Який найбільший жорсткий диск ви можете купити?

Ми живемо у зв’язаному світі, де ваші фотографії, документи та інші файли можна отримати з будь-якого місця в одну мить. Мільйони людей використовують хмарне сховище, щоб заощадити місце на своїх телефонах і комп’ютерах або забезпечити резервне копіювання своїх даних у разі надзвичайних ситуацій. Завдяки варіантам хмарного сховища від таких компаній, як Google, Apple, Microsoft і Dropbox, легко отримати масу хмарного сховища всього за кілька доларів щомісяця.

Яким би чудовим не було хмарне сховище, воно не замінить традиційні фізичні носії. Старий спосіб зберегти спогади полягав у тому, щоб покласти фізичні фотографії в коробки від взуття або зберігати їх в альбомах. Вони не завжди доступні, але вони захищені від видалення.

Якщо вам потрібно більше місця для ігор або розробки високого ключового програмного забезпечення, хмара може спричинити затримку, і, якщо ви турбуєтеся про безпеку, ви, можливо, не захочете, щоб ваша інформація зберігалася там, де підприємливий хакер може її вкрасти.

Незалежно від того, чи збираєтеся ви з жорстким диском старої школи (жорсткий диск) або ви нарешті перейшли на SSD (твердотільний накопичувач), ціни на фізичне сховище продовжують падати, що робить його чудовим часом для оновлення комп’ютер із швидшим і більшим диском. Насправді, якщо ви намагаєтеся знайти найбільший диск, який тільки можете, ви потрапили в потрібне місце.

Незважаючи на те, що накопичувачі об’ємом 100 терабайт існують, вони часто дорогі та їх важко купити — зазвичай вони існують для великих корпорацій, а не для споживачів. Отже, давайте подивимося на найбільші диски, які можна придбати для свого комп’ютера в кожному форматі.

Найбільші жорсткі диски, які ви можете купити

Ми розглянемо три різні типи накопичувачів у цьому списку: жорсткі диски, твердотільні накопичувачі та флеш-пам’яті. Варто зазначити, що кожна з цих трьох категорій накопичувачів має власні підкатегорії, які можуть зробити їх покупку дещо складнішою.

Наприклад, гібридні накопичувачі використовують місце для зберігання жорстких дисків з невеликим вбудованим твердотіальним накопичувачем, щоб пришвидшити роботу операційної системи. Твердотільні накопичувачі бувають різних форм, використовуючи різні підключення, щоб забезпечити більш високу швидкість читання та запису. Хоча SSD завжди буде швидшим, ніж дисковий накопичувач, SATA SSD матиме значно нижчу швидкість, ніж накопичувач NVMe M.2.

  Як скинути Face ID на iPhone

Флеш-сховище, мабуть, найскладніше з усіх, оскільки це, по суті, загальний термін для різних типів носіїв. Незалежно від того, чи шукаєте ви карту microSD чи USB-накопичувач, усі вони використовують флеш-пам’ять, щоб розширити можливості ваших пристроїв.

Отже, відкидаючи відмінності між дисками на ринку, давайте подивимося на найбільший з усіх трьох один за іншим. Ми будемо використовувати Amazon як наше джерело цін і доступності. Хоча це можуть бути не найбільші диски, які існують, ви можете придбати ці диски для власного особистого використання вдома. Зрештою, яка користь від диска, який навіть недоступний більшості споживачів? Давайте зануритися.

Жорсткі диски

Станом на лютий 2021 року найбільший жорсткий диск, який ви знайдете сьогодні на ринку, має 18 терабайт, і хоча ви знайдете диски такого розміру від ряду виробників, ми рекомендуємо диск Seagate IronWolf 18 ТБ, щоб отримати роботу. зроблено. Якщо вам абсолютно потрібне сховище для сотень ігор або тисяч годин відео, це ідеальний диск для вас.

Звичайно, те, що ви можете купити, не означає, що ви повинні. Ці типи накопичувачів створені в першу чергу для підприємств, а це означає, що вони повільні та розраховані на десятки тисяч годин одночасно.

Ці накопичувачі створені для мережевих накопичувачів або NAS, а зі швидкістю всього 7200 об/хв вони не створені для швидкості та продуктивності. Але не зрозумійте нас неправильно. Якщо ви шукаєте сховище понад усе — або ви створюєте корпус NAS для домашньої мережі — IronWolf виконає роботу. При ціні менше 600 доларів ви платите менше чотирьох центів за гігабайт.

На початку минулого року компанія оголосила про вихід свого накопичувача на 20 ТБ. Хоча він ще не доступний на Amazon чи інших сайтах, незабаром він стане найбільшим жорстким диском.

Твердотільні накопичувачі

Вся сенс покупки дискового накопичувача в 2021 році полягає в тому, щоб допомогти надати тонни пам’яті за низькою ціною, але якщо ви хочете отримати тонну сховища, а також зберегти високу швидкість читання та запису, у вас буде щоб звернутися до SSD.

Оскільки ціни на SSD падають швидше, ніж компанії можуть встигати, покупка нового накопичувача ніколи не була кращою ідеєю. Станом на лютий 2021 року найбільший SSD, який ви можете придбати для свого персонального ПК, має ємність 8 ТБ, і хоча це може бути значним падінням у порівнянні з накопичувачем ємністю 18 ТБ, який ми виділили вище, ви отримаєте набагато кращий досвід роботи з 8 ТБ SSD завдяки його швидкості збільшується.

  Як поєднати кілька субреддітів з мультиреддитами

На Amazon є кілька твердотільних накопичувачів ємністю 4 ТБ, але ви не помилитеся з накопичувачем Samsung 860 EVO. Це традиційний накопичувач SATA, створений для настільних ПК, і на даний момент коштує близько 600 доларів США. Твердотільні накопичувачі Samsung рекомендують майже кожен експерт у цій галузі завдяки їх надійності та фантастичній швидкості.

Якщо ви використовуєте ноутбук, вам, ймовірно, доведеться використовувати диск NVMe замість стандартного 2,5-дюймового диска SATA. На щастя, компанія Samsung також потурбується про це. Хоча вони ще не пропонують накопичувач NVMe ємністю 4 ТБ, накопичувач Samsung 970 EVO Plus M.2 NVMe — чудовий варіант для вашого ноутбука. Він швидкий, тонкий і пропонує величезний обсяг пам’яті лише за 500 доларів.

Варто також зазначити, що для більшості користувачів підійде накопичувач ємністю 8 ТБ, але це, безумовно, не найбільший SSD, доступний сьогодні на ринку. Зараз багато говорять про накопичувачі ємністю 200 ТБ і навіть 1000 ТБ, але в 2020 році схоже, що Nimbus ExaDrive DC стане найбільшим, що продається на 100 ТБ за 40 000 доларів. Залежно від того, який обсяг пам’яті вам потрібен, краще почекати трохи довше, щоб отримати більш дешевий диск такого розміру.

Флеш-пам’ять

Хоча хмарне сховище використовується ширше, ніж флеш-сховище, все ще є багато причин придбати флеш-сховище. По-перше, це все дешевше, а це означає, що у вас вдома лежить запасний флеш-пам’ять на випадок, якщо вам потрібно перемістити файли.

По-друге, деякі пристрої, включаючи камери та певні консолі, як-от Nintendo Switch, використовують карти microSD для розширення свого сховища. Якщо ви шукаєте найбільший варіант для флеш-сховища, ми вам допоможемо.

Для USB-накопичувачів розгляньте цей флеш-накопичувач PNY, який пропонує 256 ГБ пам’яті. Ціна всього 35 доларів – це чудовий спосіб створити резервну копію ваших даних або перемістити файли з одного комп’ютера на інший.

Тим часом для тих, хто шукає карту SD або microSD, у вас є кілька варіантів. Хоча це не найбільша, яку ви можете купити, карта microSD на 512 ГБ від Samsung коштує менше 100 доларів, що робить її ідеальною для завантаження десятків ігор на Nintendo Switch.

Однак якщо ви цінуєте розмір понад економію, вам доведеться отримати цю терабайтну карту microSD від Sandisk. Ціна 449 доларів – це дорога картка, але якщо вам абсолютно потрібно місце, ви будете раді дізнатися, що вона існує.

  Як відкрити документи Microsoft Word без Word

Інші великі жорсткі диски

Наслідуючи приклад Seagate, інші технологічні компанії почали представляти жорсткі диски великої ємності.

Toshiba MG08

На початку 2019 року Toshiba представила власний жорсткий диск ємністю 16 ТБ. Однак його ще не випустили. Поки невідомо, чи буде він доступний лише для звичайних споживачів чи бізнес-користувачів.

Цей жорсткий диск матиме 7200 обертів на хвилину (RPM), 512 МБ буфера та робоче навантаження 550 ТБ на рік. Він матиме 9-дискову гелієву конструкцію, що допоможе заощадити велику кількість енергії.

Western Digital GHST Ultra-Star

Останній накопичувач із серії Ultra Star — це гігантський накопичувач на 20 ТБ, який в основному використовується у системах відеоспостереження та хмарних системах зберігання даних. Проте попередня версія на 12 ТБ доступна в магазинах, що робить її другим за величиною жорстким диском, який ви можете придбати.

Подібно до Toshiba MG08, він має 7200 об/хв і 512 МБ буфера. Гелієва технологія необхідна для великої ємності накопичувача. Це пояснюється тим, що газ з меншою щільністю зменшує аеродинамічну силу і покращує обертання дисків приводу. Таким чином, в один диск можна вмістити більше пластин, і споживання енергії значно зменшується.

Western Digital RED

Це специфічний жорсткий диск, призначений для систем NAS. Він поставляється у версіях на 10 ТБ і 12 ТБ і має деякі особливості. Найпримітніші з них включають зниження температури та шуму, розширене налаштування та довгострокову гарантію. Версія на 12 ТБ схожа на дві попередні з 7200 об/хв і працює з мережевими системами зберігання даних (NAS) з до 24 відсіками.

Чи важлива потужність?

Експерти вважають, що 16 ТБ пам’яті буде максимальною необхідною ємністю, щоб задовольнити потреби навіть найвибагливіших користувачів комп’ютерів у майбутньому. Звичайно, був час, коли все, що вам було потрібно, це 16 Гб на вашому телефоні.

З появою хмарних систем зберігання даних, портативних флеш-накопичувачів і потокових служб попит на персональні жорсткі диски падає. Крім того, великі накопичувачі означають велику втрату даних у разі збою, що робить хмарне сховище набагато безпечнішим варіантом.

Як ви думаєте, чи стане ємність накопичувачів в майбутньому менш важливою і чому? Купуючи жорсткий диск, ви звертаєте увагу на продуктивність чи ємність? Поділіться своїми думками в коментарях нижче.