Яку версію Windows 10 завантажує засіб створення медіафайлів?

| | 0 Comments| 10:19 PM
Categories:

Установка Windows 10 — це найпростіша установка будь-якої версії Windows. Microsoft зробила ОС доступною для всіх за допомогою Інструмент створення медіа. Інструмент може завантажувати Windows 10 і оновлювати поточний ПК, а також може створювати інсталяційний носій. Все, що вам потрібно, — це ліцензія, яка додається до вашої версії Windows 10. Користувачі, які хочуть інсталювати Windows 10 за допомогою інструмента Media Creation, можуть задатися питанням, яку версію Windows 10 завантажить інструмент.

Версія проти збірки проти архітектури

Перш ніж пояснити, яку версію Windows 10 завантажує інструмент створення медіа, слід пояснити три поняття. Слово «версія» використовується як синонім для опису кількох різних аспектів операційної системи. Люди використовують його для посилання на версію Windows, наприклад, Windows 7 і Windows 10, використовують його для посилання на збірку, наприклад, 1507 або Creators Update, і вони використовують його для посилання на архітектуру, тобто 64-розрядну або 32-розрядну.

  Як увімкнути панель властивостей у Провіднику файлів у Windows 10

Версії

Windows 10 має дві основні версії або версії; Профі та Дом. Інші випуски включають Windows 10 S і Windows 10 Education.

Будує

Windows 10 має кілька збірок. Подібно до програм, які мають версії egv1, v1.2 тощо, Windows 10 має номери збірки та номер версії піднабору, який відповідає їм. Microsoft також використовує слово «версія», щоб описати його, тому має сенс, якщо користувачі плутають ці два.

Версія оновлюється, коли велике оновлення функцій розгортається для всіх користувачів. Прикладами версій Windows 10 є 1507 (сама перша версія) і версія 1709 (поточна версія). Прикладами збірки є збірка під номером 10.0.10586, коли Windows 10 була вперше випущена, і номер збірки 16299.125, поточна збірка на момент написання.

  Як приховати список програм із меню «Пуск» у Windows 10

Архітектура

Архітектура пов’язана з можливостями вашого процесора. Це властивість обладнання, і архітектура вашої ОС має відповідати їй. Усі версії Windows підтримують як 32-розрядну, так і 64-розрядну архітектуру.

Інструмент створення медіа

Інструмент Media Creation може завантажити будь-яку версію Windows 10. Коли ви встановлюєте Windows 10 за допомогою USB, він запитує ліцензію або автоматично зчитує її з вашої материнської плати під час встановлення. Саме таким чином він визначає, яке видання має встановити. Видання визначається вашою ліцензією, і інструмент може встановити будь-яку з чотирьох редакцій.

Інструмент Media Creation завжди завантажує останню стабільну версію та збірку Windows 10.

Коли ви завантажуєте Windows 10 для створення інсталяційного носія, він запитує, чи хочете ви створити носій для 32-розрядної, 64-розрядної чи обох архітектур. Це один з небагатьох варіантів, які ви повинні зробити під час використання інструмента, і завжди добре завантажувати обидва типи архітектури, якщо ви створюєте інсталяційний носій.

  Керуйте Groove та програмою Фільми та ТБ із системного трея Windows

Номер збірки

Якщо ви хочете дізнатися конкретний номер збірки, яку завантажить t00l, клацніть правою кнопкою миші EXE та виберіть Властивості. Перейдіть на вкладку «Деталі» та перегляньте запис «Версія файлу». Номер версії – це в основному номер збірки після біта 10.0.1. У Google за номером збірки можна дізнатися, на яке оновлення, наприклад, місяць/рік.