувалося раніше, для вас є досить багато безкоштовних варіантів. Ви також можете використовувати GIMP та Pixlr. Просто знайдіть і використовуйте інструмент «Чарівна паличка». Якщо вам потрібно видалити фон із значно більшим навантаженням, ви можете скористатися двома запропонованими вище додатками. Однак вам доведеться витратити час на ручний вибір частин, які ви хочете видалити, оскільки інструмент «Чарівна паличка» може вибирати лише один колір за раз.