Як автоматично знімати основні моменти гри за допомогою будь-якого графічного процесора

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Більшість програм для виділення ігор позначає тегами лише події, які відбуваються під час повного запису, або вимагає від вас вручну використовувати гарячі клавіші, щоб зафіксувати їх самостійно.
  • Outplayed — це програма для зйомки яскравих моментів на основі подій, яка автоматично фіксує події в грі, як-от смерті, нокдауни та постріли в голову.
  • На відміну від GeForce Experience, вам не потрібен графічний процесор Nvidia, щоб використовувати Outplayed.

Хоча багато комп’ютерних геймерів використовують GeForce Experience для запису яскравих моментів гри, для цього програмного забезпечення потрібен графічний процесор Nvidia. На щастя, Outplayed може автоматично знімати яскраві моменти за допомогою будь-якої марки відеокарти.

Чому більшість програм для зйомки яскравих фрагментів погані

Якщо ви коли-небудь чули про термін «вирізати», ви знаєте, що насправді не існує програми захоплення гри, яка могла б зробити це автоматично. GeForce Experience від Nvidia може автоматично знімати яскраві моменти, але в нього є два головних недоліки: лише кілька популярних ігор підтримують його, і вам потрібен графічний процесор Nvidia.

Хоча ви можете записувати ігровий процес у Windows, більшість альтернативних програм для виділення вимагають натискання гарячої клавіші, щоб записати останні кілька секунд або хвилин. Про це можна легко забути, коли ви зосереджені на грі.

  Як зробити знімок екрана на Samsung A51 без кнопки живлення

Деякі програми підсвічують теги, але вони вимагають запису всього сеансу. Це залишає вас із величезним файлом, і вам доведеться сортувати відзнятий матеріал, щоб знайти, який кліп із якого збігу.

Як використовувати Outplayed для запису найкращих моментів гри

Overwolf

З багатьох найкращих додатків, які я пробував, Outplayed справляється з цим краще, ніж будь-який інший. Він використовує захоплення на основі подій; як зйомка смертей, нокдаунів і пострілів у голову.

Він також оснащений інтерфейсом користувача, який відкривається після ігрового сеансу, щоб ви могли редагувати, зберігати та завантажувати все з програми. Продуктивність практично не погіршується, хоча системи нижчого класу можуть відчути вплив.

Nvidia вимагає від розробників застосувати функцію підсвічування у своїй грі, але програмне забезпечення Outplayed може розпізнавати ці події в грі. Ось чому Outplayed підтримує понад 2000 ігор, а спільнота голосує за наступну гру, до якої потрібно додати підтримку.

1. Встановіть Outplayed

Якщо ви хочете використовувати Outplayed, отримайте його з Магазин додатків Overwolf. Просто завантажте та запустіть виконуваний файл, який інсталює Outplayed.

Ви також можете вимкнути накладання GeForce, щоб уникнути накладання гарячих клавіш.

2. Переконайтеся, що ваша гра підтримується

Outplayed підтримує більшість онлайн-ігор для кількох гравців, які мають змагальну сторону. Це означає, що якщо гра, у яку ви граєте, є популярною та має звичайні події вбивства, смерті та допомоги; мабуть це підтримує.

  Як виправити вікове обмеження Tinder

Під час першого запуску гри з’явиться спливаюче вікно із пропозицією вибрати, чи потрібно записати весь сеанс, записати його вручну чи використовувати автоматичний запис, якщо він підтримує це. Це може дратувати, але ви можете вимкнути це на вкладці Сповіщення у верхньому лівому куті налаштувань.

Ви можете перевірити налаштування, натиснути кнопку + і знайти свою гру, якщо Outplayed ще не виявив її. Якщо ви клацнете свою гру в списку «Мої ігри», у ній має бути розділ «Автоматично записані події», якщо Outplayed підтримує це для гри.

Наприклад, Apex Legends має вісім подій, які можуть запускати автоматичне захоплення.

Перебуваючи в налаштуваннях, ви можете вимкнути Open Outplayed, коли гра закінчується, якщо ця функція вас дратує. Але мені це зручно, тому я не забуваю зберігати хороші кліпи.

3. Налаштуйте основні події

Якщо ви не хочете пропустити моменти, які відбуваються до або після події, ви можете налаштувати тривалість до та після цих подій.

Щоб налаштувати події, перейдіть до налаштувань за допомогою значка шестірні в нижньому лівому куті, а потім натисніть гру, яку потрібно налаштувати. У налаштуваннях гри клацніть «Додаткові параметри», щоб відкрити повзунки подій і вибрати тривалість до та після. Хоча в більшості випадків налаштування за замовчуванням досить хороші.

Якщо вас турбує обсяг пам’яті з усім автоматичним записом, ви можете встановити ліміт пам’яті. Він видалить найстаріший кліп, коли він перевищить ліміт. Не хвилюйтеся, ви можете додати кліп до вибраного, натиснувши значок зірочки, щоб його не було видалено.

  Як встановити Lakka на Raspberry Pi

4. Перегляньте, збережіть або відредагуйте свої виділення

Коли ви закінчите грати, Outplayed автоматично відкриється після закриття гри, щоб ви не забули переглянути свої кліпи та поставити їх у вибране.

Переграний знає, чи почали ви новий матч. Це означає, що ваші кліпи не будуть переплутані. Ви також можете сортувати за грою та датою, якщо ви шукаєте старіший кліп.

Якщо кліп занадто довгий, ви можете відкрити його в редакторі або натиснути кнопку швидкого редагування, щоб швидко зберегти його як новий кліп.

Це не призведе до видалення оригінального кліпу, це створить новий кліп довжини, яку ви відредагували.

Ви також можете перейменувати кліп, щоб легко знайти його в провіднику файлів, якщо ви хочете завантажити його вручну. Щоб перейти до розташування кліпу у Провіднику файлів, ви можете клацнути піктограму папки у верхньому лівому куті поруч із піктограмою зірочки.

Тепер ви можете вручну завантажити свій ігровий процес на YouTube, Twitter, Facebook або будь-де, де ви хочете поділитися своїми кліпами. Сподіваємося, вам сподобається користуватися Outplayed і ви ніколи не пропустите найкращі моменти у своїх іграх.