techukraine.net Youtube Що таке преміальна роздільна здатність YouTube 1080p і як її використовувати?

Що таке преміальна роздільна здатність YouTube 1080p і як її використовувати?

Categories:

YouTube почав експериментувати з 1080p Premium на початку 2023 року. Це покращена версія 1080p, яка нібито забезпечує кращі враження від перегляду в цілому.

На жаль, не всі мають доступ. На момент написання цієї статті платформа ще не розгорнула цю функцію ніде — ви можете ввімкнути її лише на певних платформах. Ось що вам потрібно для тестування 1080p Premium.

Що таке преміальна роздільна здатність YouTube 1080p?

Алгоритм стиснення YouTube з роками став більш очевидним — і з поважної причини. Зараз на платформі розміщено понад 800 мільйонів відео. Передача всіх цих даних вимагає величезних ресурсів; YouTube може повністю вийти з ладу, якщо він не помічає жорстке керування пропускною здатністю.

Тим не менш, зменшення бітрейту кожного разу, коли з’являються маленькі або швидко рухомі елементи (наприклад, конфетті, дощ або сніг), погіршує якість відео. Навіть відео з високою роздільною здатністю виглядатимуть брудно. Пам’ятайте: для покращення чіткості та чіткості вам потрібні біти, а не розмір пікселів.

  Остерігайтеся The Nun Movie Jump Scare Ad on YouTube Videos

Щоб забезпечити кращий досвід перегляду, YouTube перевірив якість відео під назвою 1080p Premium, яка пропонує покращені бітрейти. А з відео, які передають більше бітів, деталі мають виглядати різкішими та чіткішими.

На фото нижче показано порівняння 1080p і 1080p Premium.

Ось подивіться ближче. Зверніть увагу, як деталі правого зображення (наприклад, контур носа, намисто, пасма волосся) менш розмиті.

Що вам потрібно, щоб увімкнути 1080p Premium на YouTube?

Як ви могли помітити, лише вибрані користувачі можуть використовувати опцію 1080p Premium. На момент написання цієї статті ця функція недоступна на пристроях Android, і ви повинні відповідати цим умовам, щоб спробувати експериментальний варіант покращеного бітрейту YouTube. Це все, що вам потрібно, щоб насолоджуватися роздільною здатністю 1080p Premium.

1. Обліковий запис YouTube Premium

Автор зображення: Stot2017/Wikimedia Commons

Роздільна здатність 1080p Premium доступна виключно для платних передплатників. Знову ж таки, розміщення відео з покращеними бітрейтами коштує величезних ресурсів — YouTube не витрачатиме цю послугу на безкоштовних користувачів. Отже, якщо ви хочете спробувати цю функцію, вам потрібно буде підписатися на преміум-сервіс YouTube.

2. Пристрій або робочий стіл iOS

На момент написання статті 1080p Premium доступний на iOS, iPadOS і комп’ютері. Ви побачите опцію на своїх iPhone, iPad і ПК, але не на Android та інших пристроях для потокового передавання медіа.

  Як завантажити власні відео YouTube

YouTube не пояснив, чому він спочатку зробив 1080p Premium ексклюзивним для iOS. Однак компанія випустила цю функцію для користувачів комп’ютерів у серпні 2023 року, тож може здатися, що платформа повільно тестує цю функцію, перш ніж випустити її на інших платформах після бета-фази. На жаль, користувачам Android до того часу доведеться чекати подальших оновлень.

Ан стаття 9to5Google стверджує, що кілька користувачів Android бачили функцію 1080p Premium у червні 2023 року. Однак на момент написання цього звіту цей звіт не підтверджений — функція все ще недоступна на Android.

3. Відео, завантажене у форматі 1080p

Навіть якщо у вас є обліковий запис YouTube Premium і сумісний пристрій, 1080p Premium не відображатиметься в кожному відео. Ви можете ввімкнути його лише для відео, завантажених у 1080p. Відео, завантажені вище або нижче 1080p, відображатимуть лише стандартні налаштування якості.

Як використовувати 1080p Premium на YouTube Premium

Якщо у вас є сумісний пристрій і обліковий запис YouTube Premium, ви маєте побачити опцію 1080p Premium у вибраних відео. Ось як його можна ввімкнути:

  Як заблокувати YouTube на iPhone
  • Якщо ви на робочому столі, перейдіть до YouTube. Користувачам мобільних пристроїв потрібно буде відкрити програму YouTube. Переконайтеся, що ви ввійшли в обліковий запис, який підписаний на YouTube Premium.
  • Шукайте відео, завантажені у форматі 1080p. Ще раз перевірте підключення до Інтернету — 1080p Premium не працюватиме в повільних мережах.
  • Користувачі мобільних пристроїв торкніться значка шестірні у верхньому правому куті плеєра, а потім натисніть Якість > Додатково. Для користувачів настільного комп’ютера натисніть значок шестірні в нижньому правому куті плеєра, а потім натисніть «Якість».
  • Ви побачите доступні налаштування якості відео. Виберіть 1080p Premium і дочекайтеся завантаження відео. Якщо якість не зміниться, просто перезавантажте відео та повторіть описані вище дії.
  • Насолоджуйтесь відео YouTube преміум якості

    Пам’ятайте: YouTube насамперед шукає способи підвищити цінність своєї платної підписки, тому має сенс, що 1080p Premium є ексклюзивною функцією для підписників YouTube Premium.

    Отже, якщо вам подобаються нові функції та ви хочете насолоджуватися кращими враженнями від перегляду, подумайте про підписку. Окрім покращення якості бітрейту, підписка Premium видаляє рекламу, дає змогу розумно завантажувати та дає змогу ставити відео в чергу.