techukraine.net techukraine.net Що таке режим Drag Strip від Tesla і як він працює?

Що таке режим Drag Strip від Tesla і як він працює?

| | 0 Comments| 3:05 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Режим Drag Strip перетворює вашу Tesla Model X або Model S на один із найшвидших електромобілів на ринку, перетворюючи його на чверть мильного монстра на іподромі.
  • Якщо ввімкнути режим Drag Strip, вентилятори охолодження вашого Tesla працюють понаднормово, щоб підтримувати охолодження важливих компонентів, а температура батареї може підвищуватися, ніж зазвичай, для оптимізації продуктивності.
  • Режим Drag Strip недоступний на Model 3 і Model Y через апаратні обмеження, але оновлення Performance все одно забезпечує вражаюче прискорення та робить ці автомобілі привабливими для любителів водіння.

Tesla має заслужену репутацію виробництва чудових електромобілів, які є не лише технологічно передовими, але й надзвичайно швидкими та корисними для керування. Існує безліч технологій, які допомагають найпотужнішим автомобілям Tesla досягти свого потенціалу продуктивності, і режим Drag Strip — одна з них.

Давайте дізнаємося, як режим Drag Strip перетворює вашу Tesla на монстра на чверть милі!

Що таке режим Drag Strip?

Режим Drag Strip від Tesla — це режим прискорення, доступний на позашляховиках Model X і седані Model S, і він допомагає перетворити вашу Tesla на один із найшвидших електромобілів, які ви можете купити. Цей режим призначений лише для використання на гоночних трасах і допомагає підготувати ваш високопродуктивний електромобіль до остаточного старту в умовах змагань.

  Як налаштувати та використовувати програму «Час сну» Google Assistant

Режим Drag Strip залишається ввімкненим протягом трьох годин, і поки він увімкнений, він постійно працює, щоб підтримувати оптимальну робочу температуру акумулятора вашого автомобіля. У цьому режимі ви почуєте, як вентилятори охолодження вашого автомобіля працюють понаднормово, щоб підтримувати такі важливі компоненти, як приводи, у гарному та холодному стані (таким чином вони забезпечують найбільшу потужність).

У режимі Drag Strip автомобіль дозволить температурі акумуляторної батареї піднятися вище нормальної температури. Це дуже важливо, оскільки під час перегонів, коли вам потрібно підготувати автомобіль, щоб забезпечити максимальну продуктивність, заряд акумулятора надзвичайно важливий.

У режимі Drag Strip є ще одна хитрість: спеціальний режим підвіски, який допомагає швидше зрушити автомобіль з лінії. Коли ви активуєте режим запуску, транспортний засіб автоматично переходить у те, що Tesla називає «стоя гепарда», що опускає транспортний засіб, ніби він готовий кинутися та катапультувати вас вперед із шаленою швидкістю.

Як активувати режим Drag Strip

Режим Drag Strip активувати досить просто. Усе, що вам потрібно зробити, це перейти до меню керування та торкнутися педалей і керма. Увійшовши в меню «Педалі та кермо», все, що вам потрібно зробити, це торкнутися режиму Drag Strip, щоб увімкнути його. Коли ви активуєте режим Drag Strip, вам потрібно буде зачекати, доки автомобіль не покаже, що він готовий до максимальної продуктивності. Як тільки автомобіль покаже на панелі приладів, що він готовий до максимальної продуктивності, веселощі можуть початися.

  Як знайти найкращі рвані джинси American Eagle

Коли ваша Model X або S знаходиться в русі, сильно натисніть на педаль гальма лівою ногою, а потім продовжуйте натискати на педаль акселератора до упору правою ногою. Це момент, коли транспортний засіб переходить у положення гепарда, і якщо все готово, ви отримаєте підказку «Готовий до старту» та «Стойка гепарда ввімкнено», після чого ви можете відпустити педаль гальма та триматися!

Чи доступний режим Drag Strip на Model 3 і Model Y?

Автор зображення: Тесла

На жаль, дешевші автомобілі Tesla не оснащені режимом прискорення Drag Strip Mode, як їхні дорогиші аналоги. Model Y і Model 3 доступні лише з трьома режимами прискорення: Chill, Standard і Sport.

Шкода, що режим Drag Strip недоступний на дешевших моделях Tesla, але це також зрозуміло, враховуючи, що Model Y і Model 3 не оснащені трюковою пневматичною підвіскою Tesla, як Model X і Model S. Пневматична підвіска життєво важлива для того, щоб транспортні засоби зайняли положення гепарда, тому це апаратне обмеження, яке не дозволяє Tesla пропонувати однакові режими прискорення для обох рівнів транспортних засобів.

  31 чудовий додаток для iPad для дітей

Оновлення Performance для Model Y і Model 3 усе ще забезпечує масу ходу та перетворює ці транспортні засоби на потужні електромобілі, які зацікавлять любителів водіння, тож ви не втрачаєте надто багато.

Tesla все ще робить одні з найкращих електромобілів

Tesla робить чудові автомобілі; все, починаючи від дивовижних елементів інтер’єру і закінчуючи приголомшливими технологіями безпеки, виділяє їхні електромобілі серед конкурентів. Це особливо очевидно, коли мова заходить про продуктивність, де сяють усі моделі Tesla, навіть дешевші, такі як Model 3.

Але моделі S і X Plaid все ще лідирують у рейтингу продуктивних електромобілів, особливо завдяки таким інноваційним функціям, як режим Drag Strip, який ще більше покращує прискорення і без того надзвичайно швидких автомобілів.

Tesla Model S Plaid з режимом Drag Strip — один із двох електричних седанів, які можуть наблизитися до електричного гіперкара Rimac Nevera за прискоренням.