Що означає «IKR» і як ви його використовуєте?

| | 0 Comments| 5:24 AM
Categories:

«IKR» — це популярний інтернет-сленг, який ви часто бачите в соціальних мережах та в особистих повідомленнях чи чатах. Якщо ви хочете знати, що це означає, звідки воно взялося і як використовувати його в розмові, у нас є худий.

Що це означає?

IKR — це абревіатура для фрази «Я знаю, правда?» Це риторичний характер і вказує на те, що ви згодні з чиюсь думкою або спостереженням.

Більшість людей використовують IKR як альтернативу «Так» або «Я знаю». Однак це також викликає відчуття полегшення від того, що хтось інший ділиться вашими думками чи думками про щось.

Звідки це взялося?

Розмовна фраза: «Я знаю, правда?» існує з 1990-х років. Він сильно асоціюється зі стереотипом «дівчинка з долини», але набув більшої популярності в 2004 році, коли вийшов фільм «Злі дівчата».

  Як створити блок-схему в Word

Здається, люди також почали використовувати абревіатуру «IKR» невдовзі після виходу фільму. Це має сенс, оскільки в середині 2000-х стереотип «дівчинки з долини» переплітався з культурою текстових повідомлень. У 2004 році існувала абревіатура для всього, тому така популярна фраза, як «Я знаю, правда?» обов’язково мав бути.

IKR було вперше додано до Міський словник у 2005 році, а оригінальне визначення звучить як цитата з «Злих дівчат». Однак, згідно з Google Trends, IKR не набув серйозної популярності до 2009 року (хоча я пам’ятаю, що до цього він був дуже популярним), і з тих пір він займає стійке місце в нашому словнику.

  Як розпочати відеоконференцію Google Meet

Сьогодні IKR більше не вважають сленгом дівчат із долини чи цитатою з фільму. Це просто корисна інтернет-ініціалізація, яку ви можете використовувати, коли ви з кимось повністю згодні. Можливо, він не має найблагороднішого походження, але, як і будь-який хороший ініціалізм, IKR допомагає людям швидше спілкуватися.

Як Ви його використовуєте?

Використовувати IKR легко — просто використовуйте його, коли захочете сказати: «Я знаю, чи не так?» Якщо хтось каже: «Я ненавиджу, як пахнуть собаки», ви можете сказати: «IKR? Я б ніколи не впустив собаку в свій будинок!» Якщо ви хочете бути зневажливим, ви можете сказати «IKR?» після того, як друг розповість вам, як він хворий на інтернет-сленг.

У IKR немає ніяких дивних граматичних правил, альтернативних значень або дивних мемів. Як і будь-який ініціалізм, у тексті люди часто скидають великі літери та будь-які розділові знаки. Ви можете побачити «ikr» в онлайн-розмовах та коментарях; це означає те саме.

  Що таке мікротранзакції і чому люди їх ненавидять?

Одне, про що ви, можливо, захочете пам’ятати: ця фраза трохи завантажена. Знову ж таки, це означає не тільки, що ви погоджуєтесь з кимось, але й відчуваєте полегшення від того, що він або вона поділяє ту ж думку, що й ви.

Якщо ви дійсно не згодні з тим, що хтось сказав, вам захочеться уникати використання IKR.