Що таке Pinterest і як ним користуватися?

| | 0 Comments| 10:55 PM
Categories:

Pinterest існує вже деякий час, але не всі ним користуються. Більш того, не всі знають, що це таке насправді.

Pinterest дозволяє робити більше, ніж переглядати зображення. Ви можете знайти рецепти, які сподобаються вашій родині. Ви можете шукати зображення, щоб надихнути на ваше наступне татуювання. Ви навіть можете завантажити власні шпильки з ідеями, щоб поділитися ними зі світом.

У зв’язку з цим виникає запитання: що таке Pinterest і як ним користуватися? У цій статті ви дізнаєтесь про основи Pinterest і про те, як створювати власні дошки та шпильки.

Що таке Pinterest?

Зрештою, Pinterest — це веб-сайт із закріпленням зображень. Його можливості збирання зображень призначені для курування та обміну візуальними ідеями, а також для підключення однодумців. З моменту запуску веб-сайту для громадськості в 2012 році він став використовуватися для багатьох різних речей.

Ви можете використовувати Pinterest як інструмент соціальної мережі, хоча це роблять не всі. Ви навіть можете використовувати його як спосіб просування своїх публікацій з інших сайтів соціальних мереж. Наприклад, додавання закріплення відео YouTube до Pinterest із посиланням на саме відео.

Однак його частіше використовують як джерело натхнення для збору ідей щодо всіх типів речей, таких як мода, DIY проекти, мистецтво та навіть популярні тренди. Ще краще, багато зображень мають посилання, додані до статей, тому ви матимете більше матеріалу, якщо знайдете щось, що вас зацікавить.

Pinterest допоможе вам швидко знайти потрібні візуальні ресурси, яким би не був ваш проект. Завдяки простоті та зручному інтерфейсу він залишається популярним. Ви можете буквально витрачати години на прокручування.

  Як видалити дошку в Pinterest

Як працює Pinterest?

Pinterest складається з кількох різних елементів, про які вам слід знати, щоб використовувати його на повну.

1. Ваша домашня стрічка

Коли ви вперше входите в систему, як новий або постійний користувач, ви побачите нескінченну прокручувану стіну зображень, пов’язаних із вашими інтересами.

Ця нескінченна стіна фотографій називається вашою домашньою стрічкою, і домашня стрічка, подібно до інших сайтів соціальних мереж, є місцем, де збираються публікації людей, на яких ви підписані.

Велика різниця тут полягає в тому, що це здебільшого візуально лише з назвами для слів. Його розроблено, щоб дозволити вам безперервно прокручувати, маючи можливість взяти якомога більше шпильок.

Важливо зауважити, що тема у вашій домашній стрічці буде змінюватися, коли алгоритм дізнається, які теми вас зараз цікавлять.

Наприклад, якщо ви хочете приготувати торт, ви повинні ввести «шоколадний торт» у рядок пошуку, щоб знайти їхні зображення. Окрім показу різних зображень шоколадного торта, алгоритм Pinterest вирішить показати вам інші форми торта у вашій домашній стрічці, як-от кекси чи навчальні посібники з дизайну торта.

У верхній частині екрана ви побачите панель пошуку. Ввівши ключове слово в цю панель, ви можете знайти певні теги або теми, які можуть не відображатися у вашій стрічці.

Перш ніж вводити слово, Pinterest надає вам ваші останні пошукові запити разом із деякими пропозиціями «Ідеї для вас» і «Популярне на Pinterest».

Щойно ви почнете вводити текст, Pinterest запропонує інші теми, які можуть бути пов’язані з ним, а також людей, на які ви підписалися, імена яких схожі на введене слово.

  Як знайти найпопулярніші тренди на Pinterest

3. Ваші Піни

Наступною найважливішою частиною Pinterest є ваша можливість «закріплювати» або зберігати закріплені елементи. Закріплення в основному означає, що ви зберігаєте колекцію зображень разом у те, що Pinterest називає дошками.

Коли ви бачите зображення, яке хочете зберегти на дошці, або з головної стрічки, або з результатів пошуку, все, що вам потрібно зробити, це просто закріпити його.

Щоб зберегти шпильку, ви можете або навести курсор на зображення, або клацнути його, щоб побачити докладнішу інформацію. Спочатку виберіть дошку, на якій потрібно розмістити шпильку, а потім натисніть кнопку «Зберегти».

Щоб створити шпильку, просто натисніть «Створити» на верхній панелі інструментів. У вас є можливість створити шпильку ідеї або шпильку. Виберіть Закріпити.

Додайте всю необхідну інформацію, включаючи назву, зображення, опис і посилання, якщо воно є. Виберіть дошку, на якій ви хочете розмістити шпильку, і натисніть «Зберегти».

4. Ваші дошки

Дошки — це місце, де ви зберігаєте окремі шпильки для приватного використання або для загального перегляду того, що ви зібрали разом. Як правило, кожна дошка матиме тему, якій відповідають шпильки всередині.

Щоб створити дошку, клацніть зображення свого профілю у верхньому правому куті. На наступній сторінці ви побачите сторінку свого профілю з усіма своїми дошками та всім, що ви коли-небудь закріплювали. Натисніть на знак +. Виберіть Дошка.

Звідти ви можете створити дошку з певною темою чи метою та зробити її приватною чи публічною.

5. Ваш профіль

У вашому профілі кожен, хто клацне ваше ім’я, може побачити ваші публічні дошки, ваш аватар і ваші посилання. Вони також можуть бачити вашу загальну кількість підписників і кількість людей, на яких ви підписалися.

  16 найкращих партнерських програм для Pinterest

Зверніть увагу, що відношення підписників до наступного може відрізнятися від користувача до користувача, оскільки люди використовують Pinterest або для особистих інтересів, або для спілкування в соціальних мережах. Ви можете знайти цілі компанії, які створюють екосистему підібраних дошок на їхніх сторінках профілів, тож, природно, у них буде більше підписників.

Існує також можливість перейти на професійний бізнес-акаунт, що дає вам доступ до інструментів аналітики та можливість показувати рекламу в мережі.

Будьте обережні, використовуючи зображення з Pinterest!

Pinterest — це неймовірно веселий, простий і без стресу спосіб шукати натхнення в Інтернеті. Однак слід зазначити, що Pinterest не є хорошим способом пошуку стокових зображень для використання у вашому блозі чи веб-сайті.

Багато зображень все ще мають свої авторські права. Якщо ви збережете ці зображення на своєму комп’ютері, а потім повторно завантажите їх для власного використання, не запитуючи на це дозволу, ви можете опинитися в багатьох неприємностях.

Натомість найкраще скористатися одним із кількох доступних веб-сайтів із безкоштовними фотографіями.

Почніть використовувати Pinterest для всіх своїх натхненних потреб

Pinterest можна використовувати різними способами, але все зводиться до надихання користувачів. Незалежно від того, шукаєте ви наступний ремонтний проект чи просто милуєтеся мистецтвом у формі плитки, Pinterest може спонукати вас до творчості.

Спробуйте увійти в Pinterest, щоб побачити, що для вас підготував алгоритм.