Що таке LinkedIn Premium і чи воно того варте?

Categories:

LinkedIn Premium — це платна підписка на найбільш поширеному професійному мережевому сайті. Чи варто крутої щомісячної плати, чи краще використовувати безкоштовну версію? Дізнайтеся тут.

Що таке LinkedIn Premium?

LinkedIn є найбільшим веб-сайтом соціальних мереж, орієнтованим на кар’єру. Хоча сайт є безкоштовним, є багато функцій, які доступні лише за умови підписки на LinkedIn Premium. Це платне оновлення, яке ви можете отримати для свого облікового запису LinkedIn. Premium в першу чергу призначений для поточних пошуків роботи, рекрутерів і тих, хто хоче залучити нових клієнтів у свій бізнес.

Річна ціна коливається від 29,99 доларів США на місяць до 99,95 доларів США на місяць, а для всіх учасників LinkedIn доступна безкоштовна пробна версія на 1 місяць. Однак кілька функцій є стандартними для всіх рівнів плану:

InMail Credits: InMail дозволяє надсилати повідомлення будь-кому, навіть якщо ця особа не є з’єднанням. Кожен план отримує певну кількість кредитів на місяць.
Переглядачі профілів: це дає змогу побачити імена та облікові записи тих, хто переглядав ваш профіль або сторінку компанії за останні 90 днів. Ви також можете переглядати в невидимому режимі, який приховає ваш обліковий запис від списків глядачів інших людей.
LinkedIn Learning: усі преміум-акаунти отримують доступ до бібліотеки онлайн-курсів сайту, починаючи від електронних таблиць і закінчуючи онлайн-маркетингом.

  Як налаштувати та використовувати режим роботи Google Assistant

Преміальні плани

Існує чотири різні рівні LinkedIn Premium, кожен з яких призначений для різного типу користувачів. Ось розбивка функцій кожного плану, ціни та для кого вони призначені:

Преміальна кар’єра: базовий план починається від 29,99 доларів США на місяць і призначений для людей, які зараз шукають роботу та хочуть зв’язатися з менеджерами з найму. Особливості включають:
3 кредити на повідомлення InMail
Порівняння вашого профілю з іншими кандидатами, які претендують на ту саму роботу
Ресурси, які допоможуть вам пройти співбесіди та підбирати персонал

Premium Business: цей план починається від 47,99 доларів США на місяць і призначений для власників компаній і тих, хто займається розвитком бізнесу, щоб зв’язатися з потенційними партнерами та просувати свій бренд.
15 кредитів на повідомлення InMail
Статистика та інформація про сторінки компанії в LinkedIn
Перегляд необмеженої кількості людей під час перегляду сайту

Sales Navigator: він починається з 64,99 доларів США на місяць і призначений для професіоналів, які хочуть збільшувати продажі та залучати потенційних клієнтів у LinkedIn.
20 кредитів на повідомлення InMail
Статистика потенційних облікових записів і потенційних клієнтів у LinkedIn
Створення списків потенційних клієнтів за допомогою локального конструктора потенційних клієнтів і рекомендацій

  Як фокусуватися за допомогою об’єктивів з широкою діафрагмою

Recruiter Lite: найвищий рівень починається від 99,95 доларів США і призначений для рекрутерів і мисливців за головами, щоб знайти якісні таланти на сайті.
30 кредитів на повідомлення InMail
Розширений необмежений пошук із фільтрами спеціально для найму
Інтегрована функція найму та відстеження кандидатів
Динамічні пропозиції кандидатів для кожного відкриття

LinkedIn дійсно хоче, щоб ви отримали преміум

Якщо у вас зараз є обліковий запис LinkedIn, є велика ймовірність, що вас нещодавно попросили підписатися на LinkedIn Premium. Незалежно від того, чи надходять це через постійні електронні листи чи підказки про оновлення, розкидані по всьому сайту, вони дуже агресивно продають послугу.

Ви також часто отримуватимете повідомлення електронною поштою про те, хто нещодавно переглядав ваш профіль, але не вказувати вам жодних імен. Цей електронний лист направить вас на сторінку преміум-підписки, щоб ви могли дізнатися, хто вас шукав.

Хоча LinkedIn Premium, безумовно, має кілька функцій, які можуть бути вартими запитуваної ціни, побачити, хто переглядав ваш профіль, є відносно неважливим. Більшість людей, які переглянули вас, імовірно, мають зв’язки першого чи другого ступеня, і, можливо, вони не варті крутої початкової ціни в 29,99 доларів США на місяць протягом усього року.

  Як вимкнути звук на Apple Watch

Але чи варто це того?

Чи потрібно платити за підписку на Linkedin? Це залежить від того, для чого ви плануєте його використовувати.

Якщо ви рекрутер, власник бізнесу або продавець, LinkedIn може стати відмінним способом зв’язатися з потенційними клієнтами та кандидатами. Це особливо вірно, якщо більшість людей у ​​вашій галузі використовують LinkedIn як спосіб зв’язку з іншими професіоналами. Однак, перш ніж отримати підписку, вам слід уважно подумати, чи є LinkedIn ідеальним способом побудови мережі.

Для звичайних користувачів, з іншого боку, єдина реальна вигода – додаткова пошук роботи особливості. Однак, якщо ви зараз працюєте або не шукаєте активно нову роботу, поштові кредити та те, хто переглядав ваш профіль, можуть не коштувати вартості вступу.

Однак якщо ви зараз шукаєте роботу, можливо, настав час спробувати пробну версію.