Що таке HTC S-OFF?

У вас є телефон HTC і ви хочете змінити розділи на своєму телефоні? Чи заважає вам це робити функція безпеки? У цій статті мова піде про HTC S-OFF, який дозволяє вимкнути цей протокол безпеки. У рамках цього процесу вам потрібно буде дізнатися про завантажувач HTC, про який розповідається у статті. Прочитайте статтю повністю, щоб краще зрозуміти цю тему.

Що таке HTC S-OFF?

Як правило, всі пристрої мають протокол безпеки S-ON, для якого він розміщує прапорець на розділі Radio під час доставки для загального користування. Іншими словами, прапорець безпеки телефону HTC увімкнено за замовчуванням. Ви можете вимкнути цей прапорець на телефоні HTC. Ось як це зробити:

 • Він зберігається в радіоприймачі пристрою, і його вимкнення може дозволити вам записувати в системну пам’ять.
 • Це заважає вам використовувати будь-які користувацькі ПЗУ, заставки, відновлення тощо на вашому телефоні HTC Android.
 • Це також забороняє вам отримати доступ до флеш-пам’яті NAND і обмежує внесення постійних змін до розділів NAND на пристрої.
 • Розділ NAND включає розділ завантаження, розділ відновлення, радіо, системний розділ тощо.
 • Зміни, які ви вносите на телефоні HTC за допомогою S-ON, можна повернути до звичайних, просто перезавантаживши телефон.
 • S-OFF не дає вам можливості повернутися до функцій телефону після перезавантаження. Ви можете дізнатися, чи телефон увімкнено чи вимкнено, чи прапорець увімкнено чи вимкнено, за текстом у верхній частині сповіщення.

Примітка: Вимкнення безпеки або S-OFF є повною відповідальністю користувача, і його не можна робити, поки не виникне потреба.

Чи можете ви отримати Root за допомогою S-OFF на телефоні HTC?

Корінь схожий на наявність іншого користувача у вашій ОС Linux. Вимкнення S-OFF на телефоні HTC на завантажувачі дозволяє прошити файл пакета, наприклад Superuser.apk і двійковий файл su. Головне, на що слід звернути увагу, — це прошити відновлення перед перепрошивкою суперкористувача. Після перезавантаження телефону ви можете мати root на своєму телефоні. Таким чином, HRC S-OFF не створює жодного root на вашому телефоні, але дозволяє вам флешувати програми, за допомогою яких ви можете мати його.

  Знайдіть фільми за жанром, темою, місцем, періодом тощо

Переваги вимкнення S-OFF

Нижче наведено переваги вимкнення S-OFF на HTC.

 • Отримувати доступ до дисків розділів на телефоні HTC і перезаписувати їх – Вимкнувши S-OFF на телефоні HTC, ви зможете отримати доступ до частини NAND пристрою. Це означає, що ви отримаєте доступ до розблокування розділів на пристрої та зможете їх змінити. За замовчуванням не можна змінити переміщення розділів на телефоні. Увімкнувши прапор S-OFF, ви можете перезаписати код на дисках розділів під час завантаження ОС пристрою.

 • Немає потреби в перевірці підпису для образів мікропрограм – усі архіви мікропрограми повинні мати цифровий підпис HTC, щоб прошиватися через завантажувач. Вимкнення S-OFF на телефоні HTC Android дозволяє обійти перевірку безпеки, необхідну для завантаження користувацьких образів мікропрограми, непідписаного завантаження, запуску та HBOOT-образів, а також відновлення. Прапор S-OFF дозволить вам флешувати непідписані архіви мікропрограм, які містять окремі зображення розділів. Іншими словами, це дає змогу максимально налаштувати свій телефон Android.

Використовуйте HTCdev, щоб розблокувати завантажувач

HTCdev не встановлює для завантажувача значення S-OFF, але він розблокує розділи на вашому телефоні. Це дозволить вам прошити користувацьке відновлення, а потім флеш-пам’ять на вашому телефоні, для чого вам не потрібно тримати HTC S-OFF. Нижче наведена інформація:

 • Вам потрібно зареєструватися на веб-сайті, і, увійшовши в систему, ви зможете розблокувати завантажувач на своєму телефоні HTC.
 • Цей метод офіційно випущений HTC, і він дає вам обмежене розблокування для таких розділів, як завантаження, система та відновлення, на вашому телефоні.
 • Метод обмеженого розблокування необхідний з міркувань безпеки, і він запобігає перепрошивці будь-якого випадкового архіву прошивки у ваші розділи. Однак це не дозволяє розблокувати SIM-карту.
 • Розблокування змінює програмне забезпечення вашого телефону і може призвести до деяких несподіваних проблем. Це може змінити значення сумісності зі слуховими апаратами (HAC) або питомого коефіцієнта поглинання (SAR) або може призвести до перегріву телефону.
 • На додаток до цього, деякий вміст, який ви могли придбати через сторонніх постачальників або HTC, може бути недійсним або недоступним через ключі безпеки DRM.
 • Можливо, ви не зможете використовувати оновлення телефону через Firmware over the Air або FOTA. Якщо у вашому телефоні були внесені незворотні зміни, на нього може не поширюватися гарантія, надана вам HTC.

Попередні кроки, які слід виконати перед вимкненням S-OFF

Нижче наведено попередні кроки, які необхідно виконати, перш ніж вимкнути S-OFF на телефоні HTC. Виконайте ці дії, а потім спробуйте вимкнути телефон.

1. Після розблокування завантажувача на телефоні HTC видаліть інструмент HTCdev на телефоні HTC.

2. Перейдіть до Налаштування, потім до Безпека, а потім деактивуйте всі налаштування безпеки на телефоні.

3. Перейдіть до «Налаштування», потім до «Диспетчер живлення/батареї» та вимкніть режим швидкого завантаження на телефоні.

4. Використовуйте USB2.0 замість USB3.0 для підключення, щоб забезпечити сумісність між телефоном HTC та ПК.

5. Завантажте інструмент S-OFF, наприклад Firewater, і встановіть його на свій ПК.

6. Встановіть мінімальний ADB на свій ПК.

7. Зарядіть телефон принаймні до 60% акумулятора, щоб уникнути втрати живлення.

8. Створіть резервну копію всього важливого медіа-вмісту або повідомлень на телефоні, оскільки телефон може повністю скинути налаштування.

9. Встановіть драйвери HTC, щоб підключити телефон до ПК.

10. Перейдіть до «Налаштування», потім до «Параметри розробника», а потім до «Увімкнути налагодження USB», щоб увімкнути режим налагодження USB.

11. Вимкніть антивірусні програми та програми брандмауера на вашому ПК.

Отже, це попередні кроки перед вимкненням HTC S-OFF.

Як використовувати інструмент HTCdev для розблокування завантажувача

Нижче пояснюється процедура використання інструменту HTCdev для розблокування завантажувача на вашому телефоні. Під’єднайте телефон до ПК за допомогою надійного кабельного з’єднання на початку процесу.

1. Довго натисніть кнопку живлення на телефоні та вимкніть телефон.

2. Натисніть кнопки живлення та зменшення гучності протягом 30 секунд, щоб увійти у свій телефон у режимі HBOOT.

3. Перейдіть до параметра Fastboot за допомогою кнопок гучності та виберіть його за допомогою кнопки живлення.

4. Запустіть Провідник Windows і перейдіть до папки Minimal ADB і Fastboot на локальному диску (C:).

5. В адресному рядку розташування папки введіть cmd і натисніть клавішу Enter.

6. Введіть команду fastboot devices і натисніть клавішу Enter, щоб виявити ваш телефон на ПК.

7. Запустіть командний рядок на своєму ПК, введіть команду fastboot oem get_identifier_token і натисніть клавішу Enter.

8. Дочекайтеся довгого блоку коду маркера та натисніть кнопку Submit на веб-сайті HTCdev.

9. Ви повинні отримати лист від HTCdev з прикріпленим до нього файлом з назвою bin. Завантажте файл і перемістіть його в папку Fastboot в Провіднику Windows.

10. Запустіть командний рядок, введіть команду fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin і натисніть клавішу Enter.

11. Підтвердьте запит на встановлення на телефоні HTC за допомогою кнопки живлення та дочекайтеся перезавантаження телефону.

Як вимкнути протокол безпеки або S-OFF на HTC

Нижче в цьому розділі пояснюються кроки для S-OFF на HTC.

1. Скопіюйте файл Firewater в папку Minimal ADB на вашому ПК.

2. В адресному рядку розташування папки введіть cmd і натисніть клавішу Enter.

3. Введіть команду adb devices і натисніть клавішу Enter.

4. Потім введіть наступні команди та натисніть клавішу Enter після кожної команди.

adb reboot [Important]
adb wait-for-device push firewater /data/local/tmp
adb shell
su
chmod 755/data/local/tmp/firewater
data/local/tmp/firewater/

5. Якщо з’явиться запит, надайте дозвіл на вашому телефоні, і ви побачите статус завантажувача як S-OFF.

***

Стаття заснована на термінах HTC S-OFF і HTC bootloader. Якщо ви шукали відповіді на ці терміни і були збентежені в процесі, ця стаття могла розвіяти ваші сумніви. Будь ласка, не соромтеся надати свої цінні пропозиції та поставити свої запитання в розділі коментарів нижче.

  Як виправити проблеми із запуском Mac за допомогою режиму відновлення