techukraine.net techukraine.net Яка платіжна платформа краща?

Яка платіжна платформа краща?

| | 0 Comments| 5:05 AM
Categories:

Час – гроші, і навпаки. Світ має тенденцію до безготівкових операцій і взаємодії, і багато рішень сприяли цьому переходу. PayPal є однією з найпопулярніших доступних на даний момент платформ управління грошима, але інші рішення, такі як Payoneer, також надають чудові послуги.

Виникає запитання, що є кращим вибором між PayPal і Payoneer у найважливіших сферах, як-от безпека та переваги? Давай дізнаємось.

PayPal проти Payoneer: що безпечніше?

Для початку обидві платформи мають спеціальні центри безпеки на своїх веб-сторінках. Центр безпеки PayPal відображає поширені порушення безпеки, з якими можуть зіткнутися користувачі, і детально описує, як їх можна уникнути. У цьому розділі також пропонуються поради та типові кроки, які користувачі мають виконати, щоб захистити свої облікові записи.

Рудиментарні аспекти безпечної технології PayPal включають ключ безпеки PayPal (одноразовий пароль), моніторинг і запобігання шахрайству, шифрування даних, підтвердження платежу електронною поштою та з’єднання безпеки транспортного рівня.

Користувачі повинні пов’язати свій номер телефону зі своїм обліковим записом PayPal, перш ніж отримати доступ до свого ключа безпеки PayPal, оскільки він буде надісланий за допомогою текстового повідомлення. Ці протоколи безпеки можна розширити для покупців і продавців за додаткову ціну, що робить їх чудовою функцією, якщо ви збираєтеся використовувати свій обліковий запис PayPal для бізнесу.

PayPal також пропонує список своїх сертифікатів безпеки на тій же сторінці, що й докладні відомості про їхні технології та методи безпеки. Наведені вище функції безпеки та сертифікати мають розвіяти будь-які сумніви щодо безпечності використання PayPal.

Сторінка безпеки Payoneer також неймовірно докладна. Сторінка демонструє різні списки брендів і служб, які довіряють Payoneer як платіжному рішенню, щоб продемонструвати довіру. Він також відображає ліцензії Payoneer і сертифікати безпеки від регуляторних органів у популярних країнах світу.

Але як щодо безпеки користувача? Що ж, Payoneer детально описує, як можна захистити свої облікові записи від хакерів. Вони пропонують двоетапну перевірку, автентифікацію RSA (алгоритм Рівест-Шаміра-Адлемана) і запобігання захопленню облікового запису.

  Як змінити адресу електронної пошти та пароль Genshin Impact

У центрі безпеки є ще багато чого, що можна дослідити, що відповідає послугам, які пропонує PayPal. Отже, можна з упевненістю сказати, що обидві платформи дуже серйозно ставляться до своєї безпеки.

PayPal проти Payoneer: використання та інтеграція

Payoneer добре інтегровано з багатьма платформами та популярними торговими майданчиками, такими як Fiverr, Upwork та iStock. Це полегшує отримання платежів через Payoneer із цих платформ. Платформа також дає вам змогу виставляти рахунки клієнтам, надаючи запити на платежі через платформу в різних валютах.

Крім того, підтримка кількох валют дозволяє зручно конвертувати з однієї валюти в іншу. Що ще? Payoneer також підтримує покупки онлайн і добре працює з такими магазинами, як Amazon, Walmart і Alibaba.

Подібним чином PayPal підтримується тисячами магазинів і платформ. Опція оплати через PayPal автоматично з’являється на Amazon, Wish, Fiverr, Airbnb тощо.

Як стара назва в просторі онлайн-транзакцій, послуги, пропоновані в PayPal, розвинулися за межі транзакцій у фіатній валюті та криптовалюті. Ви можете оплачувати та керувати рахунками, брати кредит для бізнесу, встановлювати цілі заощаджень та отримувати доступ до інших бізнес-ресурсів.

Зі сказаного вище ми бачимо, що хоча обидві платформи мають багато інтеграцій, PayPal має більшу глибину використання, ніж Payoneer, головним чином завдяки рокам його роботи. Таким чином, PayPal мав більше часу для вдосконалення своїх послуг і наразі є кращим варіантом з точки зору пропонованої функціональності.

Методи оплати, які приймаються PayPal і Payoneer

PayPal часто пропонує новим користувачам пов’язати свої кредитні або дебетові картки зі своїми обліковими записами, перш ніж вивчати, що пропонує програма. Платформа також сприяє отриманню винагород за допомогою кредитної картки як засобу платежу. Однак у США існують інші способи оплати. Наприклад, додаток PayPal дозволяє користувачам надсилати, отримувати та зберігати криптовалюту.

Payoneer – це інша історія. Платформа з самого початку чітко розповіла про свою платіжну політику. Користувач не може додати гроші на свій рахунок Payoneer зі свого банку. Однак ви все ще можете отримувати гроші з торгових майданчиків або клієнтів за допомогою свого облікового запису Payoneer і використовувати ці кошти для здійснення платежів.

  Як видалити веб-сайт Weebly

Payoneer також підтримує інші валюти та дозволяє користувачам зручно переходити з однієї валюти на іншу. І хоча кошти, які зберігаються на вашому рахунку Payoneer, легко отримати за допомогою транзакцій дебетової картки, вам потрібно буде спочатку знати, як замовити та використовувати дебетову картку Payoneer.

Зрештою, PayPal є набагато зручнішим з точки зору платіжних рішень, оскільки ви можете легко поповнити свій рахунок за допомогою кредитної чи дебетової картки.

PayPal проти Payoneer: комісії

І Payoneer, і PayPal пропонують чудові послуги для вашої зручності, але що вони отримують натомість? Тут вступає в дію плата за обслуговування або комісія. PayPal і Payoneer стягують різні тарифи. Отже, давайте порівняємо.

По-перше, давайте розглянемо комісію за послуги PayPal. Важливо зазначити, що ці цифри можуть відрізнятися залежно від вашого регіону, але здебільшого є стандартними. Ви можете зробити покупку або пожертвувати за допомогою PayPal безкоштовно, якщо не передбачається конвертація валюти.

Існує інший підрозділ для комісій для торговців, тобто тих, хто використовує свої рахунки для здійснення комерційних операцій. Комісія коливається від 1,9% від суми транзакції до 3,49%. Деякі з цих торгових продажів також можуть стягувати фіксовану комісію на додаток до відсотка від суми транзакції.

PayPal також має окремий список комісій, що стосуються купівлі та продажу криптовалют. Вона починається від 0,49 доларів США для будь-якої крипто-транзакції менше 5 доларів США та досягає 1,5% від суми транзакції, якщо сума криптовалюти перевищує 1000 доларів США.

З іншого боку, транзакції між обліковими записами Payoneer абсолютно безкоштовні, незалежно від валюти. Платформа також бере до 3% від вартості транзакції, коли користувачі запитують платіж від своїх клієнтів через Payoneer.

Крім того, вартість інтеграції з такими торговими майданчиками, як Fiverr і Upwork, залежить від платформи. Вам доведеться перевірити їхні веб-сайти на предмет комісій за транзакції. Payoneer також стягує плату за зняття коштів на стандартні банківські рахунки та за право власності на дебетову картку Payoneer.

Якщо порівнювати, PayPal має довший і складніший список комісій, усі залежать від різних умов. У цьому відношенні з Payoneer набагато легше працювати та відстежувати витрати.

  Керуйте апаратними перемикачами за допомогою API розпізнавання голосу Google Now

Обмеження платежів у PayPal і Payoneer

PayPal щедрий до новачків і дозволяє одноразовий ліміт транзакцій без облікового запису на суму до 4000 доларів США. Однак після цього вам потрібно буде створити обліковий запис, щоб здійснювати подальші операції. Немає обмежень на загальну суму грошей, яку можуть надіслати власники перевірених облікових записів PayPal. Однак платформа може обмежувати суму, яку ви можете надіслати за один раз, до 10 000 доларів США.

Payoneer трохи інший. За допомогою Payoneer ви можете надсилати й отримувати до 25 000 доларів США щодня. Однак ви обмежені надсиланням 50 000 доларів США та отриманням 100 000 доларів США щомісяця. Отже, з точки зору масових транзакцій, PayPal випереджає вищий, майже неіснуючий ліміт транзакцій.

PayPal проти Payoneer: час виведення коштів

І PayPal, і Payoneer дозволяють користувачам безпечно знімати гроші зі своїх рахунків на стандартний банківський рахунок. Важливо знати, скільки часу може тривати ця транзакція. Отже, давайте подивимося на час виведення коштів для обох платформ.

PayPal пропонує два способи виведення коштів, які є абсолютно безкоштовними. Функція миттєвого зняття коштів переказує кошти на запланований рахунок з будь-якого місця протягом від однієї до 30 хвилин. З іншого боку, обробка стандартного виведення коштів займає приблизно повний робочий день. Обидва ці періоди часу також залежать від того, наскільки швидко ваш банк може очистити транзакції.

Payoneer, однак, має стандартний час виведення для всіх користувачів: один день. Однак цей час може бути продовжений до двох робочих днів.

PayPal проти Payoneer: наш вердикт

Отже, враховуючи всі фактори, описані вище, який є кращим вибором між PayPal і Payoneer? Можна легко стверджувати, що PayPal є перевіреним і надійним вибором через його підтримку та необмежений характер транзакцій.

Однак Payoneer краще полегшує запити на оплату від клієнтів і компаній. Отже, зрештою все зводиться до вашого передбачуваного використання. Використовуйте PayPal для особистого та загального ділового користування, але оберіть Payoneer, якщо ви збираєтеся часто проводити транзакції з клієнтами.