Що таке ярлик Створити нову папку в Windows 10

Папки необхідні для впорядкування ваших файлів. Windows 10 не обмежує кількість папок, які користувач може створити. Ви можете створювати скільки завгодно. Ви можете створити нову папку в будь-якому місці, клацнувши правою кнопкою миші всередині папки та вибравши опцію Створити > Папка. Папка створюється під назвою Нова папка, яку можна перейменувати.

Створіть ярлик нової папки в Windows 10

Ви можете створити папку в будь-якому вікні Провідника та на робочому столі. Параметр контекстного меню правою кнопкою миші використовувати не складно, але якщо ви віддаєте перевагу комбінації клавіш, ви можете створити нову папку з нею.

  Як виправити відсутній параметр стереоміксу або відмову в Windows

Ярлик нового папки

Новим ярликом папки в Windows 10 є Ctrl+Shift+N. Ви можете використовувати цю комбінацію клавіш на робочому столі та в будь-якій папці Провідника файлів.

Одна клавіша Ярлик нової папки

Ви можете додатково спростити новий ярлик папки за допомогою сценарію AutoHotKey. Сам скрипт і AutoHotKey легкі. Все, що вам потрібно вирішити, це який ключ використовувати для створення нової папки. Якщо на вашій клавіатурі є спеціальні клавіші для відкриття пошти або переходу на домашню сторінку у веб-переглядачі, ви можете змінити одну з них.

Ознайомтеся з нашим посібником про те, як визначити спеціальні клавіші клавіатури.

Визначивши ключ, ви можете створити сценарій, виконавши ці дії.

Встановити AutoHotKey у вашій системі.
Відкрийте новий файл блокнота.
Введіть наступні.

Launch_Mail::^+N
Return

#space::
Return

Відредагуйте частину «Launch_Mail» і замініть її ключем, який ви хочете використовувати для створення нової папки.
Збережіть файл із розширенням AHK.
Запустіть скрипт.
Натисніть клавішу, і буде створена нова папка.

  Як відкрити параметри папки в Windows 11

Ви можете перемістити сценарій до папки «Автозавантаження», і сценарій запуститься автоматично під час завантаження системи. Ви зможете використовувати ключ, не запускаючи сценарій вручну.

Комбінація клавіш Ctrl+Shift+N працюватиме лише у Провіднику файлів. Це не універсальне сполучення клавіш у Windows 10. В інших програмах, наприклад у браузері, це відкриє нове вікно в режимі анонімного перегляду. Ви можете відкрити нове вікно Провідника файлів за допомогою комбінації клавіш Win+E, і цей ярлик є універсальним, тому ви можете використовувати його в будь-якій програмі, щоб відкрити нове вікно Провідника файлів.

Висновок

Комбінація клавіш Ctrl+Shift+N також працюватиме в діалоговому вікні збереження файлу. Якщо ви завантажуєте файл, ви можете натиснути кнопку «Нова папка» або скористатися комбінацією клавіш «Це», щоб створити ярлик. Ім’я папки можна буде редагувати.

  Як додати власну роздільну здатність екрана в Windows 10