Які вимоги до ПК для Civilization V?

Якщо ви завзятий онлайн-гравець, то немає жодних сумнівів у вашому захопленні відеоіграми. Останнім часом спілкування за допомогою цих ігор стало популярним фактором, особливо в іграх, які мають багатокористувацький режим. Однією з таких широко відомих покрокових стратегічних військових ігор є Civilization V. Ця серія ігор 4X була розроблена американською компанією Firaxis Games, Inc. Тепер це нормально, якщо ви спантеличені специфікаціями гри та вимогами, оскільки існують багато з них. Ця стаття допоможе вам дізнатися про вимоги Civilization V до ПК. Крім того, ви дізнаєтесь, чи працює Civilization 5 на комп’ютерах з Windows 8, 10 або Mac. Отже, продовжуйте читати!

Які вимоги до ПК для Civilization V?

Це гра, яка дозволяє створити цивілізацію доісторичних часів за допомогою процедурно згенерованої карти. Тут ви можете піти на війну та побудувати собі могутню імперію за допомогою економічного розвитку, дипломатії, досліджень і освоєння різних нових технологій і техніки війни, щоб здобути перемогу над іншими великими лідерами. Крім того, нижче наведено деякі помітні особливості гри, які надзвичайно сприяли її успіху.

 • Гра пропонує правдоподібний світ, демонструючи свою ультрареалістичну графіку.
 • Їх інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє новим гравцям легко адаптуватися до гри.
 • Чудовий центр спільноти в грі та режим для кількох гравців дозволяють геймерам змагатися та спілкуватися з гравцями з усього світу.
 • Гра легко стає сумісною з різними системами та ноутбуками.

Список версій Civilization 5

Доступні дві версії Civilization 5, які можна назвати пакетами розширення. Вони наведені в покажчиках нижче.

 • Civilization V: Gods & Kings – це перше доповнення. Це спеціальне розширення в основному охоплює богів і релігії, які проповідуються в усьому світі, включаючи дев’ять нових чудес і цивілізацій, покращений морський бій за допомогою технічної допомоги та шпигунство, щоб стати та побудувати могутнішу імперію.

 • Sid Meier’s Civilization® V: Brave New World – це другий пакет розширення. Цікаво, що ця нова версія пропонує міжнародні торгові шляхи, світовий конгрес і кілька нових чудес, цивілізацій та ідеологій.

Які вимоги до ПК Civilization V у Windows?

Гра Sid Meier’s Civilization® V широко відома своєю інтенсивністю, на відміну від інших ігор. Через це можливо, що ваш комп’ютер іноді не може з цим впоратися. Таким чином, необхідно відповідати мінімальним системним вимогам для безперебійної гри. Тут ви отримаєте відповідь на свій запит про те, чи працює Civilization 5 на Windows 10 чи ні. Прочитайте наведені нижче вимоги та переконайтеся, що всі необхідні компоненти доступні.

Мінімальні вимоги Civilization V для ПК

Мінімально необхідні специфікації Цивілізація V згадані в таблиці нижче. Для запуску самої гри необхідно відповідати цим мінімальним критеріям, встановленим розробником. Отже, якщо ви геймер-початківець, це найкраща специфікація ігрового процесу, яку ви можете почати на початковому етапі. Тим не менш, якщо ви хочете відчути гру з її повними можливостями, перегляньте рекомендовані вимоги, наведені для операційної системи Windows.

ОС (операційна система)
Windows® Vista SP2/ Windows® 7
Процесор
Intel Core 2 Duo 1,8 ГГц або AMD Athlon X2 64 2,0 ​​ГГц
Пам’ять
2 Гб оперативної пам’яті
Графічна карта
256 МБ ATI HD2600 XT або краще, 256 МБ nVidia 7900 GS або краще, або Core i3 або краще вбудована графіка
DirectX
DirectX® версії 9.0c
Місце на жорсткому диску
8 Гб вільного файлу
Звук
Звукова карта, сумісна з DirectX 9.0c
ODD (оптичний дисковод)
Необхідний для встановлення на диск

Рекомендовані вимоги Civilization V до ПК

На відміну від специфікацій мінімальних вимог до гри, рекомендовані вимоги зазвичай використовуються переважно професійними геймерами. Проте, якщо ви захоплений геймером, то ніхто не заважає вам оновлюватися відповідно до ваших інтересів. Безсумнівно, ця специфікація зробить гру цікавішою. Тепер перегляньте рекомендовану розробником таблицю вимог до Civilization V, наведену нижче, і оновіть свій ПК.

ОС (операційна система)
Windows® Vista SP2/ Windows® 7
Процесор
Чотириядерний процесор 1,8 ГГц
Пам’ять
4 ГБ оперативної пам’яті
Графічна карта
512 МБ ATI серії 4800 або краще, 512 МБ nVidia 9800 серії або краще
DirectX
DirectX® версії 11
Місце на жорсткому диску
8 Гб вільного файлу
Звук
Звукова карта, сумісна з DirectX 9.0c

Сумнівні запитання, наприклад, чи працює Civilization 5 на Windows 10, чи працює Civilization 5 на Mac і чи працює Civilization 5 на Windows 8, неминучі. Продовжуйте читати, щоб знайти відповіді на такі запитання.

Чи працює Civilization 5 на Windows 10?

Гра Civilization 5 має менші вимоги до операційної системи. Таким чином, він легко працює на версії Windows 10. Проте переконайтеся, що всі інші мінімальні критерії дотримані. Якщо у вас виникли збої під час запуску гри, це могло бути пов’язано з пошкодженням або відсутністю файлів на вашому ПК, про що повідомляли багато користувачів. Отже, у цьому сценарії вам потрібно перевірити файли гри та виправити наявність пошкоджених файлів або встановити відсутні файли. Таким чином ви можете вирішити проблему, яка продовжує збуватися. Однак це може працювати не в усіх випадках.

Чи працює Civilization 5 на Windows 8?

Стосовно Windows 8 деякі користувачі повідомили, що гра Civilization 5 працює цілком нормально, тоді як деякі інші люди виявили, що ця конкретна ОС не підтримує або викликає проблеми під час встановлення гри. Отже, можна зробити висновок, що в даному сценарії можливі обидва такі випадки. Щоб дізнатися більше про це, перегляньте Сторінка спільноти Microsoft і Сторінка обговорення спільноти Steam для отримання додаткової інформації.

Вимоги Civilization V для ПК на MAC

Тут ви дізнаєтесь, чи працює Civilization 5 на комп’ютерах Mac чи ні. Вимоги до гри Civilization 5 відрізняються залежно від систем MAC. Перед тим, для користувачів MAC слід звернути увагу на певні моменти, які позначені нижче. Пам’ятайте про всяк випадок, що завжди корисно зачитувати винятки.

 • Іноді, коли ви оновлюєте гру, ваш MAC може не дозволяти вам синхронізуватися з іншою операційною системою. Однак протягом цього короткого періоду користувачі MAC можуть грати з іншими користувачами MAC. Цей момент стосується багатокористувацьких боїв.
 • З точки зору мови, ігри версії Civilization 5 доступні лише англійською, французькою, італійською, німецькою та іспанською мовами для користувачів MAC.
 • Іншим важливим винятком для користувачів MAC є те, що певні відеочіпсети не підтримуються для гри Civilization V: серія ATI Radeon X1000, HD 2400; Nvidia GeForce серії 7000, 8600, 9400; Intel GMA (950/X3100), HD 3000.

Мінімальні вимоги Civilization V для ПК

Мінімально необхідні характеристики гри Civilization V наведено в таблиці нижче. Щоб фактично запустити саму гру, необхідно відповідати цим мінімальним критеріям, встановленим розробником. Отже, якщо ви геймер-початківець, це найкраща специфікація ігрового процесу, яку ви можете почати на початковому етапі. Тим не менше, якщо ви хочете відчути гру з її повними характеристиками, ознайомтеся з рекомендованими вимогами для вашого MAC.

Операційна система
10. 12 (Сьєрра)
ЦП Процесор
Intel Core 2 Duo (двоядерний)
Швидкість ЦП
2,4 ГГц
Пам’ять
2 Гб оперативної пам’яті
Місце на жорсткому диску
8 ГБ
Відеокарта (ATI)
Radeon HD 2600
Відеокарта (NVidia)
Geforce 8600
Відеопам’ять (VRam)
256 Мб

Рекомендовані вимоги Civilization V до ПК

На відміну від специфікацій мінімальних вимог до гри, наведені нижче рекомендовані вимоги зазвичай використовуються професійними геймерами. Проте, якщо ви захоплений геймером, то ніхто не заважає вам оновлюватися відповідно до ваших інтересів. Безсумнівно, ця специфікація зробить гру цікавішою. Тепер перегляньте рекомендовану розробником таблицю вимог до Civilization V, наведену нижче, якщо у вас все ще є запитання щодо роботи Civilization 5 на Mac.

ЦП Процесор
Intel Quad Core
Швидкість ЦП
2,6 ГГц
Пам’ять
4 ГБ оперативної пам’яті
Відеокарта (ATI)
ATI Radeon HD 2600, HD 3870, HD 4670, HD 4850, HD 5670, HD 5750
Відеокарта (NVidia)
NVIDIA GeForce® 8600, 8800, 9600M, GT 120, 320M
Відеопам’ять (VRam)
512 Мб

Вимоги до ОС Steam і Linux

Вимоги до гри Civilization 5 різняться залежно від систем Steam OS і Linux і представлені в таблиці нижче. Але перед цим слід звернути увагу на деякі моменти, які перераховані. Продовжуйте читати.

 • З точки зору мови, ігри версії Civilization 5 доступні лише англійською, французькою, італійською, німецькою та іспанською мовами для користувачів Linux.
 • Деякі відеочіпсети Intel не підтримуються. Це версії GMA 9XX і HD 3XXX.

Операційна система
SteamOS, Ubuntu
ЦП Процесор
Intel Core i3, AMD A10
Швидкість ЦП
2,4 ГГц
Пам’ять
4 ГБ оперативної пам’яті
Місце на жорсткому диску
10 ГБ
Відеокарта (ATI)
Radeon HD 6450
Відеокарта (NVidia)
Geforce 640M
Відеопам’ять (VRam)
1 ГБ

Для користувачів Ubuntu є хороші новини. Це нормально, якщо ви не відповідаєте жодній із зазначених вище вимог. Розробники цінують кожного. Пояснюють, що його потрібно просто протестувати та налаштувати. Тому, будь ласка, відвідайте Сторінка спільноти Civilization V і поділіться з ними своїм досвідом і відгуками, щоб покращити обслуговування. Таким чином, їм було б справді корисно покращити Civ V Linux та його майбутні оновлення.

***

Сподіваємось, ця стаття допоможе вам зрозуміти вимоги Civilization V до ПК. Будь ласка, не соромтеся залишати свої запити, пропозиції чи коментарі через розділ коментарів, наведений нижче.

  Заблокуйте посилання "Mailto:" і скопіюйте адресу електронної пошти в буфер обміну [Chrome]