Що сталося з Google Play Фільмами?

Categories:

Google Play Movies & TV був запущений у 2012 році як магазин для покупки та прокату, як ви вже здогадалися, фільмів і телешоу. Якщо ви шукаєте програму зараз, ви побачите, що її перейменували на «Google TV». Що сталося?

Коли Google змінив бренд Android Market на Google Play Store, він об’єднав усі свої цифрові канали дистрибуції в одне місце. Це більше не було місцем лише для програм та ігор для Android, а й електронних книг, музики, фільмів та телешоу.

Google Play Фільми та ТБ – це додаток, який використовувався для доступу до цифрового вмісту, який ви придбали через Play Store, і він був доступний на Android, iPhone, і iPad, а також платформи Smart TV. У жовтні 2020 року програми Google Play Фільми та ТБ були перейменовані на Google TV.

  Що таке iCloud від Apple і що він створює резервні копії?

Google TV розширив функціональність програми Play Фільми та ТБ. Замість того, щоб бути лише місцем для придбаного вами вмісту, тепер це центральний центр вашої бібліотеки та потокових служб. Це дозволяє зберігати все в одному місці.

За допомогою Google TV ви можете додавати потокові послуги, за які ви платите, і коли ви шукаєте фільм або телешоу, вони включатимуть ці послуги разом із варіантами прокату та покупки через Play Store. Це спрощує пошук у всіх ваших послугах одночасно.

Іншою частиною оновленого досвіду є функція «Список спостереження». Коли ви шукаєте телешоу чи фільм у Google, ви побачите кнопку «Список перегляду» в інформаційному вікні. Це інтегрується з вкладкою «Список перегляду» у програмі Google TV, тож ви можете легко знайти їх для перегляду пізніше.

  Дізнайтеся, як далеко ви можете досягти бюджету, використовуючи різні служби таксі

Додаток Google TV стає ще потужнішим, якщо у вас є Chromecast з Google TV або оновлений пристрій Android TV. Список спостереження інтегрується з домашнім екраном, завдяки чому вам ще легше відстежувати улюблені фільми та телешоу та дивитися їх на великому екрані.

Список перегляду на головному екрані Google TV

Коротше кажучи, додаток Google Play Фільми та ТБ виріс. Це все ще місце, де можна купувати та брати напрокат фільми та телешоу, і воно все ще включає вашу бібліотеку придбаного вмісту. Якщо це все, що ви хочете, вам не потрібно використовувати жодну з нових функцій.

  Який сенс торрентування?

Однак, якщо ви підписалися на кілька потокових служб, Google TV може стати дуже зручним компаньйоном. У світі десятків різних потокових сервісів від кожної медіакомпанії Google TV може допомогти вам вирішити все це.