Як видалити обліковий запис Github назавжди

| | 0 Comments| 3:26 PM
Categories:

GitHub — це найкращий хостинг для контролю версій у розробці програмного забезпечення. Інженери програмного забезпечення з усього світу вважають Github корисним, оскільки він дозволяє їм співпрацювати над проектами. Після завершення процесу розробки програмного забезпечення та зупинки програми розробникам може знадобитися видалити репозиторій GitHub. Видалення застарілих сховищ може зробити ваш обліковий запис більш презентабельним для потенційних майбутніх роботодавців. Якщо ви хочете знати, як видалити обліковий запис Github назавжди, прочитайте нижче!

Як видалити обліковий запис Github назавжди

Якщо ви є власником організації або маєте права адміністратора для цього репозитарію чи форка, ви можете видалити його. Інакше ви не зможете.

Вказівки для розгляду

  • Усі ваші репозиторії, форки приватних сховищ, вікі, проблеми, запити на витяг і сторінки, які належать вам, будуть знищені після того, як ви закриєте обліковий запис. Однак вищезазначене сховище залишається незмінним.
  • Ваші проблеми та запити на витяг, а також ваші коментарі в сховищах інших людей не будуть видалені. Вони будуть додані до вашого списку користувачів Ghost.
  • Ваше ім’я користувача/адреса електронної пошти стане доступним для всіх, хто захоче створити з ним новий обліковий запис.
  • Github автоматично припинить стягнення плати.

Передумови

  • Створіть резервну копію всіх ваших сховищ, приватних форків, вікі, проблем і запитів на витяг, які належать вашому обліковому запису.

  • Якщо ви є єдиним власником організації, ви повинні спочатку передати право власності комусь іншому, а потім приступити до видалення.
  • Видаліть себе з організації, перш ніж деактивувати свій обліковий запис, якщо організація має кількох власників.

Як видалити обліковий запис Github назавжди

1. Перейдіть на домашню сторінку GitHub та увійдіть у свій обліковий запис GitHub, натиснувши опцію Увійти у верхньому правому куті.

2. Натисніть значок свого профілю у верхньому правому куті веб-сайту.

3. У спадному меню виберіть Налаштування, як показано.

4. На панелі ліворуч виберіть параметр Обліковий запис.

5. Перейдіть донизу сторінки та виберіть параметр Видалити свій обліковий запис, показаний нижче.

6. З’явиться вікно підтвердження. Введіть своє ім’я користувача або електронну адресу та видаліть мій обліковий запис у відповідних полях.

7. Нарешті, натисніть Скасувати план і видаліть цей обліковий запис, як показано нижче.

Як видалити сховище в GitHub

Якщо ви не хочете видаляти свій обліковий запис GitHub і лише кілька сховищ, дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб зробити це:

1. Перейдіть на домашню сторінку GitHub і клацніть виділений варіант Увійти.

2. Щоб увійти до свого облікового запису, введіть свої облікові дані: ім’я користувача або адресу електронної пошти та пароль.

3. У верхньому правому куті натисніть значок профілю.

4. У меню, яке тягне за собою, клацніть параметр Ваші сховища, як показано.

5. Знайдіть на цій сторінці сховище, яке ви хочете видалити, і клацніть на заголовку сховища.

6. У верхній частині панелі інструментів виберіть параметр Налаштування, як показано нижче.

7. Продовжуйте прокручувати, доки не дійдете до розділу Небезпечна зона внизу сторінки. Тепер натисніть кнопку Видалити це сховище, як показано.

8. На наступному екрані вам буде запропоновано підтвердити, чи бажаєте ви видалити сховище. Таким чином, у наданому текстовому полі введіть назву сховища, а потім натисніть кнопку Я розумію наслідки, видалити цей репозиторій.

Після видалення ви будете перенаправлені на головну сторінку GitHub.

Що відбувається, коли ви видаляєте репозиторій GitHub?

Коли розробник видаляє репозиторій GitHub через панель адміністратора, очищення Git не виконується на жодному з комп’ютерів розробника або DevOps. Будь-які спроби натиснути або витягнути до видаленого репозиторію GitHub будуть невдалими з повідомленням про сховище не знайдено. Розробнику доведеться вручну видалити всі пов’язані файли та папки у фізичній системі користувача, якщо він хоче стерти екземпляр користувача сховища GitHub.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як видалити обліковий запис GitHub. Будь ласка, скористайтеся формою нижче, якщо у вас є запитання, коментарі чи пропозиції. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.

  Як Alexa слухає слова пробудження