Як видалити барабани в додатку Facebook

Facebook розпочав революцію в соціальних мережах і з тих пір залишається на першому місці. Вона зазнала трансформацій, і протягом багатьох років було введено багато нових функцій, щоб підтримувати її свіжість і не дозволяти користувачам залишати платформу. Котушки є однією з таких функцій. Кораблі — це короткі відео, які починають автоматично відтворюватися на Facebook, і, незважаючи на те, що їх можна приховати, вони з’являються, як тільки ви знову відкриваєте додаток Facebook. Котушки можуть відволікати увагу і змусили деяких користувачів шукати методи, щоб зрозуміти, як вимкнути барабани в додатку Facebook. Якщо ви хочете дізнатися, як позбутися барабанів у Facebook, то ви в правильному місці. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як видалити барабани в додатку Facebook.

Як видалити барабани в додатку Facebook

Щоб дізнатися, як вимкнути барабани в програмі Facebook, ви повинні спочатку зрозуміти, що немає прямого способу відключити їх у програмі Facebook. Але є деякі методи, які допоможуть вам навчитися позбутися барабанів у Facebook. Давайте розберемося в цих методах і зрозуміємо, як видалити барабани в додатку Facebook.

Примітка. Смартфони не мають однакових параметрів налаштувань. Вони відрізняються від виробника до виробника, тому перевірте правильні налаштування, перш ніж змінювати будь-які. У цій статті ми використовували смартфон Honor Play.

  Переглядайте свої канали Instagram, Facebook і Twitter в одному місці

Спосіб 1. Відображення функції автовідтворення

Змінення налаштувань програми Facebook — це найпростіший спосіб вимкнути дратівливі барабани, коли ви відкриваєте Facebook. Ви все одно бачитимете барабани, але вони не гратимуть автоматично. Виконайте наведені нижче дії, щоб зробити те ж саме.

1. Торкніться значка Facebook, щоб відкрити програму Facebook.

2. Торкніться значка профілю у верхньому правому куті, щоб відкрити меню.

3. На екрані меню торкніться значка шестірні, щоб відкрити налаштування.

4. Потім знайдіть опцію Медіа та торкніться її.

5. Тепер натисніть на опцію Автовідтворення.

6. Виберіть опцію Ніколи не автоматично відтворювати відео.

Тепер наступного разу, коли ви відкриєте додаток Facebook, барабани не відтворяться автоматично. Це простий спосіб зрозуміти, як видалити барабани в додатку Facebook.

Спосіб 2: через стару версію Facebook

Інший спосіб видалити барабани з Facebook – перейти до старішої версії програми Facebook. Оскільки барабани були представлені в новіших версіях Facebook, у старих програмах його не буде, і ви можете використовувати Facebook, не бачачи барабанів. По-перше, вам потрібно буде видалити поточну програму Facebook, виконавши ці дії.

1. Відкрийте магазин Google Play, торкнувшись його значка.

  Змусьте Facebook виявляти мініатюри та посилання під час надсилання URL-адреси

2. Введіть Facebook у рядку пошуку, розташованому вгорі.

3. Торкніться програми Facebook у результатах пошуку, щоб відкрити програму Facebook у Play Store.

4. Натисніть кнопку Видалити.

5. Торкніться опції Видалити у запиті підтвердження.

Це призведе до видалення поточної програми Facebook. Тепер вам потрібно завантажити старішу версію програми Facebook, а для цього виконайте ці дії.

6. Завантажте стару версію програми Facebook із стороннього веб-сайту.

Примітка. Ви також можете вибрати будь-яку іншу старішу версію програми Facebook, якщо хочете.

7. Торкніться завантаженого файлу APK і встановіть його. Якщо ви отримуєте помилку під час встановлення, переконайтеся, що у вашому телефоні включено встановлення програми з невідомих джерел.

Після встановлення старішої версії програми Facebook вам потрібно переконатися, що вона не оновлюється автоматично. Ви можете зробити це, відключивши функцію автоматичного оновлення. Для цього виконайте наведені нижче дії.

8. Виконайте кроки з 1 по 3, згадані вище.

9. Торкніться значка трьох вертикальних крапок у верхньому правому куті.

10. Зніміть прапорець Увімкнути автоматичне оновлення, натиснувши на нього.

Тепер ви можете використовувати стару версію програми Facebook як звичайну програму. Тепер ви знаєте, як видалити барабани в додатку Facebook.

  Заплануйте публікації у Facebook і Twitter і налаштуйте їх на повторну публікацію [Web]

Спосіб 3: через мобільний веб-сайт Facebook

Багато функцій, доступних у програмі Facebook, не передбачені у веб-версії Facebook. Таким чином, ви можете використовувати Facebook у своєму мобільному браузері та взагалі уникати барабанів, оскільки функція барабанів недоступна на мобільному сайті Facebook. Виконайте ці дії, щоб зробити те ж саме.

1. Відкрийте потрібний мобільний браузер, торкнувшись його значка.

2. Перейдіть на сторінку входу у Facebook.

3. Введіть облікові дані свого облікового запису та натисніть кнопку Увійти.

Тепер ви використовуєте Facebook і не побачите жодних барабанів.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Скільки роликів потрібно опублікувати за один день у Facebook?

Відповідь Експерти рекомендують не розміщувати більше 2 барабанів на день у Facebook. Помічено, що будь-що більше, ніж це, спричиняє зниження залучення користувачів.

Q2. Чи можна запланувати ролики у Facebook?

Відповідь Ні, офіційної опції планування роликів у Facebook немає. Але ви можете створювати чернетки барабанів і розміщувати їх, коли захочете.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли дізнатися, як видалити барабани в додатку Facebook. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.