Як видалити наклейку, яка блокує повідомлення в iOS

Програми iMessage були представлені в iOS 10, коли Apple переробила програму Messages. Він додав абсолютно новий App Store для програм, створених для роботи з новим додатком Messages. Є кілька продуктивних програм для повідомлень, але переважна більшість із них є наклейками. Це не обов’язково погано. Наклейки — це весело і зазвичай всього лише 0,99 долара за набір, хоча деякі продаються набагато дорожче, а інші безкоштовні. Це все дуже смішно, поки у вас не буде наклейка, яка блокує повідомлення, і немає можливості перетягнути його з дороги. Ось що ви можете зробити, щоб видалити його та прочитати перешкоджане повідомлення.

  Як використовувати програми в повідомленнях в iOS 10

Наклейка, що блокує повідомлення

Ви можете видалити наклейку з повідомлення, але кнопку видалення нелегко знайти. Відкрийте програму Повідомлення та перейдіть до повідомлення, яке блокується наклейкою. Натисніть і утримуйте наклейку, і разом із панеллю реакцій з’явиться меню. У меню знайдіть параметр «Відомості про наклейку» та торкніться його.

На сторінці «Відомості про наклейку» ви побачите наклейку, яка блокує повідомлення, і кнопку «Переглянути». Кнопка «Переглянути» вкаже вам, з якого додатка наклейка, і в іншому випадку вона буде марною. Щоб видалити наклейку, яка блокує повідомлення, потрібно провести по ній пальцем ліворуч на екрані відомостей про наклейку. Відкриється кнопка «Видалити». Торкніться його, і наклейка буде видалена з повідомлення. Його вже не повернути, як тільки його немає.

  Намалюйте фотографії, перш ніж ділитися ними через Facebook Messenger [iOS]

Це працює як для відправника, так і для одержувача. Якщо ви видалите наклейку, вона буде видалена лише з вашого боку, а не для іншої особи в бесіді. Після надсилання наклейку ніхто не може перемістити, і якщо вона заважає частині повідомлення, єдиним рішенням є її видалення. Це дивно, враховуючи, що Apple зазвичай продумує ці речі. Наклейки можна надсилати лише через iMessages, тому не важко включити функцію переміщення наклейки, яка може відображати зміни з обох сторін.

Навіть якщо опція перетягування надто складна для роботи, полегшити пошук кнопки видалення не так вже й складно. Можливо, Apple просто припускала, що ніхто насправді не буде перетягувати наклейку поверх повідомлення, але якщо це можливо, люди зроблять це, навіть якщо це просто дратує.

  Як додати сторонні місця, щоб перетворити додаток iOS Files у Finder

Якщо у вас є iPhone X, ви можете використовувати animoji як наклейки, і якщо одна з цих наклейок заважає повідомленням, цей же трюк дозволить вам видалити його та прочитати повідомлення під ним.