Як автоматично запускати ярлики, коли ви відкриваєте програму на iPhone або iPad

Ярлики, вбудований додаток для автоматизації на iPhone та iPad, отримав нові функції автоматизації в iOS 13 та iPadOS 13. Тепер ви можете автоматично запускати ярлик щоразу, коли відкриваєте програму. Ось як це налаштувати.

Ви можете використовувати новий розділ «Автоматизація» в «Ярликах», щоб запускати автоматизацію багатьма різними способами, починаючи від зв’язку ближнього поля «NFC» і закінчуючи розташуванням.

У цьому посібнику ми зосередимося на автоматизації запуску програми. Ця функція може бути корисна кількома різними способами. Ви можете налаштувати ярлик для автоматичного вмикання режиму «Не турбувати», коли ви відкриваєте улюблену гру або починаєте відтворювати музику, коли відкриваєте програму «Музика». Тут можна багато чого зробити.

  Як використовувати збалансовану композицію для сильніших фотографій

Давайте навчимося на прикладі режиму «Не турбувати». (Ви також можете створити ярлики, щоб безпосередньо відкривати будь-яку сторінку налаштувань.)

Відкрийте попередньо встановлену програму «Ярлики» на своєму iPhone або iPad і перейдіть на вкладку «Автоматизація». Використовуйте пошук Spotlight, якщо ви не можете знайти програму на своєму пристрої Apple.

Якщо ви вперше створюєте автоматизацію, торкніться значка «Створити персональну автоматизацію» або виберіть значок «Плюс» (+) у верхній частині вікна, щоб перейти на той самий екран.

У списку автоматизації прокрутіть вниз і торкніться опції «Відкрити додаток».

Тепер натисніть кнопку «Вибрати» поруч із опцією «Додаток».

Тут знайдіть і виберіть програму, яку хочете використовувати. Потім натисніть кнопку «Готово».

  Ryzen 4000: чи буде ваш наступний ігровий ноутбук AMD замість Intel?

На наступному екрані натисніть кнопку «Далі».

Тепер настав час додати дії. У цьому прикладі ми додамо перемикач режиму «Не турбувати», але ви можете шукати й додавати будь-яку дію, яка вам подобається. Натисніть кнопку «Додати дію», щоб почати.

Ви можете переглянути всі доступні дії або шукати параметр «Встановити режим «Не турбувати». Знайшовши елемент, натисніть, щоб вибрати його.

Дія буде додана до вашого ярлика. Торкніться кнопки «Вимкнути», щоб налаштувати дію «Не турбувати».

Тепер натисніть кнопку «Далі» у верхньому правому куті.

Ваша автоматика готова. Торкніться перемикача поруч із «Запитувати перед запуском», щоб зробити це справжньою автоматизацією (або ви побачите лише сповіщення, з якого можна ввімкнути ярлик).

  Що означає «Виконано Amazon»?

Щоб підтвердити, натисніть кнопку «Не запитувати».

Нарешті, натисніть кнопку «Готово», щоб зберегти й увімкнути автоматизацію.

Коли ви відкриєте програму, яку ви вибрали раніше в процесі налаштування, ви отримаєте сповіщення про те, що програма Ярлики запускає вашу автоматизацію.

Вперше в ярликах? Ось як використовувати програму Ярлики на вашому iPhone.