techukraine.net techukraine.net Що таке система Enforcement Strike від Xbox?

Що таке система Enforcement Strike від Xbox?

| | 0 Comments| 11:45 AM
Categories:

Незалежно від того, чи ви опинитеся на неправильному кінці ігрового регулювання чи хочете скористатися захисними заходами платформи для онлайн-взаємодії, вам потрібно знати правила безпеки вашої платформи. І хоча більшість платформ дотримуються типових способів застосування онлайн-заборон або попереджень, Xbox робить усе інакше.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Завдяки унікальній системі попереджень, яка встановлює шлях для порушників, щоб покращити свою поведінку, система примусових попереджень Xbox, безумовно, унікальна, але може бути надзвичайною. Отже, якщо ви хочете дізнатися більше про систему попереджень про поведінку в Інтернеті, яку використовує Xbox, ми можемо допомогти.

Як працює система Enforcement Strike від Xbox?

Чітко кажучи, система примусових попереджень Xbox — це спосіб відстежити, як різні види примусових заходів вплинуть на ваш обліковий запис Xbox і як численні примусові заходи погіршать ваше становище.

Таким чином Xbox запровадив восьмирівневу систему попереджень, яка чітко визначає наслідки багаторазових примусових заходів і те, як ви можете покращити свій обліковий запис. Замість того, щоб запитувати Xbox про те, як повернути ваш заборонений ігровий обліковий запис, система страйків надає чітке керівництво.

Автор зображення: Провід Xbox

Окрім забезпечення поїздки правопорушникам, які отримали примусове виконання, система страйків також намагається призначити еквівалентні покарання залежно від виду правопорушення. Більш серйозні поведінкові табу можуть змусити вас піднятися на кілька рівнів.

  Як виправити проблеми з завантаженням та драйверами PCIe NVMe SSD

Таким чином, користувачі, які отримали примусове виконання, яке переміщує їх на два рівні, будуть забанені в Xbox на цілий день. Подібним чином, якщо ви отримаєте правопорушення, яке представляє чотири попередження, вас буде забанено на сім днів. І якщо ви отримаєте вісім із восьми попереджень, вам буде заборонено користуватися такими соціальними функціями Xbox, як обмін повідомленнями, груповий чат і багатокористувацька гра на цілий рік.

Xbox навіть порівняв цю систему з тим, як працюють бали водійських прав у багатьох країнах, і як тяжкість і частота інцидентів відображає, скільки балів вилучається з ваших прав. Але з усіма змінними в системі Xbox все ще може бути досить незрозумілим, особливо щодо наслідків різних порушень.

Різні види страйків Проблеми Xbox

Хоча ви, можливо, маєте загальне уявлення про те, як працює система примусових заходів Xbox, різноманітні типи правопорушень в онлайн-іграх і те, як вони пов’язані із системою попереджень, все одно можуть викликати плутанину.

На щастя, Xbox надає кілька найпоширеніших прикладів онлайн-порушень і способів застосування покарань у своїй системі попереджень. Наприклад:

  • Загальна ненормативна лексика в Інтернеті призведе до одноразового попередження та заборони на весь день використання соціальних функцій Xbox.
  • Подібним чином, обман означає одноразове попередження та бан на день.
  • Будь-яка сексуально неприйнятна поведінка в Інтернеті призводить до двох попереджень і блокування на день.
  • Переслідування або залякування також спричиняє два попередження та блокування на день.
  • Але будь-які ворожі висловлювання призведуть до трьох попереджень і триденної заборони.
  Як встановити розширення та керувати ними в Chrome

З іншого боку, Xbox визначає фактори, які призведуть до зняття попереджень з вашого облікового запису. Наприклад:

  • Успішне оскарження будь-якої кількості попереджень модераторам Xbox скасує всі попередження за відповідне порушення.
  • У той час як хороша поведінка протягом шестимісячного періоду зніме попередження з вашого облікового запису, а постійна хороша поведінка ще більше зменшить кількість попереджень після кожного шестимісячного інтервалу.

Автор зображення: Xbox

Однак, хоча в Xbox є багато способів змінити ваші налаштування конфіденційності та безпеки на Xbox, відстеження та керування застосуванням до вашого облікового запису не підтримується. На щастя, є інші способи, за допомогою яких можна стиснути та відстежити всю актуальну для вас інформацію, тож вам не потрібно знати систему повністю.

Як переглянути свою історію примусового виконання

Навіть якщо ви перевантажені всіма функціями системи попереджень Xbox, якщо ви виявите, що постраждали від попередження щодо вашого облікового запису, або якщо ви хочете знати, як ви можете переглядати свій прогрес протягом попередження, ви можете зробити це, переглянувши вашу історію виконання.

  Найкращий посібник із відновлення старих відеоматеріалів SD у високій чіткості

У поточному стані ви можете переглянути свою історію примусового виконання, лише відвідавши сторінку примусового виконання через Підтримка Xbox. Але коли ви там, виберіть Увійти внизу сторінки. Після того, як ви успішно ввійдете в систему, ваша історія примусового виконання буде автоматично відображена.

Тут ви можете переглянути будь-які поточні чи попередні порушення, а також свій рівень у 8-рівневій системі та будь-які активні чи завершені призупинення щодо вашого облікового запису.

Якщо у вас зараз є попередження щодо вашого облікового запису, ви зможете оскаржити призупинення та попередження в розділі Активні призупинення на сторінці.

Отже, хоча загальна система попереджень може здаватися надмірною та повною варіацій, сторінка «Історія виконання» може принаймні оптимізувати всю відповідну інформацію про попередження щодо вашого облікового запису, якщо вона вам колись знадобиться.

Система Xbox Enforcement Strike забезпечує шлях до кращих онлайн-ігор

Незважаючи на деякі владні елементи системи попереджень, унікальний спосіб Xbox розглядати правопорушення в онлайн-іграх забезпечує навігаційний шлях, яким ви можете слідувати, якщо вам коли-небудь знадобиться знайти шлях назад після попередження або заборони.

І з вказівками, встановленими системою попереджень Xbox, ви маєте бути більш ніж здатні повернути свій обліковий запис і свою позицію в Xbox до початкового стану.