Що таке кнопка Google Scholar і як можна використовувати розширення?

Як досліднику важливо знайти способи покращити свій дослідницький процес. Дослідження може бути виснажливим і трудомістким процесом, і єдине, що вам потрібно, щоб полегшити цей процес, — це можливість легкого доступу до інформації.

Ось тут і з’являється кнопка Google Scholar. Тут ми допоможемо вам дізнатися про розширення та про те, як його використовувати для покращення роботи з Google Scholar.

Що таке кнопка Google Scholar?

Кнопка Google Scholar — це ефективне розширення для веб-переглядача, яке дає змогу отримати доступ до Google Scholar і здійснювати пошук у ньому під час перегляду.

Завдяки цьому інструменту вам не доведеться турбуватися про відкриття кількох вкладок, оскільки він особливо корисний, коли ви досліджуєте тему й не хочете залишати веб-сторінку, на якій перебуваєте.

Кнопка Google Scholar містить функції, які дозволяють зручно шукати наукові статті. Одна з цих унікальних функцій дозволяє виділяти текст на сторінці, яку ви читаєте. Ви можете виділяти заголовки тем і цитати для прямого пошуку в Google Scholar без необхідності копіювати та вставляти.

Як використовувати кнопку Google Scholar

Якщо ви хочете шукати в Google Scholar як професіонал, кнопка Google Scholar дозволить вам це зробити. Користуватися цим розширенням легко, все, що вам потрібно зробити, це встановити його, і ви можете негайно почати пошук.

  • Направлятися до Веб-магазин Chrome і встановіть кнопку Google Scholar.
  • Щоб здійснити пошук за допомогою виділеного тексту, відкрийте будь-яку веб-сторінку, виділіть текст і натисніть значок кнопки Google Scholar, щоб виконати пошук.
  • Щоб здійснити простий пошук під час перегляду, просто клацніть піктограму розширення та введіть пошуковий запит.
  • Кнопка Google Scholar також дозволяє досліджувати інші швидкі функції під час перегляду, як-от збереження статей і перегляд цитат.

    Покращуйте свій досвід Google Scholar

    Тепер, коли ви знаєте, як користуватися кнопкою Google Scholar, вам більше не потрібно шукати за допомогою методів копіювання та вставлення або непотрібно відкривати вкладку Google Scholar.

    На цьому все не закінчується. Якщо ви хочете й надалі вдосконалювати свій досвід Google Scholar, є багато інших способів зробити це.