Яка програма для читання електронних книг найкраща для вас?

| | 0 Comments| 12:45 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Kindle пропонує низку пристроїв за різними цінами, включно з моделями преміум-класу. Тим часом Nook має більш обмежений асортимент електронних пристроїв для читання.
 • Kindle Paperwhite пропонує більший екран з адаптивним переднім підсвічуванням і бездротовою зарядкою, тоді як Nook GlowLight має 6-дюймовий екран із двома варіантами зберігання.
 • Kindle, як правило, мають довший час роботи від батареї та підтримують відтворення аудіокниг, тоді як Nook GlowLight Plus дозволяє відтворювати аудіокниги, але інші моделі Nook цього не роблять.

Оскільки так багато з нас звертаються до цифрового вмісту, як ніколи важливо переконатися, що ваш пристрій для читання електронних книг відповідає вашим потребам. Але чи варто вибрати Amazon Kindle чи Barnes & Noble Nook? Ми порівнюємо два бренди, щоб допомогти вам вибрати.

Nook проти Kindle: ціна

Давайте будемо чесними; більшість усіх наших рішень про купівлю зводяться до одного: ціни. Отже, який бренд найдоступніший? Barnes & Noble (виробляє Nook) і Amazon (виробляє Kindle) пропонують різні моделі під однією маркою.

Amazon пропонує різні пристрої за різними цінами:

 • Kindle: від $99,99
 • Kindle Paperwhite: від $139,99
 • Kindle Paperwhite Signature Edition: від 189,99 доларів США
 • Kindle Oasis: від $249,99
 • Kindle Scribe: від $339,99

Kindle є найдоступнішою базовою моделлю Amazon із базовими функціями та 4 світлодіодами. Kindle Paperwhite пропонує користувачам більший дисплей із 17 світлодіодами та водонепроникним дизайном. Signature Edition відрізняється від Paperwhite автоматичним налаштуванням освітлення та бездротовою зарядкою.

Amazon пропонує клієнтам більше функцій через Kindle Oasis і Kindle Scribe. Oasis дозволяє користувачам Kindle користуватися 25 світлодіодами, автоматичним обертанням сторінок і фізичними кнопками перегортання сторінок, і все це у водонепроникному пристрої.

Навпаки, Kindle Scribe, який не є водонепроникним, ідеально підходить для тих, хто хоче писати чи малювати на полях своїх електронних книг. У вартість покупки також входить безбатарейна ручка.

Для сімей важливо зазначити, що Amazon також пропонує два варіанти Kindle для дітей. Amazon Kindle Kids коштує 119,99 доларів США, включаючи електронний рідер, футляр і дворічну гарантію. Другим вибором для дітей є Kindle Paperwhite Kids, який пропонує маленьким читачам регульоване освітлення та водонепроникне обладнання за $159,99.

Так само є кілька продуктів Nook за різними цінами. Однак лише три з них — Nook GlowLight 4, Nook GlowLight 4e та Nook GlowLight 4 Plus — є справжніми пристроями для читання електронних книг.

  Секретна дошка для вашого розумного офісу

Усі інші пристрої — це планшети Android, схожі на планшети Amazon Fire. Ви можете використовувати їх для читання електронних книг, але яскравіший екран і менший термін служби батареї роблять їх менш оптимальними варіантами для відданих книжкових хробаків.

Електронні пристрої Barnes and Noble доступні за такими цінами:

 • Nook GlowLight 4e: $99,99
 • Nook GlowLight 4: $149,99
 • Nook GlowLight 4 Plus: $199,99

Отже, з точки зору ціноутворення, бренди дуже схожі залежно від конкретного пристрою, який ви виберете. Однак деякі продукти Kindle коштують набагато дорожче, ніж продукти Nook.

Nook проти Kindle: характеристики

Враховуючи, що двома найбільш прямими конкурентами є моделі Nook GlowLight і Kindle Paperwhite, давайте проаналізуємо їх порівняння з точки зору специфікацій.

GlowLight має 6-дюймовий екран із роздільною здатністю 300 точок на дюйм, тоді як Paperwhite пропонує 6,8-дюймовий екран із роздільною здатністю 300 точок на дюйм.

Nook GlowLight доступний у версії 8 ГБ або 32 ГБ, залежно від того, GlowLight4 або GlowLight 4e ви обираєте. Подібним чином Kindle Paperwhite пропонує пристрої на 8 або 32 ГБ, залежно від того, чи отримуєте ви Paperwhite Signature чи ні. Він дуже схожий на оригінальний Paperwhite, за винятком додаткового місця для зберігання.

Інша головна відмінність між двома Kindle Paperwhites полягає в тому, що модель Signature має адаптивне переднє світло, яке регулює яскравість відповідно до вашого середовища. Він також має бездротову зарядку.

По правді кажучи, 8 ГБ має вистачити майже всім користувачам, особливо враховуючи, що ви можете зберігати вміст у хмарі.

Nook проти Kindle: функція перегортання сторінок

Найсуттєвішою відмінністю між Nook і Kindle з точки зору зручності є наявність фізичної кнопки на Nook. Читаючи за допомогою Nook, ви можете використовувати кнопку для гортання сторінок або торкання екрана. Під час використання Kindle, за винятком Kindle Oasis, ви проводите пальцем по екрану.

Ця фізична кнопка дозволяє Nooks не лише гортати сторінку, але й переходити між розділами. Це можна зробити, двічі натиснувши одну з кнопок перегортання сторінок. Ця функція, яка недоступна на Kindle, може стати неочікуваною перевагою для користувачів Nook.

Nook проти Kindle: водонепроникність

Ерло Браун/Shutterstock

Якщо ви турбуєтеся про вологу погоду чи аварії під водою, зосередьтеся на моделях Paperwhite, Oasis або GlowLight Plus. Водонепроникні моделі Kindle мають рейтинг IPX8. Ви можете занурити їх на одну годину у два метри прісної води або до 0,25 метра солоної води на три хвилини, не пошкодивши таблетки.

Це величезне благо для тих, хто любить читати у ванні щовечора, біля басейну чи на пляжі під час відпустки.

Деталі водонепроникності для GlowLight Plus підтверджують, що планшет має рейтинг IPX7. Це дозволяє занурюватися в прісну воду на глибину до 3,28 футів на півгодини. Однак, на відміну від Kindle, Barnes & Noble заявляє, що слід уникати занурення в солону воду чи інші рідини.

  10 поширених типів помилок Python і способи їх вирішення

Nook проти Kindle: розмір екрана та роздільна здатність

Кендра Геркен/MUO

Якщо ви належите до тих людей, які цілий день читають електронні книги, легко стверджувати, що 6-дюймові пристрої, такі як Nook GlowLight 4 і GlowLight 4e, не забезпечують достатнього простору на екрані.

На щастя, багато розглянутих тут моделей перевищують цей розмір. Ви отримаєте більший розмір екрану з 7,8-дюймовим Nook GlowLight Plus, 7-дюймовим Kindle Oasis, 6,8-дюймовим моделями Kindle Paperwhite або 10,2-дюймовим Kindle Scribe. Усі пристрої Kindle мають роздільну здатність екрана 300 пікселів на дюйм і передню поверхню без відблисків для зручного читання.

На іншому кінці шкали ви можете бути щасливішими з нижчою роздільною здатністю, особливо якщо ви лише час від часу читаєте. У такому випадку вам варто розглянути Nook GlowLight4e початкового рівня, оскільки він має дисплей з роздільною здатністю 212 dpi. Розмір екрану як і раніше становить 6 дюймів і має доступну ціну.

Дизайн Nook включає більш товсту рамку навколо придатної для використання частини екрана. Для тих, хто віддає перевагу стрункішому вигляду, кращим варіантом може бути Kindle або один із Kindle Paperwhites.

Nook проти Kindle: термін служби батареї

Термін служби батареї на Nook and Kindle настільки хороший, що це не повинно бути важливою частиною вашого рішення. GlowLight 4, 4e і GlowLight Plus пропонують акумулятор, який, як стверджують Барнс і Нобл, працює тижнями на одному заряді. Стверджується, що моделі Amazon Kindle працюють від шести до десяти тижнів, залежно від моделі та використання пристрою для читання.

Amazon каже, що його Kindle Oasis забезпечує шість тижнів автономної роботи, якщо людина читає півгодини щодня, має освітлення екрана на 13 і вимикає підключення Wi-Fi і Bluetooth під час читання. Якщо ви виберете будь-який із варіантів Kindle Paperwhite, вони забезпечать до 10 тижнів автономної роботи на одній зарядці в тій самій ситуації.

Нарешті, оригінальний Kindle дозволяє читати до шести тижнів на одному заряді. Однак Amazon попереджає, що ці цифри є лише приблизними. Певна діяльність, як-от прослуховування аудіокниг на будь-якому пристрої Kindle, може змінити середній час роботи акумулятора.

Для практичного використання Amazon Kindle Paperwhite, здається, забезпечує трохи довший заряд, ніж його аналог Nook.

Nook проти Kindle: аудіокниги

За останні кілька років популярність аудіокниг стрімко зросла. Якщо ви любитель аудіокниг і намагаєтеся вибрати між Kindle або Nook, Kindle є очевидним переможцем. Усі моделі пристроїв Kindle підтримують відтворення аудіокниг через Bluetooth та Wi-Fi.

Nook GlowLight 4 і GlowLight 4e не дозволяють відтворювати аудіокниги. Однак Nook GlowLight Plus 4 оснащений як Bluetooth, так і роз’ємом для навушників, що дозволяє слухати аудіокниги.

  11 найкращих серверних стійок для вашого міні-центру обробки даних

Nook проти Kindle: підтримувані формати електронних книг

Існує багато форматів електронних книг, тому сумісність важлива.

Kindle підтримує AZW3, AZW, JPEG, GIF, PNG, PDF, DOCX, TXT і HTML DOC. Він також підтримує аудіоформат Audible, AAX.

Пристрої Nook підтримують формати файлів EPUB, PNG, JPG, GIF, BMP і PDF.

Незважаючи на відмінності між пристроями Kindle і Nook, можна читати книги на обох, незалежно від формату, якщо ви бажаєте використовувати один із цих конвертерів електронних книг, доступних онлайн.

Nook проти Kindle: каталог електронних книг

Тада Зображення/Shutterstock

Пристрій для читання електронних книг мало користі без кількох електронних книг. Хоча є багато магазинів електронних книг, які варто відвідати, власники Kindle здебільшого зроблять покупки в магазині Amazon Kindle Books. Користувачі Nook мають доступ до магазину Nook Books від Barnes & Noble.

З двох конкуруючих магазинів Amazon є більшим і часто дешевшим. І Amazon, і Barnes & Noble додають захист цифрових прав (DRM) до своїх назв.

Для читачів традиційно опублікованого контенту Nook є хорошим вибором. Однак, якщо ви бажаєте отримати доступ до більшої кількості самовидавничих чи менш відомих авторських робіт, пристрій Amazon — найкращий вибір.

Nook проти Kindle: інші функції

Кожен із двох пристроїв має власний набір додаткових програм і функцій.

На Kindle користувачі можуть отримати доступ до словникових визначень у книжках, словникового запасу Word Wise та рентгенівського сканера, який дозволяє читачам швидко переглядати книгу, щоб знайти посилання на персонажів, події, посилання та іншу інформацію.

Пристрої Nook мають нічний режим для запобігання втомі очей і автоматичну програму виявлення вмісту під назвою B&N Readouts.

Kindles підтримує з’єднання з бібліотечним додатком Libby, що дозволяє користувачам позичати електронні книги зі своєї місцевої бібліотеки та завантажувати їх безпосередньо на свій електронний рідер.

Обидва продукти забезпечують ряд налаштувань зручності використання, наприклад різні шрифти, розмір тексту та опцію підсвічування. Як і слід було очікувати, ви також можете знайти багато сторонніх аксесуарів, таких як чохли та чохли, як для Kindle, так і для Nooks.

Вам краще Nook чи Kindle?

Отже, щоб завершити коло, яка електронна програма для читання для вас найкраща? На нашу думку, є лише один переможець: Amazon Kindle. Barnes & Noble Nook має деякі приємні штрихи, але Amazon Kindle швидший, простіший у використанні та має доступ до більшого магазину.

Різні моделі Kindle також означають, що для кожного знайдеться хороший пристрій.

Якщо ви хочете провести більше досліджень перед покупкою, оглядів Nook значно менше, ніж оглядів Kindle, і люди, як правило, здаються більш задоволеними своїми покупками електронних читалок на Amazon.

Звичайно, вам не потрібно використовувати магазин електронних книг, щоб знайти вміст. Після того, як ви придбали потрібний електронний пристрій для читання, ви можете завантажити безкоштовні електронні книги онлайн або зв’язатися з місцевою бібліотекою та заощадити кілька доларів.