Як автоматично ввімкнути режим низького енергоспоживання на iPhone

| | 0 Comments| 8:04 AM
Categories:

Коли ваш iPhone розряджається, iOS показує спливаюче вікно з проханням активувати «Режим низької енергії», щоб негайно вимкнути всі фонові дії, щоб продовжити термін служби акумулятора. Після активації режим енергозбереження залишається ввімкненим, доки ваш iPhone не зарядиться достатньою мірою. Крім того, ви також можете вручну ввімкнути режим низького енергоспоживання, залежно від ваших потреб, щоб збільшити термін служби акумулятора вашого пристрою iOS. Хоча це добре продумана реалізація, ви б віддали перевагу автоматичному ввімкненню режиму низького енергоспоживання на вашому iPhone, коли заряд акумулятора досягає певного відсотка? Завдяки ярлику можна автоматизувати режим енергозбереження в iOS 15. Дозвольте мені допомогти вам його налаштувати!

Автоматично переходьте в режим низького енергоспоживання на iPhone (2022)

Що таке режим низької енергії та як він працює на iPhone?

Вперше представлений в iOS 9 (2015), режим низького енергоспоживання призначений для збільшення терміну служби акумулятора вашого iPhone. Коли ви активуєте цей режим енергозбереження, він впливає на такі функції:

  • Оновлення програми у фоновому режимі
  • 5G (крім потокового відео)
  • Отримання електронної пошти
  • Деякі візуальні ефекти
  • Автоблокування (за замовчуванням 30 секунд)
  • iCloud Photos (тимчасово призупинено)
  • Автоматичні завантаження

Якщо вимкнено енергоємні дії, ваш iPhone зможе прослужити трохи довше з обмеженою кількістю соку. Ідеально підходить для випадків, коли ви в дорозі і хочете, щоб ваш пристрій працював довше, ніж зазвичай. Як тільки ви зарядите свій iPhone до 80%, режим енергозбереження автоматично вимикається, щоб дозволити фоновій діяльності нормально працювати.

Однак що робити, якщо ви часто забуваєте ввімкнути цей режим, коли заряд батареї розряджається, і, отже, хочете включити його на бажаний відсоток, наприклад 30% або 15%? Ну, ось тут в гру вступає ярлик режиму низького енергоспоживання на iPhone. Давайте дізнаємося, як його налаштувати:

  Як автоматично переключитися на темну тему вночі у Firefox

Автоматизуйте режим низького енергоспоживання на вашому iPhone

Щоб автоматизувати режим енергозбереження, ми збираємося налаштувати ярлик під назвою «Рівень заряду батареї». Будучи надійним ярликом для користувачів iPhone, він працює надійно. Просто виконайте наведені нижче дії.

1. Спочатку відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone. Після цього виберіть «Акумулятор» та увімкніть «Режим низького енергоспоживання».

2. Далі запустіть програму «Ярлики» та перейдіть на вкладку «Автоматизація» на нижній панелі навігації.

Примітка. Якщо програма Apple Shortcuts недоступна на вашому пристрої, завантажте її з App Store. Він доступний безкоштовно і підтримує iPhone під керуванням iOS 12 або новішої версії.

3. Далі торкніться «Створити персональну автоматизацію». Потім прокрутіть вниз, щоб знайти рівень заряду батареї та виберіть його.

4. Далі перетягніть повзунок ліворуч або праворуч, щоб вибрати відсоток заряду акумулятора, коли ви хочете, щоб режим низького енергоспоживання автоматично вмикався на вашому iPhone. Ви також можете увімкнути режим енергозбереження, коли ваш пристрій досягає цього відсотка або опускається нижче його. Наприклад, я збираюся ввімкнути режим низького енергоспоживання, коли заряд акумулятора досягне 50%. Після того, як ви вибрали потрібний відсоток заряду акумулятора, натисніть Далі.

5. Тут торкніться «Додати дію». Потім знайдіть «Режим низького енергоспоживання» в рядку пошуку та виберіть «Встановити режим низького енергоспоживання».

6. Торкніться «Далі» та не забудьте натиснути «Готово» у верхньому правому куті екрана, щоб підтвердити зміни до ярлика.

Примітка. Якщо ви не хочете, щоб програма «Ярлики» показувала сповіщення, коли запускається автоматизація, вимкніть перемикач «Запитувати перед запуском».

  Як активувати Siri на iPhone X

І це все! Ваш iPhone автоматично перейде в режим низького енергоспоживання, щоб заощадити заряд акумулятора, коли досягне вибраного відсотка.

Тримайте режим низького енергоспоживання увімкненим постійно на iPhone

Є ще один дуже зручний ярлик, який дозволяє постійно залишати режим низького енергоспоживання включеним. Якщо продовження терміну служби акумулятора вашого пристрою важливіше за все інше, вам, безумовно, слід скористатися цим ярликом. Ось як це налаштувати:

1. Щоб почати, відкрийте програму «Ярлики» на своєму iPhone та перейдіть на вкладку «Автоматизація» на нижній панелі навігації.

2. Тепер натисніть кнопку «Створити персональну автоматизацію», щоб додати нову автоматизацію. Зауважте, що якщо у вас уже налаштовано автоматизацію, вам спочатку потрібно буде натиснути кнопку «+», а потім натиснути кнопку «Створити персональну автоматизацію».

3. На панелі «Нова автоматизація» прокрутіть вниз, щоб знайти «Режим низької енергії» та виберіть його.

4. Далі ми налаштуємо умови, які запускають автоматизацію. Виберіть параметр «Вимкнено» (під ним має бути синя галочка) і переконайтеся, що параметр «Увімкнено» знято. Після цього натисніть «Далі» у верхньому правому куті екрана.

5. Після цього натисніть «Додати дію», знайдіть «Low Power» і виберіть «Set Low Power Mode».

6. Тепер для дії «Встановити режим низького енергоспоживання» за замовчуванням буде встановлено значення «Увімкнути режим низького енергоспоживання». Торкніться «Далі» у верхньому правому куті екрана та вимкніть перемикач «Запитувати перед запуском». Якщо з’явиться запит, торкніться «Не запитувати» у спливаючому діалоговому вікні, щоб підтвердити свій вибір. Ми зробили це для того, щоб програма «Ярлики» не з’являла повідомлення щоразу, коли запускається автоматизація.

7. Зрештою, не забудьте натиснути «Готово», щоб зберегти зміни. Надалі, щоразу, коли режим низького енергоспоживання буде вимкнено, програма «Ярлики» вмикатиме його.

  Як поділитися з друзями своїм місцезнаходженням у Google Maps

Вимкнути/видалити автоматизацію режиму низького енергоспоживання на iPhone

Якщо вам більше не потрібно використовувати автоматизацію режиму низького енергоспоживання на вашому iPhone, ви можете вимкнути або навіть видалити його з програми Ярлики. Ми детально описали кроки для обох методів прямо тут:

1. Відкрийте програму «Ярлики» на своєму iPhone та перейдіть до вкладки «Автоматизація» у нижній частині екрана.

3. Щоб вимкнути будь-яку автоматизацію, торкніться її, а потім вимкніть перемикач «Увімкнути цю автоматизацію». Не забудьте натиснути кнопку «Готово» у верхньому правому куті, щоб підтвердити зміну.

2. Якщо ви хочете видалити автоматику, проведіть пальцем вліво по ній справа, а потім натисніть червону кнопку «Видалити».

Поради, як отримати максимальну віддачу від режиму низького енергоспоживання на iPhone

Ну, ось! Ось як ви можете автоматизувати надзвичайно корисний режим енергозбереження на своєму пристрої iOS. Зважаючи на те, наскільки це важливо для економії заряду батареї, коли вона розряджається, максимально використайте ярлики, щоб автоматично запускати його при бажаному відсотку заряду батареї або залишити його увімкненим назавжди. Оскільки це надійні ярлики, вони працюють без проблем. Тим не менш, поділіться своїми думками щодо цих обхідних шляхів режиму низької потужності в коментарях. Якщо ви хочете вивчити більше таких крутих порад, перегляньте наш огляд найкращих ярликів для iPhone.