Що це означає для вашого ПК з Windows 11?

| | 0 Comments| 9:48 PM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Microsoft хоче, щоб Copilot стала наступною кнопкою «Пуск», зробивши її впливовим помічником зі штучним інтелектом.
  • До клавіатур додається клавіша Copilot, щоб спростити процес відкриття та використання Copilot.
  • Хоча не кожна клавіатура матиме клавішу Copilot, вона, ймовірно, стане більш поширеною, якщо Copilot виявиться успішною.

З початку 2024 року, якщо ви купуєте новий ноутбук або ПК, є шанс, що ви знайдете абсолютно нову клавішу на своїй клавіатурі: нову клавішу Copilot від MIcrosoft.

Корпорація Майкрософт офіційно заявила, що хоче зробити Copilot «наступною кнопкою «Пуск», але що таке клавіша Copilot і що вона робить?

Що таке Copilot?

Вам, напевно, цікаво, що таке Microsoft Copolit. Що ж, це помічник зі штучним інтелектом від Microsoft, розроблений, щоб допомогти вам у виконанні ваших завдань. Він почав своє існування як проект GitHub, але зараз поширився в екосистемі Microsoft, від Office 365 до Microsoft Edge і меню «Пуск» Windows 11.

  Як змонтувати та записати ISO-образи в Windows 10

Що таке ключ Copilot?

ходим/Shutterstock

Microsoft Copilot доступний у Windows 10 і 11, хоча ви також можете встановити Copilot на Android та iOS, а також є версія Copilot для macOS. На момент написання Copilot не надто багатий функціями; він може виконувати завдання, пов’язані з чат-ботом, малювати мистецтво, створене ШІ, і виконувати кілька системних завдань.

Щоб допомогти користувачам швидше викликати Copilot, Microsoft додає клавішу Copilot на клавіатуру. Коли ви натискаєте клавішу, вона викликає Copilot, тож ви можете використовувати її для запитів як на локальній машині, так і в Інтернеті. Корпорація Майкрософт використовує ключ Copilot для заміни ключа Windows, і він виконає певну системну дію, щоб спростити процес відкриття та доступу до його функцій ШІ.

Чому Microsoft додає ключ Copilot?

Протягом деякого часу Microsoft залишила клавіатуру відносно такою, як вона є. Корпорація Майкрософт додала на клавіатуру де-не-де дивні клавіші, наприклад клавішу emoji та клавішу Microsoft Office.

Однак з ключем Copilot справа йде трохи інакше. В інтерв’ю генеральний директор Microsoft Сатья Наделла заявив, що хоче, щоб Copilot був «як кнопка «Пуск». Згідно Світ ПК:

  Виправте помилку Pokemon 29 у Windows 10

Він стає оркестром усіх ваших додатків. Так, наприклад, я просто йду туди й висловлюю свій намір, і він або переміщує мене до програми, або переносить програму на Copilot, тож це допомагає мені вчитися, запитувати та створювати — і, я думаю, повністю змінює звички користувачів.

З огляду на те, наскільки Сатья Наделла впевнений, що Copilot буде таким же знаковим для Windows, як кнопка «Пуск», для Microsoft має сенс додати спеціальну клавішу. Зрештою, якщо в меню «Пуск» є, то чому б не Copilot?

Крім того, існує велика ймовірність того, що майбутні версії Windows значною мірою залежатимуть від Copilot. Запропонована операційна система «Windows 12» набагато більше керована штучним інтелектом, ніж Windows 11, і оскільки Copilot виконує роль фактичного помічника зі штучним інтелектом Mcirosoft, є дуже хороші шанси, що вона посяде центральне місце в Windows 12. Microsoft навіть збільшив мінімальний стандарт оперативної пам’яті до 16 ГБ для підтримки цих нових процесів ШІ.

  Як видалити оновлення Windows 10 за жовтень 2020 року

Чи буде клавіша Copilot на кожній клавіатурі?

на щастя, Microsoft не вимагатиме від кожного виробника клавіатури додавати ключ. Однак, якщо Microsoft збирається повною мірою розвивати Copilot у Windows 12, існує велика ймовірність, що розробники клавіатури відчують, що вони «повинні» включити його.

У той же час, якщо Copilot виявляється провалом, це означає, що виробники клавіатури мають право скинути клавішу, якщо це необхідно. І якщо ви стурбовані тим, що клавіша Copilot стане ще однією мішенню, на яку ваш кіт може наступити в невідповідний момент, ймовірно, будуть клавіатури без клавіші Copilot.

Оскільки Microsoft хоче, щоб Copilot був таким же впливовим, як наступна кнопка «Пуск», цілком природно бачити спеціальну клавішу. Однак у минулому корпорація Майкрософт не звикла додавати клавіші на клавіатуру, і не всі вони вдавалися. Нам доведеться побачити, чи буде ключ Copilot основним продуктом чи стане реліквією, яку Microsoft хоче, щоб ми забули.