techukraine.net techukraine.net Яка ваша електронна адреса для відновлення облікового запису Google і як вона працює?

Яка ваша електронна адреса для відновлення облікового запису Google і як вона працює?

Categories:

Можливо, ви чули про адреси електронної пошти для відновлення Google або навіть маєте таку для своїх облікових записів. Але чи знаєте ви, як саме вони працюють? Як саме Google інтегрує іншу електронну адресу в систему безпеки вашого облікового запису?

Ми дослідили, що таке адреси електронної пошти Google для відновлення, і детально описали все, що ви можете з ними робити.

Яка ваша електронна адреса для відновлення облікового запису Google?

Електронна адреса для відновлення – це необов’язкова адреса електронної пошти, яку ви додаєте до свого облікового запису Google як засіб відновлення відповідного облікового запису Google, якщо ви втратите доступ.

Ця адреса електронної пошти для відновлення не обов’язково має бути іншим обліковим записом Gmail. Наприклад, ви можете використовувати обліковий запис Outlook як адресу електронної пошти для відновлення свого облікового запису Google.

  Як створити Apple ID для дитини та додати його до своєї родини

Навіщо вам потрібна електронна адреса для відновлення облікового запису Google?

Хоча резервна електронна адреса не є обов’язковою, є кілька важливих причин, чому варто додати її до свого облікового запису Google.

1. Відновіть втрачений обліковий запис

Якщо ви коли-небудь забудете пароль свого облікового запису Google, ви можете використати адресу електронної пошти для відновлення, щоб знову отримати до нього доступ. Просто виберіть «Забули пароль», введіть останній пароль, який ви пам’ятаєте, і введіть свою електронну адресу для відновлення у полі.

Після введення електронної пошти ви отримаєте код підтвердження в папці вхідних повідомлень електронної пошти для відновлення, за допомогою якого ви зможете відновити доступ.

Ви можете не бачити відновлення електронної пошти як перший варіант, коли ви вибираєте Забули пароль; виберіть Спробуйте інший спосіб, доки не побачите опцію електронної адреси для відновлення. Якщо вам потрібна додаткова допомога, ми докладніше розповіли про відновлення заблокованого облікового запису Google у спеціальному посібнику.

Ви можете використовувати обліковий запис для відновлення, щоб стежити за безпекою свого облікового запису Google. Коли Google виявить нові спроби входу, Google надішле сповіщення на вашу резервну електронну адресу. Він також надсилатиме сповіщення про підозрілу активність на вашу резервну електронну адресу, щоб ви могли швидко вжити заходів.

  13 хороших ресурсів для вивчення SQL і NoSQL

Ось чому ми рекомендуємо вам використовувати електронну адресу, яку ви часто використовуєте, як свою електронну адресу для відновлення. Таким чином ви зможете бути в курсі сповіщень і будь-якої підозрілої активності, особливо якщо обліковий запис Google не є тим, яким ви часто користуєтеся.

Як призначити або змінити електронну адресу для відновлення?

Тепер, коли ви знаєте все, що вам потрібно про адреси електронної пошти для відновлення, ви можете додати або змінити одну, якщо вона у вас уже є. Ви можете зробити це на комп’ютері за допомогою Інтернету:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Google у вашому браузері.
 • Натисніть Безпека на лівій панелі.
 • Прокрутіть униз до сегмента Як ви входите в Google.
 • Виберіть Електронна адреса для відновлення та введіть свою електронну адресу для відновлення у полі введення.
 • Введіть адресу електронної пошти, яку ви хочете використовувати для відновлення, і виберіть Далі.
 • Google надішле код підтвердження на електронну пошту. Введіть його в поле введення.
 • Ви отримаєте сповіщення про те, що вашу електронну адресу підтверджено.
 •   Як поділитися папками iCloud Drive на iPhone, iPad і Mac

  Ви можете змінити це на Android у меню Налаштування > Google > Керування обліковим записом Google > Безпека. Перегляньте розділ «Спосіб перевірки вас» і виберіть «Резервна електронна адреса».

  Або за допомогою iPhone ви можете зробити це з програми Gmail. Торкніться свого зображення профілю та виберіть Керувати обліковим записом Google. Перейдіть до розділу «Безпека» та прокрутіть униз до «Резервної електронної пошти».

  Захистіть свій обліковий запис Google за допомогою електронної адреси для відновлення

  Електронна адреса для відновлення може бути непривабливою, якщо ви вважаєте, що це додатковий спосіб для когось отримати доступ до вашого облікового запису. Якщо ви боїтеся, що ваша адреса електронної пошти для відновлення не настільки безпечна, вам слід використовувати інший обліковий запис Google із надійним паролем.

  Окрім цього, електронні листи для відновлення – це чудовий спосіб контролювати безпеку вашого облікового запису Google і відновлювати його, якщо у вас виникнуть проблеми з входом.