Як видалити призупинений обліковий запис Twitter

Categories:

Твіттер може викликати надзвичайно звикання, і, як і будь-яка інша платформа соціальних медіа, він також потурає негативу. Призупинення роботи в Твіттері може бути дуже нескладним, і багато ваших опублікованих твітів і ретвітів можуть призвести до призупинення. Twitter прагне створити безпечне місце для всіх на своїй платформі. У них встановлено свої правила Twitter, і їх порушення може призвести до призупинення дії вашого облікового запису. Якщо ваш обліковий запис призупинено, і ви хотіли видалити цей обліковий запис і створити новий або, можливо, хочете відновити призупинений обліковий запис Twitter, тоді ви в правильному місці. У цій статті ми дізнаємося, як видалити призупинені облікові записи Twitter і багато іншого, що полегшить вам роботу не лише з вашими, але й із будь-якими призупиненими обліковими записами Twitter.

Зміст

Як видалити призупинений обліковий запис Twitter

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як зупинити ухилення від призупинення в Twitter або відновити призупинений обліковий запис Twitter, а також докладно про способи видалення призупиненого облікового запису Twitter.

Чи призупинений обліковий запис Twitter зник назавжди?

Ні, призупинений обліковий запис можна зберегти через кілька годин. Це залежить від типу порушення, але зазвичай може тривати від 48 годин до 7 днів.

Чи можна відновити призупинені облікові записи Twitter?

Так, ви можете дуже легко відновити призупинені облікові записи Twitter. Для цього вам може знадобитися подати апеляцію про призупинення роботи Twitter, щоб скасувати призупинення вашого облікового запису. Twitter постачається з набором правил, які ви можете знайти в Правила Twitter. Перегляньте його, щоб дізнатися, що може спричинити призупинення вашого облікового запису.

Чи можете ви видалити назавжди призупинений обліковий запис Twitter?

Так, ви можете видалити остаточно призупинений обліковий запис Twitter. Якщо Twitter помітить будь-яку підозрілу діяльність або порушення положень і умов Twitter, з якими ви погодилися на початку, коли відкривали обліковий запис. Ця соціальна платформа має право призупинити ваш обліковий запис.

Що станеться, якщо ваш обліковий запис у Twitter призупинено?

Обліковий запис Twitter може бути призупинено з кількох різних причин. Кожен призупинений обліковий запис може залежати від типу порушення. Якщо ви вперше, Twitter може тимчасово зробити ваш обліковий запис лише для читання. Якщо ваш обліковий запис призупинено через серйозні порушення, Twitter може обмежити ваші твіти, ретвіти та інші дії. Коли ваш обліковий запис призупинено, інші люди все одно зможуть взаємодіяти з вашим профілем.

  Як додати наклейки до фотографій у Twitter для iOS та Android

Що відбувається з назавжди призупиненими обліковими записами Twitter?

Сильно образливі дії можуть призвести до призупинення вашого облікового запису Twitter назавжди, що призведе до подальшого видалення його з загального перегляду, а також не дозволить користувачеві створювати нові облікові записи.

Чому мій обліковий запис Twitter було призупинено назавжди без причини?

Ілон Маск заявив, що облікові записи, які видають себе за іншу особу без чіткого вказівки пародії, будуть назавжди призупинені. Таким чином, Twitter уже розправився з відомими користувачами Twitter, які змінили ім’я користувача на ім’я Маска.

Ми перерахували кілька потенційних причин, чому ваш обліковий запис призупинено назавжди.

 • Спам або фальшиві облікові записи: однією з найпоширеніших причин призупинення облікового запису Twitter є спам або фальшивий обліковий запис. Використання цих облікових записів зі зловмисними намірами створює ризик для безпеки інших користувачів Twitter. У деяких випадках реальний обліковий запис також може бути призупинено через певне непорозуміння, але це можна незабаром вирішити.

 • Образливі твіти: у разі образливих твітів, шкідливої ​​поведінки чи погроз Twitter може тимчасово або навіть іноді назавжди призупинити ваш обліковий запис.

 • Безпека облікових записів під загрозою: для кращої безпеки платформи та її користувачів Twitter відстежує зламані облікові записи.

Скільки триває призупинення облікового запису Twitter

Блокування облікового запису Twitter може тривати від 12 годин до 7 днів. Це залежить виключно від характеру здійсненого порушення.

Як довго обліковий запис Twitter залишається призупиненим

Призупинення вашого облікового запису залежить виключно від типу вчиненого порушення.

 • Зазвичай це займає близько 48 годин у разі незначного порушення правил Twitter.
 • Однак якщо ваш призупинений обліковий запис є більш серйозним порушенням правил Twitter, відповідь може зайняти від 12 годин до 7 днів.
 • Як правило, Twitter потрібен час, щоб перевірити ваш обліковий запис, надану адресу електронної пошти та номер телефону, отже, тривалість часу різна для різних призупинених облікових записів.
 • Twitter може назавжди призупинити ваш обліковий запис, якщо ви виявите більш серйозні порушення. Чим серйозніше порушення, тим більше часу.

Що відбувається з остаточно призупиненими обліковими записами?

Призупинення облікових записів назавжди є найсуворішим заходом. Постійне призупинення облікового запису видалить його з загального перегляду, і порушнику більше не буде дозволено створювати нові облікові записи. Коли Twitter назавжди призупиняє дію облікового запису, вони повідомляють особу про те, що її призупинили через порушення політики Twitter, і пояснюють, яку політику чи політики було порушено.

Порушники можуть оскаржити апеляцію про призупинення Twitter, якщо вони вважають, що Twitter зробив помилку. Зробити це вони можуть, подавши звіт. Після апеляції, якщо Twitter визнає, що призупинення є дійсним або недійсним, відповідь на апеляцію з інформацією про політику буде надіслано на призупинені облікові записи.

Скільки часу триває оскарження призупинення роботи Twitter

Процес оскарження призупинення Twitter може тривати 2-4 місяці. У деяких випадках відповідь на схвалені звернення надсилається протягом 2 тижнів.

Скільки часу потрібно, щоб повернути призупинений обліковий запис Twitter

Критерії для повернення призупиненого облікового запису Twitter можуть залежати виключно від характеру порушення. У середньому призупинення Twitter триває близько 48 годин, а тим часом Twitter перевіряє всі необхідні дані, які ви надали для перевірки.

Як дізнатися, чи мій обліковий запис Twitter призупинено назавжди

Користувачі отримують сповіщення, коли обліковий запис призупинено назавжди. Їм повідомляється про причини призупинення дії облікового запису з поясненням того, які з їхніх правил порушуються.

Як я можу переглянути твіти з призупиненого облікового запису

Перегляд твітів із заблокованого облікового запису Twitter може бути складним, але не неможливим. Ми перерахували два способи, якими ви повинні скористатися, щоб побачити твіти з призупиненого облікового запису Twitter.

Спосіб 1: Використання букмарклета

1. Торкніться букмарклета.

2. Введіть своє ім’я користувача.

Примітка. Використовуйте лише малі літери без знака @.

Це дозволить лише переглядати вміст.

Спосіб 2: Використання онлайнових служб

Є кілька онлайн-інструментів, створених для перегляду призупинених облікових записів Twitter. І тут у вас є доступ до вашого призупиненого облікового запису Twitter, що дозволяє переглядати твіти.

Як видалити мій призупинений обліковий запис Twitter

Ми надали кроки для видалення призупиненого облікового запису Twitter. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як видалити призупинений обліковий запис Twitter.

Як видалити призупинений обліковий запис Twitter

Ви можете назавжди видалити призупинений обліковий запис Twitter, але спочатку вам потрібно скасувати призупинення свого облікового запису, перш ніж видаляти його. Щоб скасувати призупинення вашого облікового запису, ви можете подати апеляцію на призупинення дії Twitter. Виходячи з причини призупинення дії вашого облікового запису, виконання відповідних кроків може допомогти вам відновити обліковий запис і остаточно видалити його.

Спосіб 1: розблокуйте обліковий запис Twitter для видалення

Вам потрібно скасувати призупинення вашого облікового запису Twitter. Ви можете розблокувати обліковий запис шляхом підтвердження. Ось кілька кроків, які допоможуть вам:

1. Увійдіть до свого облікового запису Twitter за допомогою пристрою Android або iOS або офіційного Twitter веб-сайт

2. Виберіть Більше в лівому куті головної сторінки.

3. Виберіть Налаштування та підтримка.

4. Перейдіть до Налаштування та Конфіденційність.

5. Далі знайдіть вкладку Ваш обліковий запис.

6. Знайдіть і натисніть Деактивувати обліковий запис.

7. Потім натисніть Деактивувати.

8. Введіть свій пароль і натисніть Деактивувати обліковий запис.

Спосіб 2. Надішліть запит до служби підтримки Twitter

Twitter надає вам можливість надіслати запит на деактивацію вашого призупиненого облікового запису, що може дуже допомогти. Щоб застосувати цей метод, виконайте наведені кроки.

1. Перейти до Довідковий центр Twitter.

2. Виберіть Я хочу дезактивувати або закрити свій обліковий запис.

3. Нарешті, заповніть форму доступу до облікового запису та натисніть «Надіслати».

Примітка: Twitter надішле вам електронний лист із додатковою інформацією про ваш запит і рішення протягом кількох днів.

Як відновити назавжди призупинений обліковий запис Twitter

Якщо обліковий запис призупинено назавжди, ви не зможете його відновити. Однак ви можете подати апеляцію або створити новий обліковий запис, використовуючи іншу електронну адресу.

Як відновити призупинений обліковий запис Twitter

Ви шукаєте спосіб відновити призупинений обліковий запис Twitter? Twitter може призупинити або тимчасово обмежити ваш обліковий запис, якщо Twitter запідозрить, що ви використовуєте неправдиву інформацію, розсилаєте спам, видаєте себе за інші облікові записи або використовуєте бота. Ми пропонуємо вам правильні методи відновлення вашого призупиненого облікового запису Twitter. Дотримуйтесь наведених методів, щоб зупинити ухилення від призупинення в Twitter.

Спосіб 1. Перевірте заблоковані або обмежені облікові записи

Нижче наведено кроки, які допоможуть вам перевірити ваші обмежені облікові записи та, отже, допомогти відновити облікові записи.

1. Увійдіть до Twitter.

Примітка. Якщо ваш обліковий запис зламано, відвідайте це Довідка Twitter доступу до облікового запису сторінку для заповнення форми.

2. Натисніть «Пуск» на сторінці, на якій написано «Ваш обліковий запис заблоковано», «Підтвердьте свій обліковий запис» або «Ваш обліковий запис заблоковано з метою безпеки».

3. Далі введіть свій номер телефону.

Примітка. Якщо ви не можете підтвердити номер телефону, натисніть «Надіслати електронний лист».

4. Потім введіть код підтвердження та натисніть «Надіслати» або «Підтвердити».

5. Зрештою, змініть свій пароль, щойно обліковий запис буде розблоковано.

Щоб змінити пароль, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть три крапки на нижній лівій панелі, якщо ви користуєтеся комп’ютером, або торкніться навігаційного меню у верхньому лівому куті на пристрої Android або iOS.

2. Потім натисніть Налаштування та підтримка.

3. Далі натисніть Налаштування та конфіденційність.

4. Тепер виберіть Ваш обліковий запис.

5. Натисніть Змінити пароль.

6. Введіть поточний пароль, а потім новий пароль. Те ж саме потрібно ввести в поле Підтвердження пароля.

7. Натисніть Оновити пароль, і все готово.

Спосіб 2. Оскарження призупиненого облікового запису

Якщо призупинення вашого облікового запису Twitter є остаточним і ви вірите у свою невинність, ви можете подати апеляцію. Щоб подати апеляцію, виконайте наведені кроки.

1. Спочатку увійдіть у систему Twitter.

2. Якщо доступно, натисніть «Продовжити до Twitter».

3. Якщо можливо, скасуйте ретвіти.

4. Перейдіть до Довідковий центр Twitter у веб-браузері.

5. Поясніть свою проблему у формі доступу до облікового запису.

6. Введіть свою особисту інформацію.

7. За потреби завантажте ідентифікатор.

8. Натисніть Продовжити.

Ось як ви можете зупинити ухилення від призупинення в Twitter.

Як уникнути остаточного призупинення облікового запису Twitter

Просто дотримуйтеся вказівок Twitter, перш ніж видалити призупинений обліковий запис Twitter. Нижче наведено кілька способів уникнути остаточного призупинення вашого облікового запису Twitter:

 • Не публікуйте повторюваний вміст: Twitter сприймає повторюваний вміст як спам, тому намагайтеся уникати цього.

 • Уникайте фішингу: уникайте публікації посилань на шкідливий вміст у Twitter.

 • Будьте активні у своєму обліковому записі: Twitter стежить за обліковими записами, які залишаються бездіяльними протягом 6 місяців поспіль, тому намагайтеся час від часу використовувати Twitter.

 • Слідкуйте за наступним співвідношенням підписників: Twitter має право призупинити ваш обліковий запис, якщо ви стежите за 10 000 обліковими записами на день.

 • Не надсилайте автоматичні DM: надсилання автоматичних DM може вважатися спамом, тому уникайте цього.

Як зупинити ухилення від призупинення в Twitter

Twitter має кілька правил, встановлених для запобігання розповсюдженню спаму чи іншої неетичної поведінки в Інтернеті. Ви можете припинити ухилення від призупинення Twitter, просто дотримуючись правил Twitter і деяких наведених кроків.

 • Не створюйте кілька облікових записів.
 • Не зловживайте актуальними темами.
 • Не публікуйте ворожий вміст.
 • Не заохочуйте до самоушкодження.
 • Не публікуйте особисту інформацію інших людей.
 • Не поширюйте без згоди оголених тіл або подібний вміст.
 • Не видавайте себе за інші облікові записи.

Таким чином, ви можете дотримуватися цих пунктів, щоб зупинити ухилення від призупинення в Twitter.

***

Інструкції Twitter постійно змінюються, навіть найменша дія може призвести до призупинення дії вашого облікового запису. Ми заохочуємо наших читачів розглянути питання про резервне копіювання своїх облікових записів і завжди читати вказівки Twitter заздалегідь. Сподіваємося, ви дізналися, як видалити заблокований обліковий запис Twitter. Не соромтеся ставити свої сумніви та додавати пропозиції до розділу коментарів нижче.