Що означає «YMMV» і як ви його використовуєте?

Categories:

Ініціалізм YMMV поширений в Інтернеті. Ви часто побачите це в соціальних мережах, а також у текстових повідомленнях та коментарях на веб-сайтах. Не знаєте, що це означає? Ось для чого ми тут!

Що це означає?

YMMV означає «ваш пробіг може (або може) змінюватися». Ця абревіатура часто використовується для позначення відмінностей між досвідом, уподобаннями або місцем розташування людей. Це схоже на AFAIK: «наскільки я знаю».

Це також досить поширена фраза в реальних розмовах. Дослівна версія, яка відноситься до фактичної витрати бензину, яку отримує автомобіль, є корисним застереженням. Навіть якщо двоє людей їздять на одному автомобілі, вони можуть отримати різну ефективність газу залежно від своїх звичок водіння.

Історія YMMV

На відміну від інших ініціалізмів, які були винайдені та вирощені в Інтернеті, «ваш пробіг може змінюватися» сходить до 1970-х і 80-х років у США. У той час виробники автомобілів часто рекламували свої приблизні пробіги, щоб конкурувати.

  Знайдіть прості рецепти до Дня подяки за допомогою цих програм і веб-сайтів

Однак через різні умови водіння вони не могли гарантувати точний пробіг, який клієнти отримають. Тому в цих оголошеннях буде відмова від відповідальності: «Ваш пробіг може відрізнятися».

Ця фраза продовжувала використовуватися в загальних розмовах і з часом стала загальною американською ідіомою. Ймовірно, це стало ініціалізмом у 90-х чи 00-х, коли люди почали скорочувати мову на інтернет-платформах, таких як інтернет-ретрансляційний чат (IRC) та миттєві повідомлення (IM).

Використання YMMV продовжувало зростати, і тепер ви часто побачите його в оглядах, твітах і дошках оголошень Yelp і Amazon.

Порівняння продуктів і послуг

Ви часто побачите YMMV в онлайн-оглядах продуктів і посібниках покупців. У цьому контексті рецензенти намагаються зменшити очікування читачів, оскільки особистий досвід використання одного і того ж продукту може відрізнятися.

Наприклад, якщо ви пишете відгук про мобільний телефон, ви можете сказати: «Акумулятор зазвичай тривав цілий день, але YMMV». Це означає, що термін служби акумулятора буде залежати від ваших звичок використання. Якщо екран і мобільні дані часто ввімкнені, батарея, ймовірно, розрядиться набагато швидше.

  Як отримати нові функції Office 365 на шість місяців раніше

Ви також можете застосувати цю фразу до продуктів або послуг, які можуть бути не зовсім послідовними для кожної покупки. Наприклад, якщо ви замовляєте їжу через програму, її якість під час доставки, ймовірно, буде відрізнятися залежно від того, наскільки ви віддалені від ресторану. Отже, «ваш пробіг може відрізнятися» залежно від вашої адреси.

Досвід покупки

Окрім відмінностей у продуктах та послугах, YMMV також може застосовуватися до фактичного досвіду покупки. Одним із прикладів може бути, якщо хтось каже, що йому вдалося отримати код знижки для торгового сайту, надісланий на його електронну адресу. Не всі можуть отримати цей код, тому ця особа може сказати, що «ваш пробіг може відрізнятися».

Для іншого прикладу, скажімо, хтось публікує на дошці оголошень, що на певну відеоігру знижку 50% у місцевому магазині Best Buy. Хоча це корисна інформація, у США існує маса найкращих покупок, і гра може не бути зниженою.

YMMV буде працювати в цій ситуації, щоб сигналізувати, що люди повинні керувати своїми очікуваннями.

Розбіжності в думках

Іншим поширеним використанням YMMV є врахування розбіжностей у поглядах, особливо під час обговорення мистецтва та розваг. Якщо ви рекомендуєте жахливий фільм жахів, ви можете сказати: «Мені дуже сподобалося, наскільки жахливим був цей фільм, але YMMV». Це означає, що ви берете до уваги різну терпимість людей до страхів.

  Як розблокувати дзвінки в Месенджері в ОАЕ та Дубаї

Це добріша версія IMO («на мою думку») або IMHO («на мою скромну (або чесну) думку») відповідно. У цьому вживанні YMMV передає, що смаки можуть сильно відрізнятися від людини до людини.

Як використовувати YMMV

«Ваш пробіг може відрізнятися» досить простий у використанні. Якщо у вас виникли проблеми, замініть його на «але ваш досвід може бути іншим», і ви отримаєте по суті те саме значення.

Ось кілька способів використання YMMV:

Цей ноутбук відчувається досить важким у вашій руці, але YMMV.
Мені вдалося отримати угоду на 5 доларів близько полудня в моєму місцевому відділенні, але YMMV.
Мені дуже подобається новий альбом гурту, але YMMV.
YMMV, але пакет прийшов близько чотирьох днів.

Хочете дізнатися про інші терміни в Інтернеті? Перегляньте SMH та TBH далі!