Що таке ярлик Створити нову папку в Windows 10

Папки необхідні для впорядкування ваших файлів. Windows 10 не обмежує кількість папок, які користувач може створити. Ви можете створювати скільки завгодно. Ви можете створити нову папку в будь-якому місці, клацнувши правою кнопкою миші всередині папки та вибравши опцію Створити > Папка. Папка створюється під назвою Нова папка, яку можна перейменувати.

нова папка windows 10

Створіть ярлик нової папки в Windows 10

Ви можете створити папку в будь-якому вікні Провідника та на робочому столі. Параметр контекстного меню правою кнопкою миші використовувати не складно, але якщо ви віддаєте перевагу комбінації клавіш, ви можете створити нову папку з нею.

  Як виправити відсутній параметр стереоміксу або відмову в Windows

Ярлик нового папки

Новим ярликом папки в Windows 10 є Ctrl+Shift+N. Ви можете використовувати цю комбінацію клавіш на робочому столі та в будь-якій папці Провідника файлів.

Одна клавіша Ярлик нової папки

Ви можете додатково спростити новий ярлик папки за допомогою сценарію AutoHotKey. Сам скрипт і AutoHotKey легкі. Все, що вам потрібно вирішити, це який ключ використовувати для створення нової папки. Якщо на вашій клавіатурі є спеціальні клавіші для відкриття пошти або переходу на домашню сторінку у веб-переглядачі, ви можете змінити одну з них.

Ознайомтеся з нашим посібником про те, як визначити спеціальні клавіші клавіатури.

  Як перевірити, які програми споживають найбільше акумулятора в Windows 10

Визначивши ключ, ви можете створити сценарій, виконавши ці дії.

Встановити AutoHotKey у вашій системі.
Відкрийте новий файл блокнота.
Введіть наступні.

Launch_Mail::^+N
Return

#space::
Return

Відредагуйте частину «Launch_Mail» і замініть її ключем, який ви хочете використовувати для створення нової папки.
Збережіть файл із розширенням AHK.
Запустіть скрипт.
Натисніть клавішу, і буде створена нова папка.

Ви можете перемістити сценарій до папки «Автозавантаження», і сценарій запуститься автоматично під час завантаження системи. Ви зможете використовувати ключ, не запускаючи сценарій вручну.

Комбінація клавіш Ctrl+Shift+N працюватиме лише у Провіднику файлів. Це не універсальне сполучення клавіш у Windows 10. В інших програмах, наприклад у браузері, це відкриє нове вікно в режимі анонімного перегляду. Ви можете відкрити нове вікно Провідника файлів за допомогою комбінації клавіш Win+E, і цей ярлик є універсальним, тому ви можете використовувати його в будь-якій програмі, щоб відкрити нове вікно Провідника файлів.

  Як відкрити параметри папки в Windows 11

Висновок

Комбінація клавіш Ctrl+Shift+N також працюватиме в діалоговому вікні збереження файлу. Якщо ви завантажуєте файл, ви можете натиснути кнопку «Нова папка» або скористатися комбінацією клавіш «Це», щоб створити ярлик. Ім’я папки можна буде редагувати.