Як видалити обліковий запис Plenty of Fish Dating

| | 0 Comments| 6:24 AM
Categories:

Plenty Of Fish є одним із найвідоміших сайтів знайомств, але він страждає від тих же проблем, що й будь-який інший сайт знайомств. Більшість людей закривають свої облікові записи на сайтах знайомств, таких як Plenty of Fish або інших, після того, як зустріли свою ідеальну пару або бажаючи вивчити інші варіанти для кращих результатів. Сьогодні ми покажемо вам, як видалити обліковий запис знайомств POF (Plenty of Fish). Якщо ви вирішите більше не користуватися послугою, спершу подбайте про свій обліковий запис. Якщо вам цікаво, як видалити обліковий запис знайомств Plenty of Fish, ви можете швидко видалити свій обліковий запис Plenty of Fish з будь-якої причини. POF, як і інші служби знайомств, дає вам можливість остаточно скасувати або деактивувати свій обліковий запис. Тимчасове видалення вашого профілю є найкращим рішенням, якщо ви просто хочете піти у відпустку з POF.

Як видалити обліковий запис знайомств POF (Багато риби).

Ви можете припинити дію свого облікового запису, якщо готові назавжди вийти з Plenty of Fish. Ви не зможете відновити свій обліковий запис після його знищення, тому переконайтеся, що це те, що ви хочете зробити. Коли ви деактивуєте свій профіль, ви також видаляєте всі свої зв’язки, обговорення та інші дані в Plenty of Fish. Ось як видалити обліковий запис знайомств POF.

Примітка. Якщо ви видалите свій профіль, ви не зможете скасувати свою платну підписку, тому переконайтеся, що ви це зробили.

  Як переглянути, скільки вільного місця у DropBox

1. Перейдіть на офіційний веб-сайт Plenty of Fish і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Натисніть Мій профіль у верхній частині сторінки.

3. Виберіть параметр Налаштування.

4. Натисніть Видалити обліковий запис у розділі Видалити обліковий запис.

Примітка. Ви також можете безпосередньо перейти на сторінку видалення облікового запису.

5. Заповніть коротке опитування про те, чому ви скасовуєте свій обліковий запис.

Отже, ось як видалити обліковий запис знайомств POF (Багато риби).

Як приховати свій профіль із великою кількістю риби

Plenty of Fish дозволяє вам тимчасово приховати свій профіль, якщо ви хочете залишити сайт, не видаляючи повністю свій обліковий запис. Ви все одно матимете доступ до свого облікового запису, але ваш загальнодоступний профіль буде видалено з програми та веб-сайту, що унеможливить перегляд інших користувачів або взаємодію з вами.

1. Увійдіть у свій обліковий запис на Plenty of Fish через веб-браузер, якщо ви ще цього не зробили.

2. Натисніть Мій профіль у верхній частині сторінки.

3. У правій частині сторінки в розділі «Видимість профілю» натисніть «Сховати профіль».

Як скасувати підписку на багато риби

Ви можете скасувати підписку на POF (Багато риби) у будь-який момент, але вам не повернуть гроші. Ви матимете доступ до переваг членства до кінця оплаченого періоду підписки, і ви не матимете права на відшкодування за невикористаний час.

  TagSpaces поєднує текст і кольори в розумну систему тегування файлів

Варіант I: на ПК

1. Увійдіть у свій обліковий запис Plenty of Fish.

2. У верхній частині сторінки виберіть Premium.

3. Натисніть кнопку Натисніть тут, щоб термін дії оновлення закінчився.

4. Якщо ви підписалися на Plenty of Fish на своєму iPhone або Android, ви повинні скасувати підписку на тому ж пристрої.

Варіант II: на iPhone

1. Запустіть програму Налаштування.

2. Торкніться свого профілю Apple ID.

3. Потім торкніться опції «Підписки».

4. Перейдіть до нижньої частини свого членства в Plenty of Fish.

5. Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб скасувати підписку.

Варіант III: на Android

1. Відкрийте програму Google Play Store зараз.

2. Торкніться значка профілю у верхньому правому куті.

3. потім виберіть Обліковий запис Google на панелі меню, що з’явиться.

4. Натисніть «Платежі та підписка», щоб отримати список усіх створених вами підписок.

5. Торкніться «Керувати підписками».

6. Перейдіть до нижньої частини свого членства в Plenty of Fish і виберіть Скасувати підписку.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи було коли-небудь порушення даних у POF?

Відповідь: POF є частиною Match Group і має понад 150 мільйонів користувачів у більш ніж 20 країнах. Це нагадує знайомим, що існує багато альтернатив, але деякі з них можуть трохи смердіти. У 2019 році додаток зазнав серйозного порушення даних, розкриваючи інформацію, яку користувачі позначили як приватну. Ми можемо помітити, що пошукова фраза Як видалити обліковий запис знайомств Plenty of Fish стала популярною в Google з цієї та, можливо, інших причин.

  Як налаштувати спільні ресурси NFS на OpenMediaVault

Q2. Чи ще багато риби навколо?

Відповідь: POF, який був заснований у 2003 році, є одним із старих сервісів знайомств, що ще до появи додатків для смартфонів. Він фактично перейшов у поточний день, з додатком для iOS і Android, але є також версія для настільних комп’ютерів, якщо вам подобається підхід старої школи.

Q3. До якого вікового діапазону підходить «Багато риби»?

Відповідь: до якого вікового діапазону підходить «Багато риби»? Як говорилося раніше, Statista припускає, що веб-сайт приваблює людей у ​​віці від 45 до 54 років. На сайті все ще є значна кількість учасників, які не належать до цього вікового діапазону, але більшість зустрічей Plenty of Fish мають вік від 30 до 64

***

Сподіваємося, що ця інформація була вам корисною, і ви змогли дізнатися, як видалити обліковий запис знайомств Plenty of Fish. Будь ласка, повідомте нам, яка техніка була для вас найбільш вигідною. Будь ласка, скористайтеся формою нижче, якщо у вас є запитання чи коментарі.