Що таке політика скасування бронювання Great Wolf Lodge?

| | 0 Comments| 6:46 AM
Categories:

Great Wolf Resorts — один із найкращих сімейних курортів із десятками закладів і розваг, якими можна насолоджуватися зі своїми близькими. Great Wolf Lodge славиться критими аквапарками. Крім того, тут є багато цікавих місць, таких як ресторани, аркади, спа-салони та багато заходів, щоб зацікавити вас і ваших дітей. Багато любителів пригод із захопленням забронювали проживання в Great Wolf Lodge, не ознайомившись із положеннями та умовами Great Wolf Lodge на своєму веб-сайті. Не знаючи повністю політики скасування бронювання Great Wolf Lodge, вони розчаровуються, коли звертаються до служби підтримки. Крім того, багатьом гостям цікаво, чи почалися бронювання у Great Wolf Lodge після COVID, чи безпечно відвідувати курорти. Ми надамо вам поради про те, як скасувати бронювання у Great Wolf Lodge, і відповімо на всі інші відповідні запитання.

Що таке політика скасування бронювання Great Wolf Lodge?

Дочитайте до кінця, щоб детально дізнатися про політику скасування Great Wolf Lodge і Great Wolf Lodge після COVID.

Яка політика конфіденційності Great Wolf Lodge?

Great Wolf Lodge поважає конфіденційність гостей і намагається зберегти вашу довіру до обслуговування, яке надається гостям. У політиці конфіденційності цього котеджу пояснюється, як вони збирають, використовують і захищають особисту інформацію, надану гостями під час бронювання на їх веб-сайті.

Чи є якісь правила та умови для вашого перебування в Great Wolf Lodge?

Перш ніж робити будь-яке бронювання проживання в Great Wolf Lodge, переконайтеся, що ви добре поінформовані про ці умови:

  • Час поселення починається о 16:00. або коли номери будуть вільні.
  • Зареєстрований гість є єдиною особою, якій буде запропоновано зареєструватися. Решта групи залишиться у вашому транспортному засобі, а член зграї допоможе їм із подальшими інструкціями.
  • Під час реєстрації заїзду необхідно мати дійсне посвідчення особи та кредитну картку, яку ви використовували для бронювання.
  • Дотримуйтеся вказівок щодо фізичного дистанціювання, наприклад залишайтеся на відстані 6 футів/2 метри один від одного під час входу в чергу.
  • Заповніть анкету про стан здоров’я після прибуття.
  • Нагадування: Great Wolf Lodge є безготівковим. Готівка не приймається в жодних торгових точках. Використовуйте лише кредитні картки або налаштуйте свій браслет Lodge для здійснення покупок і реєстрацій.
  • Час виселення 11 ранку.
  Як створити журнали Microsoft Teams для усунення несправностей

Чи легко забронювати Great Wolf Lodge?

Так, отримати бронь у Great Wolf Lodge легко, якщо ви плануєте своє перебування за тиждень до передбачуваного прибуття.

Чи можете ви змінити дати свого перебування в Great Wolf Lodge?

Так. Згідно з правилами скасування бронювання Great Wolf Lodge, гості, які зробили бронювання за вісім або більше днів від дати прибуття, мають 24 години, щоб змінити або скасувати бронювання без штрафів чи комісій. Таким чином, ви можете змінити дати вашого перебування в Great Wolf Lodge. Однак ви повинні зателефонувати безпосередньо в будиночок і поговорити зі спеціалістом з бронювання. Якщо гості користуються спеціальними одноразовими пропозиціями знижки, вона не переноситься на інші дати календаря. Great Wolf Lodge спробує знайти іншу вільну дату та запропонує порівнянну ціну. Однак вони не можуть гарантувати точне відповідність знижок.

Чи можете ви не залишитися в Great Wolf Lodge після того, як поїдете туди?

Так. Якщо ви забронювали номер, ви повинні сплатити повну вартість, навіть якщо вирішите не залишатися. Але тепер Great Wolf Lodge запровадив денні абонементи, де ви можете придбати денні абонементи, але не залишатися там.

  Як виправити помилку javascript: void(0) у Chrome

Чи стягує Great Wolf Lodge комісію за скасування?

Якщо гість зробив бронювання на дату прибуття більше ніж на десять днів і передзвонив, щоб скасувати бронювання в Great Wolf Lodge протягом 24 годин, гість може скасувати без комісії. У разі групового бронювання стягується плата за скасування.

За скільки днів потрібно скасувати бронювання?

Згідно з правилами та умовами скасування бронювання Great Wolf Lodge, гості, які здійснили бронювання протягом 8 або більше днів від дати прибуття, мають 24 години. Протягом цих 24 годин вони можуть змінити або скасувати бронювання без штрафів чи комісій.

Якщо вам доведеться скасувати бронювання, вам буде повернено сплачену заставу за вирахуванням 15% за умови, що скасування зроблено більш ніж за 7 днів із дати вашого прибуття. Скасування за 4 дні до дати прибуття призведе до відрахування 30% від суми відшкодування. Але крім цього, їх бронювання підлягає наступним зборам за зміну:

  • 25 доларів США, якщо бронювання змінено через 8 або більше днів після прибуття

  • 50 доларів США, якщо бронювання змінено менш ніж за 8 днів після прибуття

  • 100 доларів США, якщо скасовано бронювання протягом 3–7 днів після прибуття, або вартість однієї ночі, якщо вартість менше 100 доларів США

Чи можете ви отримати відшкодування після скасування бронювання в Great Wolf Lodge?

Так. Після бронювання депозити за бронювання за акцією Early Saver підлягають депозиту, який не повертається. Депозит за бронювання кабінок вважається заробленим і не повертається, якщо гість скасовує бронювання протягом 48 годин після реєстрації. Тим не менш, у разі скасування Cabana готелем у будь-який час через погану погоду, відсутність місць або будь-яку іншу причину, депозит буде повернено.

Як скасувати бронювання в Great Wolf Lodge онлайн?

Ви не можете скасувати бронювання в Great Wolf Lodge онлайн. Якщо дата прибуття перевищує 10 днів і передзвонює, щоб скасувати бронювання у Great Wolf Lodge протягом 24 годин, ви можете зв’язатися зі службою обслуговування клієнтів Great Wolf Lodge за телефоном 1 (888) 960-9653 для скасування. процедура.

Чи безпечно їхати до Great Wolf Lodge після COVID-19?

Так, тепер цілком безпечно відвідувати Great Wolf Lodge після COVID, оскільки вони запровадили посилені заходи санітарії та безпеки, щоб захистити гостей і членів зграї Great Wolf. Гості можуть починати робити бронювання, оскільки Great Wolf Lodge вживає всіх необхідних заходів, щоб убезпечити своїх гостей і членів рюкзака.

Чи вплинула COVID-19 на правила скасування бронювання Great Wolf Lodge?

Так. Через COVID-19 бронювання гостей було скасовано. Однак Great Wolf Lodge постійно звертався до своїх гостей і членів зграї, працюючи над тим, щоб відшкодувати всім. Тож ті гості, які скасували бронювання у Great Wolf Lodge, отримали відшкодування. Але через обсяги та різний час обробки банками для інших це зайняло трохи більше часу.

***

Сподіваємося, ви отримали всю інформацію про умови та правила скасування бронювання Great Wolf Lodge. Сподіваюся, ви та ваша родина раз у житті матимете можливість відвідати Great Wolf Lodge після COVID! Якщо є коментарі та пропозиції, залишайте їх у коментарях, щоб ми могли прочитати.

  Як видалити прострочені підписки на Apple