Що таке Xbox Cloud Gaming (проект xCloud)?

Categories:

Відтворюйте найновіші ігри AAA у високій чіткості на ходу, маючи лише пристрій Android і стабільне інтернет-з’єднання. Xbox Game Pass Ultimate від Microsoft робить це можливим завдяки бібліотеці з понад 150 ігор.

Що таке Xbox Cloud Gaming?

Хмарні ігри з Xbox Game Pass Ultimate, раніше відомий як Проект xCloud, дає можливість грати в будь-яку гру зі своєї великої бібліотеки на пристроях Android; все, що вам потрібно, це додаток Game Pass від Магазин Samsung Galaxy або Google Play Store, підписку на Game Pass Ultimate, контролер і пристойне підключення до Інтернету (достатньо більшості домашніх широкосмугових і навіть 4G LTE). Майкрософт Поширені запитання про Cloud Gaming на сторінці вказано, що потрібна «швидкість завантаження не менше 10 Мбіт/с».

Xbox Game Pass працює шляхом запуску гри в хмарі, використання власного високоякісного обладнання Microsoft і потокової передачі результатів на ваш пристрій, попередньо відтворений і готовий до роботи. Це дозволяє скромному телефону Android без проблем відображати навіть інтенсивні графічні ігри, як-от The Witcher.

  Як перевірити різні часові пояси на iPhone та iPad

Потокове передавання відеоігор — це не що інше, як потокове передавання для аудиторії, як на YouTube або Twitch — це інструмент, який значно полегшує гру на портативних пристроях, пристрої Android та планшеті. Це особливо корисно, якщо у вас немає відповідного настільного ПК для запуску улюблених ігор.

Xbox Game Pass схожий на інші сервіси потокової передачі ігор, такі як Google Stadia, але надає доступ до іншого набору ігор. Крім того, Microsoft вирішила об’єднати свою пропозицію хмарних ігор як частину Xbox Game Pass Ultimate, яка пропонує ряд інших функцій на додаток до потокової передачі.

Наразі Xbox Cloud Gaming не пропонується як окрема послуга. Поєднання членства Ultimate і хмарного ігрового сервісу Xbox означає, що гравці матимуть доступ до десятків ігор з моменту реєстрації.

Якщо у вас уже є підписка на Game Pass на ПК, ви можете отримати доступ до ігор із бібліотеки Game Pass для ПК та грати в них на пристроях Android після завантаження Програма Xbox Game Pass для Windows 10 і програму Xbox Game Pass на вашому мобільному пристрої або планшеті Android.

  Як швидко вимкнути дратівливі сповіщення на iPhone або iPad

Що потрібно?

Щоб грати в ігри Xbox із хмари, вам знадобиться:

Активний Xbox Game Pass Ultimate членство.
Контролер Xbox з підтримкою Bluetooth.
Мобільний телефон або планшет Android з версією Android 6.0 або новішої.
Підключення для передачі даних Wi-Fi/LTE зі швидкістю принаймні 10 Мбіт/с.
Програма Xbox Game Pass для Android, доступна з Samsung Galaxy і Google Play магазини додатків.

З вересня 2020 року хмарні ігри Xbox не можна використовувати на iPhone або iPad через обмеження, накладені Apple на ціни та моделі розповсюдження App Store.

Для допитливих, Microsoft зробила хмарні ігри сумісні з контролерами DualShock, але наразі вони працюють не так бездоганно, як можна було б сподіватися. Ось а повний список контролерів які підтримуються сервісом хмарних ігор Xbox, включаючи класичний контролер Xbox.

Онлайн-ігровий процес і хмарна бібліотека

Microsoft перераховує всі доступні назви, до яких можна отримати доступ за допомогою підписки Xbox Game Pass Ultimate у своєму бібліотека ігор. Станом на вересень 2020 року на вибір є понад 150 ігор, включаючи такі популярні ігри, як Wasteland 3, Nier: Automata, The Witcher 3: Wild Hunt тощо.

  Яка різниця між файлами Outlook PST і OST?

Деякі ігри, наприклад Пекельний клинок: Жертвоприношення Сенуа і Шестерні 5, мають базове сенсорне керування та підтримку. Microsoft також сподівається розширити сенсорне керування до більшої кількості ігор, оскільки варіанти зараз досить обмежені.

За допомогою програми Xbox Game Pass для Android користувачі можуть спілкуватися в грі за допомогою мікрофона на своєму пристрої Android. Вам знадобиться програма стороннього розробника, щоб транслювати персональний ігровий процес на таких сервісах, як Twitch або YouTube; немає вбудованої підтримки для таких служб (на відміну від консолей Xbox One або Xbox Series X).

Скільки коштує Xbox Game Pass Cloud?

Підписка Microsoft Xbox Game Pass Ultimate, яка коштує 15 доларів США на місяць, автоматично надає доступ до функцій хмарних ігор Xbox без додаткової плати. Підписка Xbox Game Pass Ultimate також надається з різними іншими функціями, такими як доступ до ігор Xbox Game Studio в день випуску, ексклюзивні пільги, включаючи внутрішньоігровий вміст, і Xbox Live Gold (доступ для кількох гравців).

Якщо ви вирішите скасувати підписку та придбати певну гру, у яку ви грали, прогрес і досягнення будуть перенесені, але можливість грати на мобільному пристрої буде вилучена.