Що таке клавіша Option на клавіатурі Windows?

Categories:

Якщо ви підключили клавіатуру Windows до комп’ютера Apple, вам, напевно, цікаво, чому немає клавіші опції. Клавіатури Mac і Windows побудовані по-різному, але вони можуть виконувати однакові функції. Хоча ключі мають різні назви та розташування, вони діятимуть ідентично.

У цьому посібнику буде обговорено клавішу опцій на клавіатурах Windows і те, як ви можете виконувати команди на своєму Mac. Ми також розповімо, як маніпулювати порядком ключів, щоб відповідати стандартному розташування Mac.

Що таке клавіша Option на клавіатурі Windows

На комп’ютерах Apple натискання клавіші опції дозволяє користувачам вводити спеціальні символи. Він також використовується з іншими клавішами для виконання різних команд і активації численних програмних функцій.

Є дві причини, чому на вашій клавіатурі може відсутня клавіша опцій:

 • Нові клавіатури Mac розроблені без опційної клавіші. Натомість у них є клавіша «Alt», яка діє так само і дозволяє користувачам ефективно переміщатися своїми пристроями.
 • Можливо, ви не можете помітити опційні клавіші, оскільки підключили клавіатуру Windows до свого Mac. Хоча цей апаратний елемент не має спеціального ключа, він добре працює з продуктами Mac, тому у вас не виникне проблем із використанням пристрою.

Комп’ютерні продукти різних виробників зазвичай погано поєднуються. Але клавіатури Windows прості у використанні та ідеально підходять для комп’ютерів Mac. Крім того, вони масового виробництва. Шукаючи клавіатуру Mac у своєму місцевому магазині, ви можете дізнатися, що більшості моделей немає в наявності. З моделями Windows це зазвичай не проблема.

Клавіатури Windows мають знайому розкладку, тому вам не доведеться заново вивчати, де знаходяться різні клавіші та функції. Якщо ви користуєтеся однією клавіатурою протягом року, ви, ймовірно, зможете друкувати, не дивлячись на клавіші. Повторне використання старої моделі додасть відчуття знайомства вашому новому пристрою та позбавить вас від інвестування в нову клавіатуру Mac.

Ось чому користувачі, які перейшли на пристрій Mac зі свого старого ПК з Windows, зазвичай воліють підключати клавіатуру Windows до Mac. Оскільки більшість клавіатур Windows сумісні з продуктами Mac, ви можете з’єднати їх за допомогою USB-кабелю або з’єднання Bluetooth.

Використання клавіатури Windows не обмежує ваш досвід роботи з Mac. Ви все ще можете використовувати пристрій і виконувати команди, для яких потрібна опція. Клавіша «Alt» діє як клавіша опції на клавіатурі Windows, і її натискання запускає програмні події, які зазвичай виконуються за допомогою клавіші параметра. Клавіша «Alt» зазвичай розміщується поруч із пробілом.

Використання клавіші Option на клавіатурі Windows

Коли ви знаєте, як запустити команду параметра за допомогою клавіші «Alt» Windows, ви можете виконати як клацання параметрів, так і кілька комбінацій клавіш.

Виконання опції Клацніть

Якщо ви хочете натиснути опцію, натисніть клавішу «Alt». Комп’ютер Apple зареєструє це, коли ви одночасно утримуєте клавішу «Alt» і натискаєте мишу.

Виконання комбінації клавіш

Якщо ви хочете виконати комбінацію клавіш, для якої потрібна клавіша опцій, натисніть кнопку «Alt». Ваш Mac визначить це як опцію, натиснувши кнопку, і діятиме відповідно.

Виконання комбінації клавіш за допомогою клавіші Apple

Деякі комбінації клавіш Mac викликають як «Apple», так і клавішу опцій. У цьому випадку утримуйте клавіші «Windows» і «Alt». Пристрої Mac з клавіатурою Windows інтерпретують клавішу «Windows» як клавішу «Apple».

Пункти меню програми та клавіша параметрів

Різні програми Mac унікально використовують клавішу опції. Використовуючи його, ви зможете відкрити приховані пункти меню. Ось як це працює з кількома популярними програмами:

Коли ви натискаєте клавішу «Alt» у браузері Safari, параметр «Закрити Windows» стане «Закрити всі Windows». Аналогічно, якщо ви утримуєте клавішу «Alt», коли торкаєтеся значка «x» у вікні, усі відкриті вікна будуть закриті. Ця дія є вбудованою функцією для всіх комп’ютерів Apple і застосовується до більшості програм Mac.

Натискання клавіші «Alt» під час використання Dock перетворює параметри меню «Вийти» і «Приховати» у «Примусово вийти» та «Приховати інших».

Клавіша «Alt» змінює пункт меню «Створити список відтворення» на «Створити розумний список відтворення». Крім того, утримування клавіші параметрів і натискання значка «+» у верхній частині екрана збільшить вікно iTunes.

Клавіша параметрів поверне ваші налаштування перемикання в програмі iPhoto. Якщо напрямок обертання за замовчуванням встановлено на «праворуч», клавіша опції поверне його на «ліворуч». Усі елементи керування налаштуваннями, які ви можете змінити на Mac, будуть інвертовані таким чином, коли ви утримуєте клавішу «Alt».

Дії миші за допомогою клавіші Option

Натискання кнопки «Alt» та клацання лівою кнопкою миші призведе до певної поведінки Mac. Наприклад, якщо ви клацнете, утримуючи опцію, програму, яку ви зараз не використовуєте, комп’ютер приховає програму, в якій ви перебуваєте. Натомість ви перейдете до програми, яку ви натиснули.

Крім того, якщо ви перетягуєте файл, натискання клавіші параметра створить копію файлу, а не передає його в нове місце.

Завантаження за допомогою клавіші параметрів

Якщо ви надаєте перевагу веб-браузеру SeaMonkey або Safari, клавіша дії дозволяє завантажувати файли на ваш Mac. Коли ви торкнетеся опції «Повернути» у полі веб-адреси, натискання клавіші завантажить файл, прив’язаний до цієї URL-адреси.

Якщо ви утримуєте клавішу «Alt» і натискаєте гіперпосилання, ви завантажуєте цільове посилання.

Завантаження файлів зазвичай передбачає вибір кількох параметрів за допомогою миші, тому метод клацання параметрів заощаджує час, коли ви хочете зберегти онлайн-файл.

Як переналаштувати клавіатуру Windows на Mac

Користувачі клавіатури Mac можуть мати проблеми з моделями Windows. Поки у них є всі необхідні ключі, порядок інший. Навіть якщо ви пам’ятаєте їх імена, м’язова пам’ять зіграє з вами, і ви будете продовжувати натискати неправильні кнопки. Однак Apple дозволяє користувачам налаштовувати клавіатуру Windows відповідно до розташування кнопок Mac. Пристрої Mac мають вбудовану функцію перепризначення, яка змінює порядок клавіш.

Ось як це працює:

 • Підключіть клавіатуру Windows до свого Mac.
 • Торкніться значка «Яблуко» у верхній лівій частині робочого столу.
 • Виберіть «Системні налаштування» зі списку доступних параметрів.
 • Виберіть «Клавіатура» та натисніть «Клавіші-модифікатори».
 • Торкніться назви своєї Bluetooth або USB клавіатури Windows на панелі меню, що спливається.
 • Перейдіть на вкладку «Клавіша параметрів» і виберіть «Команда».
 • Перейдіть на вкладку «Клавіша команд» і виберіть «Параметри».
 • Натисніть кнопку «ОК», щоб зберегти зміни.
 • Клавіші Windows тепер діятимуть як їхні аналоги Mac. Коли ви натискаєте клавішу «Alt», вона служить командною клавішею Mac. Це дуже зручно, особливо якщо ви знайомі з розкладкою клавіатури Mac.

  Переналаштування клавіатури Windows за допомогою стороннього програмного забезпечення

  Вбудована функція Mac дозволяє переназначити лише п’ять клавіш. Але сторонні програми люблять Карабін-елементи дозволить вам змінити порядок кожної кнопки клавіатури та створити зручний для користувача досвід, який задовольняє ваші потреби. Це відмінний варіант, якщо у вас на меншій моделі відсутні кілька клавіш. Змінення їх порядку дає змогу легше отримати доступ до найбільш часто використовуваних команд.

  Ніколи не обмежуйте можливості свого Mac

  При використанні клавіатури Windows на комп’ютерах Apple все залежить від назв і розташування. Кнопки служать тій самій меті, тому у вас не виникне труднощів із виконанням дій на пристрої, коли ви запам’ятаєте їх розташування. Використовуйте клавішу «Alt» щоразу, коли ви виконуєте дію, яка вимагає відповідної опції. Якщо ви виявите, що вам не подобається порядок ключів у вашій моделі Windows, ви можете змінити його на комп’ютері Apple.

  Ви використовуєте клавіатуру Windows для свого Mac? Як часто ви натискаєте клавішу «Alt»? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.

    Як перевірити сумісність пристроїв і програм перед резервуванням копії Windows 10