Як видалити оновлення Windows 10, завантажене у вашу систему

| | 0 Comments| 3:50 PM
Categories:

Під час оновлення операційних систем вони роблять це без необхідності нової інсталяції. Оновлення є поетапними і встановлюються поверх поточної ОС. Так це відбувається як на настільних, так і на мобільних платформах. Якби користувачів змушували оновлювати ОС щоразу, коли з’явилося оновлення, багато людей не турбувалися б з цим. Процес оновлення повністю обробляється операційною системою, при цьому користувачеві надається можливість вибрати, коли оновлення буде встановлено, але нічого іншого. Іноді оновлення не встановлюються, і винні завантажені файли. У Windows 10 невдале оновлення трапляється дуже часто. Ви можете видалити оновлення Windows 10 зі своєї системи та завантажити його знову, якщо його постійно не вдається встановити.

Перш ніж ми пояснимо, як можна видалити оновлення Windows 10, вам потрібно знати, що це працює лише для оновлень, які були завантажені, але не встановлені. Якщо оновлення встановлено, ви не можете видалити його за допомогою простої команди видалення. Натомість вам доведеться повернутися до попередньої версії операційної системи. У Windows 10 це можна зробити в додатку «Налаштування» в розділі «Оновлення та безпека» > «Відновлення». Також варто зазначити, що відкат до старішої версії можливий лише протягом тридцяти днів після оновлення. Після цього єдиний спосіб виконати відкат – це через точку відновлення системи.

  Дізнайтеся, чому вікно командного рядка часто відкривається у Windows

Видаліть оновлення Windows 10

Відкрийте Провідник файлів і перейдіть до наступного місця. Якщо ви не встановили Windows на диск C, замініть диск у наведеному нижче шляху правильною літерою диска.

C:WindowsSoftwareDistributionDownload

Усі файли, які потрібно оновити Windows 10, завантажуються тут. Виберіть їх усі та натисніть клавішу видалення. Щоб видалити ці файли, вам знадобляться права адміністратора. Якщо файли не вдалося видалити, завантажтеся в безпечному режимі та повторіть спробу.

Файли оновлення проти залишкових файлів

Файли в папці «Завантаження» можуть бути файлами, необхідними для оновлення Windows 10. Немає способу перевірити, просто подивившись на них, однак розмір папки «Завантаження» вкаже вам, які це типи файлів.

  Виправити видалення кешу мініатюр під час завантаження в Windows 10 Fall Creators Update

Клацніть правою кнопкою миші папку «Завантажити» та виберіть «Властивості» з контекстного меню. На вкладці Загальні перевірте розмір папки. Якщо він невеликий і в МБ, файли в ньому є файлами, які залишилися після встановлення оновлення. Якщо розмір значно великий, то, ймовірно, це файли оновлення. Якщо оновлення постійно не вдається встановити у вашій системі, ви можете перевірити, який розмір оновлення і зіставити його з розміром папки «Завантаження». Якщо вони однакові або близькі, це означає, що оновлення завантажено. Видаліть їх, і Windows 10 завантажить їх свіжими.

Це може вирішити або не вирішити проблеми з оновленнями Windows 10. Причин, чому оновлення не вдається, може бути багато, і це лише одна з речей, які ви можете спробувати вирішити проблему.

  Як перемістити меню «Пуск» у Windows 11 ліворуч