Як видалити горизонтальну лінію в MS Word

У MS Word, якщо ввести три тире поспіль і натиснути клавішу Enter, на її місце буде вставлена ​​горизонтальна лінія. Ця горизонтальна лінія вперта; майже неможливо додати будь-який текст перед ним, і його не можна видалити за допомогою клавіш Backspace або Delete. З огляду на те, як він був вставлений за допомогою простого символу, тобто тире, користувачі повинні мати можливість видалити його так само легко. На жаль, видалити горизонтальну лінію в MS Word трохи складніше. Це тому, що це не персонаж. Це елемент дизайну.

Горизонтальна лінія в MS Word

Символ тире є найнадійнішим способом вставки горизонтальної лінії в MS Word, але користувачі страждають від цього з інших причин. Незалежно від того, якщо це рядок, який ви намагаєтеся видалити, ні клавіша Backspace, ні клавіша Delete не підходять.

  Як повернути гроші за гру GOG

Горизонтальна лінія зовсім не є лінією; це кордон. Ви можете задатися питанням, до чого це застосовується, оскільки у наведеному вище GIF-файлі немає таблиці чи текстового поля. Ця конкретна межа застосовується до абзацу над нею. У MS Word абзаци можуть мати власні межі.

Щоб видалити горизонтальну лінію, розмістіть курсор над нею.

На вкладці «Головна» знайдіть панель інструментів «Абзац». Це той з кнопками маркованого та пронумерованого списку. Поруч із інструментом заливки кольором ви побачите кнопку межі. Натисніть спадне меню поруч із цією кнопкою. У меню, що відкриється, виберіть «Без межі», щоб видалити горизонтальну лінію в документі MS Word.

  Кабель не потрібен: як транслювати матч усіх зірок НБА

Межі абзацу

Розширені можливості MS Word іноді можуть здивувати навіть найдосвідченіших користувачів. Для більшості може здатися, що межі абзацу — це функція, яка комусь знадобиться. Більшість користувачів обходиться, додаючи текстове поле або використовуючи таблицю з одним рядком і одним стовпцем і застосовуючи до нього межі. Це, звичайно, кращий, більш контрольований спосіб додавання рамки навколо тексту.

Інші параметри кордону також можна використовувати для абзацу, за винятком, звичайно, діагональних меж.

З точки зору функціональності межі абзацу краще, ніж будь-який інший вид роздільника, який ви б використовували, тому що їх не можна так легко видалити. Якщо вам потрібно поділитися документом, який буде редагувати хтось інший, це досить розумний спосіб розділити розділи. Це краще за використання таблиць, які важко переміщати, і це кращий варіант, ніж розрив сторінки та рядка, оскільки їх також можна легко видалити, навіть випадково.

  Як очистити контролери Xbox