Як видалити наклейку, яка блокує повідомлення в iOS

Categories:

Програми iMessage були представлені в iOS 10, коли Apple переробила програму Messages. Він додав абсолютно новий App Store для програм, створених для роботи з новим додатком Messages. Є кілька продуктивних програм для повідомлень, але переважна більшість із них є наклейками. Це не обов’язково погано. Наклейки — це весело і зазвичай всього лише 0,99 долара за набір, хоча деякі продаються набагато дорожче, а інші безкоштовні. Це все дуже смішно, поки у вас не буде наклейка, яка блокує повідомлення, і немає можливості перетягнути його з дороги. Ось що ви можете зробити, щоб видалити його та прочитати перешкоджане повідомлення.

Наклейка, що блокує повідомлення

Ви можете видалити наклейку з повідомлення, але кнопку видалення нелегко знайти. Відкрийте програму Повідомлення та перейдіть до повідомлення, яке блокується наклейкою. Натисніть і утримуйте наклейку, і разом із панеллю реакцій з’явиться меню. У меню знайдіть параметр «Відомості про наклейку» та торкніться його.

  Як використовувати програми в повідомленнях в iOS 10

На сторінці «Відомості про наклейку» ви побачите наклейку, яка блокує повідомлення, і кнопку «Переглянути». Кнопка «Переглянути» вкаже вам, з якого додатка наклейка, і в іншому випадку вона буде марною. Щоб видалити наклейку, яка блокує повідомлення, потрібно провести по ній пальцем ліворуч на екрані відомостей про наклейку. Відкриється кнопка «Видалити». Торкніться його, і наклейка буде видалена з повідомлення. Його вже не повернути, як тільки його немає.

Це працює як для відправника, так і для одержувача. Якщо ви видалите наклейку, вона буде видалена лише з вашого боку, а не для іншої особи в бесіді. Після надсилання наклейку ніхто не може перемістити, і якщо вона заважає частині повідомлення, єдиним рішенням є її видалення. Це дивно, враховуючи, що Apple зазвичай продумує ці речі. Наклейки можна надсилати лише через iMessages, тому не важко включити функцію переміщення наклейки, яка може відображати зміни з обох сторін.

  Намалюйте фотографії, перш ніж ділитися ними через Facebook Messenger [iOS]

Навіть якщо опція перетягування надто складна для роботи, полегшити пошук кнопки видалення не так вже й складно. Можливо, Apple просто припускала, що ніхто насправді не буде перетягувати наклейку поверх повідомлення, але якщо це можливо, люди зроблять це, навіть якщо це просто дратує.

Якщо у вас є iPhone X, ви можете використовувати animoji як наклейки, і якщо одна з цих наклейок заважає повідомленням, цей же трюк дозволить вам видалити його та прочитати повідомлення під ним.