Що таке поштовий індекс для передплаченої картки?

Поштовий індекс — це унікальний код, який однозначно визначає адресу. Передплачена картка – це картка, яка використовується для онлайн-транзакцій, але вона не прив’язана до жодного банку. Передплачені картки підходять, коли ви не хочете тримати при собі багато готівки. Ви можете завантажити цю готівку на передплачену картку та використовувати цю картку. Якщо говорити про поштовий індекс для передплачених карток, то він зовсім не обов’язковий. Ви можете легко активувати картку та здійснювати платежі без поштового індексу. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про це. Крім того, ви дізнаєтеся про поштові індекси подарункової картки Visa.

Що таке поштовий індекс для передплаченої картки?

Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про те, що таке поштовий індекс для передплаченої картки та подарункової картки Visa.

Чи мають передплачені картки поштовий індекс?

Ні, для передплачених карток не потрібен поштовий індекс. Після активації за допомогою коду активації ви зможете використовувати ці картки для майбутніх платежів.

Де поштовий індекс на передплаченій дебетовій картці?

Для деяких передплачених дебетових карток:

  • Ви знайдете поштовий індекс на самій передплаченій картці, на передній або зворотній стороні картки.
  • Якщо ні, ви можете знайти поштовий індекс за назвою свого банку та номером картки на веб-сайті банку.
  • Найпростіший спосіб – подивитися на платіжний лист, який йде разом з карткою. Там ви знайдете поштовий індекс.
  Відстежуйте, видаляйте та захищайте надіслані вкладення Gmail за допомогою docTrackr

Який поштовий індекс використовується для передплаченої картки?

Поштовий індекс для передплачених карток визначає поточну поштову адресу користувача. Якщо ви є першим власником цієї картки, тоді поштовий індекс картки збігається з індексом банку, інакше це буде ваша поштова адреса. Здебільшого ви не знайдете поштовий індекс, надрукований на картці, але ви можете знайти поштовий індекс у виписках із рахунку від компанії, яка видає картку.

Як додати поштовий індекс до передплаченої картки Visa?

Щоб додати поштовий індекс до передплаченої картки Visa, ви можете увійти на веб-сайт компанії, до якої належить ця картка, і там ви зможете додати свій поштовий індекс. Процедура залежить від компанії. Отже, якщо у вас виникнуть проблеми, ви можете зв’язатися з їхньою службою підтримки клієнтів, і вони вам допоможуть.

  Як редагувати відео на вашому iPhone або iPad

Як обійти поштовий індекс на дебетовій картці?

Щоразу, коли вас запитуватимуть поштовий індекс під час здійснення транзакцій, ви матимете можливість пропустити цей крок. Ви можете пропустити, і вас буде перенаправлено на наступний екран, де вам буде запропоновано ввести PIN-код. Потім ви можете завершити транзакцію.

Де поштовий індекс на подарунковій картці?

Поштовий індекс на подарунковій картці в основному можна знайти на зворотному боці. У нижній частині подарункової картки здебільшого буде 5-значний код. Він визначає поштову адресу користувача, щоб він міг використовувати свою подарункову картку в торгових центрах поблизу.

Який поштовий індекс використовується для подарункових карток Mastercard?

Поштовий індекс визначає поштову адресу користувача. Щоб користувач міг здійснювати платежі у своєму місці за допомогою подарункових карток Mastercard. Ці коди зазвичай складаються з 5 цифр.

Де поштовий індекс на подарунковій картці MasterCard?

Поштовий індекс на подарунковій картці MasterCard можна знайти переважно на лицьовій стороні картки, і він складається з 5 цифр. Іноді це стає важливим при проведенні операцій з карткою.

Де CVV на подарунковій картці Visa?

CVV – це 3-значний код, який дуже важливий під час здійснення онлайн-платежів. Його можна знайти на зворотному боці подарункової картки Visa. Це надзвичайно важливо, тому переконайтеся, що ви зберігаєте його в безпеці.

  Як змінити розташування резервної копії iTunes

Чи працюють передплачені картки на VENMO?

Так, ви можете використовувати передплачені картки, дебетові картки та кредитні картки на Venmo для здійснення платежів. Щоб отримати додаткову інформацію про платежі, перейдіть на сторінку довідки Venmo.

Чому Venmo каже недійсний поштовий індекс?

Ви маєте ввести недійсний поштовий індекс. Наприклад, якщо ви перебуваєте в США, то поштовий індекс – це числовий 5-значний код. Якщо ви спробуєте ввести будь-які буквено-цифрові символи, ви отримаєте помилку недійсного поштового індексу.

***

У цій статті ми розглянули поштові індекси для передплачених карток і поштових індексів подарункових карток Visa. Ми вирішили деякі проблеми, пов’язані з передплаченими та подарунковими картками. Ми сподіваємося, що ця стаття розвіє всі ваші сумніви щодо цього. Залиште свої запитання чи пропозиції в розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.