Як видалити обліковий запис OnlyFans

OnlyFans — це платна соціальна мережа, де користувачі можуть продавати та/або купувати креативні та розважальні відео. Творці можуть завантажувати кліпи та фотографії NSFW у свої облікові записи, які платні за використання як веб-сайт для дорослих. Хоча він добре відомий у секторі розваг для дорослих, він також містить виробників контенту з інших категорій. Щоб отримати доступ до вмісту, особа повинна сплачувати місячну вартість підписки в діапазоні від 4,99 до 49,99 доларів США, що може бути дорогим для деяких користувачів, які, можливо, не захочуть продовжувати свою підписку або можуть видалити або видалити обліковий запис на OnlyFans. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми надаємо вам корисний посібник, який навчить вас, як видалити обліковий запис OnlyFans.

Як видалити обліковий запис OnlyFans

Ви можете видалити обліковий запис OnlyFans у налаштуваннях облікового запису програми. Прочитайте до кінця, щоб дізнатися докладні кроки про те саме далі в цій статті.

Чи можете ви видалити обліковий запис OnlyFans?

Так, ви можете будь-коли видалити обліковий запис OF. Ваш обліковий запис також може бути видалено, коли закінчиться термін дії підписки.

  Що таке фокус кнопки «Назад»?

Чи можете ви назавжди видалити обліковий запис OnlyFans?

Так, ви можете остаточно видалити свій обліковий запис OF. Це призведе до видалення всіх ваших даних і підписки.

Що станеться, якщо ви видалите свій OnlyFans?

Якщо ви видалите OnlyFans, усі ваші дані, включно з будь-якими фотографіями та відео, які ви надали в OnlyFans, буде остаточно видалено. Після видалення облікового запису ви не зможете отримати до нього доступ або відновити його, тому перед цим потрібно створити резервну копію всіх своїх даних.

Скільки часу потрібно, щоб видалити обліковий запис OnlyFans?

Процес видалення вашого облікового запису OnlyFans займає всього кілька хвилин. Коли ви деактивуєте свій обліковий запис OnlyFans, ви отримаєте повідомлення про припинення дії вашого облікового запису.

Чи стягує OnlyFans плату після видалення облікового запису?

Ні, на наступний місяць плата за підписку з вас не стягуватиметься. Ваша підписка на творців буде автоматично скасована, коли ваш обліковий запис буде видалено. Таким чином, не турбуйтеся про виплату грошей після припинення дії вашого облікового запису OnlyFans.

  Найкращі веб-сайти для вивчення нової мови

Чи можете ви зробити скріншот на OnlyFans?

Так, вам дозволено робити знімки екрана відповідно до умов обслуговування OnlyFans. Ви можете отримати доступ до вмісту, за який ви заплатили, протягом необмеженого часу, але публікація вмісту автора або обмін ним на різних платформах соціальних мереж заборонена.

Як видалити обліковий запис OnlyFans?

Ви можете назавжди видалити або видалити обліковий запис на OnlyFans, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть програму OnlyFans на своєму пристрої.

2. Торкніться піктограми свого профілю.

3. Далі натисніть «Налаштування» в меню.

4. Натисніть Обліковий запис.

5. Перейдіть до розділу «Керування обліковим записом» і натисніть «Видалити обліковий запис».

6. Введіть код CAPTCHA та натисніть ВИДАЛИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС, щоб видалити обліковий запис OnlyFans.

  Як встановити та використовувати програму Microsoft Teams для iPad

7. У спливаючому вікні натисніть ТАК, ВИДАЛИТИ.

Чи відстежує OnlyFans вашу IP-адресу?

Ні, OnlyFans чітко заявили, що вони не зберігають записи вашої IP-адреси чи місцезнаходження. Крім того, OnlyFans захищає вашу особисту та платіжну інформацію, наприклад дані картки.

Тільки шанувальники знають, хто ти?

Ні, творцям OnlyFans не дозволяється переглядати інформацію про підписку та платіж. Вони можуть бачити ваш фанат, але не знатимуть вашу справжню особу. Якщо у вас є публічний обліковий запис, інші можуть переглядати надані вами деталі.

Чи видалить OnlyFans ваш обліковий запис, якщо ви зробите знімок екрана?

Ні, робити скріншоти не заборонено, і з вашим обліковим записом нічого не станеться.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як видалити обліковий запис OnlyFans. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.