Що таке Dark Web і як до нього отримати доступ?

Categories:

Темна мережа — це невелика частина глибокої мережі, яку можна оцінити лише через спеціалізовані браузери. Він менший за поверхневу мережу та вважається найнижчим шаром Інтернету. Доступ до темної мережі є ризикованим завданням, якщо не виконувати його обережно. Пошукові системи Google і звичайні веб-браузери не можуть відображати результати в темній мережі. Унікальний реєстр темної мережі робить її недоступною для традиційних браузерів. Брандмауери та різні засоби шифрування ускладнюють доступ до темної мережі, і через ці причини вона є анонімним притулком. Ми надаємо вам цю статтю, щоб ви зрозуміли, як отримати доступ до темного веб-відео та які програми темного вебу використовуються для цього.

Що таке Dark Web і як до нього отримати доступ?

У цій статті ви дізнаєтеся, як успішно отримати доступ до темної мережі, і подивіться відео з темної мережі. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке Dark Web?

Нижній рівень Інтернету, також званий темною мережею, почався в 2000 році, паралельно з випуском Freenet. Він був створений для обміну файлами та анонімного спілкування. Спочатку він використовувався збройними силами США для анонімного спілкування. Але тепер усе змінилося, і його використовують користувачі з усього світу, які бажають бути анонімними. Доступ до темної мережі здійснюється як з легальною, так і з незаконною метою. Цибулева маршрутизація виконується для захисту користувача від відстеження. Він містить незаконну інформацію, незаконний контент, такі сайти, як Silk Road, які вважаються центром незаконної діяльності, та інші речі.

Які програми використовуються для доступу до Dark Web?

Темний веб-шар містить незаконний вміст, до якого звичайні веб-переглядачі не можуть отримати доступ. Для доступу до незаконних баз даних та інформації потрібні унікальні браузери. Багато країн використовують додатки темного вебу, щоб шпигувати за іншими країнами. Він використовувався та отримував доступ лише для законних цілей, але зараз більшість кіберзлочинів відбувається в темній мережі. Нижче наведено деякі додатки темної мережі:

  Видаліть фон зображення за допомогою цього вбудованого інструмента

1. Браузер Tor

Браузер Tor надає легкий доступ користувачам темної мережі. Додаток можна використовувати для доступу до інформації, доступної на третьому рівні Інтернету. У вас є можливість завантажувати відео та інші документи з темної мережі, ви можете переглядати свою історію, опція кількох вкладок допоможе вам отримати доступ до різних тем під одним заголовком, і ви навіть можете зберігати закладки для сайтів, які ви хочете отримати доступ пізніше. Tor не зберігає ваші особисті дані та захищає вашу особистість користувача.

2. Браузер Dark Web Tor: Darknet

Даркнет Програма сумісна з пристроями Android, а незаконний вміст у темній мережі можна оцінювати без розкриття особи. Додаток дозволяє користувачеві легко отримати доступ до незаконних ринків.

3. Tob Browser + Private Browser

Браузер Tob + приватний браузер сумісний з пристроями iOS і приховує особу користувача. Безкоштовна програма для перегляду з відкритим кодом дає вам легкий доступ до веб-сайтів Onion. Ваш інтернет-провайдер не може відстежувати вашу активність, якщо ви використовуєте Tob.

4. Браузер Onion TOR + конфіденційність VPN

Браузер Onion TOR + конфіденційність VPN app — сумісний з iOS мережевий браузер, який змінює IP-адресу, коли ви намагаєтеся отримати доступ до темного веб-контенту. Браузер на основі TOR повністю вільний від реклами, що забезпечує безперервний доступ. З ним ви отримуєте різноманітні функції, наприклад можливість блокування та виявлення спливаючих повідомлень. Ваш пристрій захищено від незахищених мереж Wi-Fi і забезпечує чудовий доступ до темної мережі та відео в темній мережі.

5. Пошукова система Onion

The Пошукова система Onion браузер захищає пристрій користувача від незахищених мереж і стеження. Цей браузер допомагає отримувати доступ до темної мережі, встановлюючи безпечний канал. Багато підлітків і дорослих беруть участь у нелегальному ринку, який присутній в мережі.

Як отримати доступ до Dark Web?

Спочатку лише деякі люди, такі як хакери, кіберзлочинці та співробітники правоохоронних органів, мали доступ до темної мережі. Але з появою Tor він став доступним і для широкого загалу. Браузер Tor надає користувачам доступ до темної мережі. Він був створений дослідницькою лабораторією Військово-морських сил США наприкінці 90-х, і початкова версія була створена для приховування шпигунського зв’язку. Але тепер ви можете завантажити браузер Tor абсолютно безкоштовно.

  Масове сканування та редагування роздрукованих фотографій на вашому iPhone за допомогою Pic Scanner

Tor можна розглядати як браузер Google Chrome або Mozilla. Єдина відмінність полягає в тому, що він використовує випадковий шлях вузлів. Вузли — це зашифровані сервери, які використовує Tor. Це дозволяє користувачам отримувати доступ до темної мережі, не боячись бути відстеженими. Ви можете використовувати веб-переглядачі, згадані вище, для вільного доступу та перегляду темної мережі, зокрема для перегляду заблокованих відео чи новин.

Яка різниця між Deep Web і Dark Web?

Deep Web
Темна мережа
Він вважається другим рівнем Інтернету, який неможливо оцінити звичайними веб-браузерами.
Він вважається третім рівнем Інтернету і є частиною Глибокої мережі. Щоб отримати доступ до темної мережі, потрібне спеціальне програмне забезпечення та авторизація.
Ця частина Інтернету невидима для звичайних користувачів, оскільки доступ до неї мають лише кілька людей.
Він вважається центром усієї незаконної, злочинної та терористичної діяльності, що відбувається в усьому світі.
Доступ до нього можна отримати за допомогою автентифікованого імені користувача та пароля за допомогою звичайних пошукових систем.

Для доступу до нього потрібне спеціальне програмне забезпечення для перегляду.
Глибокий веб-доступ не залежить від браузера.
Доступ до темної мережі залежить від браузера.
Весь Інтернет знаходиться на другому рівні Інтернету, який називається Deep Web.
Це невелика частина глибокої мережі.
Його можна виміряти через його публічний характер.
Розмір темної мережі неможливо виміряти через її обмежений обсяг.
Він містить інформацію про банківські реквізити, державні записи, медичні записи, проекти військової інфраструктури тощо.
У ньому міститься інформація, яка значною мірою стосується злочинної та терористичної діяльності.

Яке законне використання Dark Web?

Існує багато сумнівів щодо законності темної мережі, але ви були б здивовані, дізнавшись, що доступ до неї є законним. Нижче наведено деякі законні способи його використання:

  • Ви можете анонімно співпрацювати з журналістами, надаючи їм надсекретну інформацію на різні теми, яку ви знайшли в Інтернеті.
  • На третьому рівні є багато сайтів анонімної електронної пошти, які можна використовувати для надсилання анонімних електронних листів.
  • Свободі слова можна сприяти, оскільки правлячі уряди в усьому світі намагаються контролювати те, що люди дивляться онлайн. Анонімність, яку пропонує Tor, як і веб-браузери, дозволяє людям вільно висловлювати свою думку.

  • Ви можете зв’язатися з ЦРУ в темній мережі. Незважаючи на те, що ЦРУ є урядовою організацією, воно присутнє в темній мережі. Люди, які хочуть підключитися до них, можуть зробити це анонімно на нижньому рівні Інтернету.
  • Ви можете отримати доступ до сайтів, які заблоковані у вашій країні деспотичними урядами.

Що таке незаконне використання Dark Web?

Завдяки своїй анонімності він також використовується для незаконної діяльності. Деякі незаконні дії, які здійснюються, перераховані нижче:

  • Купівля-продаж наркотиків
  • Незаконна торгівля зброєю та вибухівкою
  • Робота з особистою інформацією громадян або окремих груп
  • Торгівля незаконною порнографією та іншим потенційно шкідливим і тривожним вмістом
  • Також мали місце кіберзагрози та інші витоки даних

Примітка. Багато нелегальних сайтів було заборонено або повністю закрито урядом, який раніше працював без проблем, наприклад Hansa, Alphabay і Silk Road.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що є незаконним у темній мережі?

Відповідь Дитяча порнографія, торгівля наркотиками та торгівля зброєю заборонені в темній мережі.

Q2. Чи можете ви легально використовувати темну мережу?

Відповідь Користуватися темною мережею цілком законно, просто переконайтеся, що ви використовуєте її з законною метою.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися, як отримати доступ до темної мережі. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.